MAÇ PROGRAMI
MAÇ ARA
Lig Grup Tarih Salon A Takımı B Takımı Maç Sonucu
U10 Beyaz Avrupa YARI FİNAL 13/05/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA TEŞVİKİYE 29 - 38 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz YARI FİNAL 13/05/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TİTAN AKADEMİ 62 - 28 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa FİNAL GRUBU (AVRUPA) 13/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK BASKETS 37 - 38 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 13/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON GÖKBURGAZ GENÇLİK 60 - 61 Maç Detayı
U12 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 13/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A BAHÇ. BASK. İHT. A 54 - 57 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya FİNAL ASYA 13/05/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ ANABİLİM 37 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup YARI FİNAL (AVRUPA) 13/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET B ENKA 25 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 13/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. B KAAN 61 - 63 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup PLAYOFF 2.TUR 13/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 48 - 50 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya FİNAL GRUBU (ASYA) 12/05/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ ASYA KARTALLARI 51 - 36 Maç Detayı
U11 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 15:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEST BASKETBOL TEŞVİKİYE 35 - 45 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 12/05/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FMV IŞIKSPOR HİSAR OKULLARI 76 - 55 Maç Detayı
U13 Kızlar ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GALATASARAY ALLSTARS İSTANBUL 36 - 50 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi YARI FİNAL 12/05/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OPTİMUM VAKIFLAR BASKETBOL 31 - 17 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. BASK. İHT. B 34 - 37 Maç Detayı
U18 PLAYOFF 12/05/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. SPOR FABRİKASI GENÇ PAŞABAHÇE 43 - 55 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN GÖKBURGAZ GENÇLİK 54 - 62 Maç Detayı
U18 PLAYOFF 12/05/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL BEYKENT BASKETBOL 61 - 39 Maç Detayı
U12 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BOĞAZİÇİ BASKETS 39 - 46 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 2.TUR 12/05/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ EBO BASKETBOL 31 - 33 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup YARI FİNAL 12/05/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. EUROBASKET SPOR FABRİKASI 24 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup YARI FİNAL 12/05/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK BAKIRKÖY ASLAN 30 - 24 Maç Detayı
U12 Kırmızı YARI FİNAL 12/05/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET A STARLARIN DOĞUŞU 34 - 53 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL PANTERLERİ 57 - 24 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ KEMER COUNTRY 61 - 42 Maç Detayı
U11 Mavi Grup YARI FİNAL 12/05/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL A İSTANBUL BASKET 37 - 32 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED ELİT ATLETİK 68 - 70 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A AÇI GENÇLİK 60 - 55 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 12/05/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Z10 SPORTS FYL 60 - 46 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup 3/4 ASYA 12/05/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL ÇEKMEKÖY GENÇLİK 45 - 40 Maç Detayı
U18 PLAYOFF 12/05/2019 - 20:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED YEŞİLYURT 73 - 47 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya 3/4 ASYA 12/05/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEYKOZ GENÇLİK ASYA KARTALLARI 34 - 26 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 12/05/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GİRİŞİM MURAT PAŞAOĞLU 58 - 30 Maç Detayı
U9 YARI FİNAL 11/05/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ASYA KARTALLARI BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 35 - 17 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 11/05/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAHÇ. BASK. İHT. A 48 - 61 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 11/05/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK A İBB 61 - 50 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 11/05/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY FMV ERENKÖY IŞIK 46 - 74 Maç Detayı
U12 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 11/05/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ HİSAR OKULLARI 52 - 22 Maç Detayı
U12 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 11/05/2019 - 18:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. AYKA BAHÇELİEVLER İSTANBUL DSİ 39 - 53 Maç Detayı
U10 Mavi YARI FİNAL 11/05/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEST BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL 48 - 36 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 11/05/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEYLERBEYİ ORİON 62 - 69 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya FİNAL GRUBU (ASYA) 10/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA BEYAZ ASYA KARTALLARI 55 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (AVRUPA) 10/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ENKA 0 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (AVRUPA) 10/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ENKA İSTBOL 43 - 40 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 10/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 HİSAR OKULLARI BASKETS 28 - 40 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 10/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ MURAT PAŞAOĞLU 45 - 47 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya YARI FİNAL 10/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM ASYA KARTALLARI 55 - 29 Maç Detayı
U13 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 10/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON GALATASARAY 40 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 10/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TEŞVİKİYE AKADEMİ ROTARY 100.YIL AND. LİS. 48 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa PLAYOFF 2.TUR 10/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞYILDIZ ÜSKÜDAR BASKETBOL 37 - 36 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 10/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE KAAN 65 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 09/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ B İSTANBUL ATA 40 - 73 Maç Detayı
U18 PLAYOFF 09/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL PANTERLERİ FESA 39 - 78 Maç Detayı
U18 ÇEYREK FİNAL 09/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA 87 - 53 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 08/05/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A FMV IŞIKSPOR 43 - 37 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 08/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI ASYA KARTALLARI 46 - 45 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 08/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL BAHÇ. BASK. İHT. A 20 - 0 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 08/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ TEŞVİKİYE AKADEMİ 37 - 26 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 07/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI DEV ATAŞEHİR 75 - 78 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 07/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR İTÜ GVO SK 69 - 26 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 07/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK FMV IŞIKSPOR 88 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup YARI FİNAL (ASYA) 07/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM DEV ATAŞEHİR B 52 - 39 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 07/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK BEYOĞLUSPOR 41 - 51 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 07/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK BİZİMKENT 66 - 45 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 07/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BEST BASKETBOL 71 - 37 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 07/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR KÜÇÜKYALI GELİŞİM 51 - 29 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya YARI FİNAL 06/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR KAAN A 47 - 35 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 06/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS HİSAR OKULLARI 59 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 06/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK BEŞİKTAŞ AKADEMİ A 42 - 38 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup YARI FİNAL 06/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÇEKMEKÖY GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. 30 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 06/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ FENERBAHÇE B 56 - 26 Maç Detayı
U12 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 06/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU KEMER COUNTRY 52 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 06/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A BEST BASKETBOL 53 - 47 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 06/05/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. MURAT PAŞAOĞLU BOĞAZİÇİ 33 - 68 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE BEST BASKETBOL 37 - 41 Maç Detayı
U12 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL BASKET A TEŞVİKİYE 44 - 29 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 05/05/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT İSTANBUL PANTERLERİ 41 - 62 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup PLAYOFF 2.TUR 05/05/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYOĞLUSPOR SMAÇ SPOR KULÜBÜ 53 - 46 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya FİNAL GRUBU (ASYA) 05/05/2019 - 13:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA BEYAZ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 28 - 24 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 05/05/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İTÜ GVO SK SPOR FABRİKASI 58 - 47 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL A TED 55 - 77 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 05/05/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FMV IŞIKSPOR DEV ATAŞEHİR A 32 - 40 Maç Detayı
U10 Mavi YARI FİNAL 05/05/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED DEV ATAŞEHİR 38 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa YARI FİNAL 05/05/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. FMV IŞIKSPOR 23 - 45 Maç Detayı
U12 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED A AÇI GENÇLİK 32 - 44 Maç Detayı
U12 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR OKULLARI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 36 - 51 Maç Detayı
U13 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL A FESA 47 - 38 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 05/05/2019 - 20:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BASKETS 68 - 65 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 05/05/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. KEMER COUNTRY SANCAKTEPE İSTANBUL 41 - 37 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya YARI FİNAL 05/05/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEYKOZ GENÇLİK BOĞAZİÇİ 25 - 51 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ELİT ATLETİK VAKIFLAR BASKETBOL 66 - 47 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN BİZİMKENT 24 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 2.TUR 04/05/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL İSTBOL 26 - 31 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa YARI FİNAL 04/05/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BİZİMKENT GÖKBURGAZ GENÇLİK 51 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa PLAYOFF 2.TUR 04/05/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B UPS 71 - 61 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL BASKET ATAKENT GENÇLİK 45 - 65 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 04/05/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR OKULLARI FMV IŞIKSPOR 71 - 61 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 04/05/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS BAHÇ. BASK. İHT. A 55 - 84 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B ATAKENT GENÇLİK 38 - 62 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD. EMLAK KONUT 31 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup YARI FİNAL (ASYA) 04/05/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ANABİLİM ÜSKÜDAR BASKETBOL 48 - 32 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 04/05/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A AKADEMİ İSTANBUL 15 - 41 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 04/05/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. PERTEVNİYAL LİSESİ KAAN 42 - 66 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 03/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI İSTANBUL TİCARET ODASI 37 - 51 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (AVRUPA) 03/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY GELECEK NESİL 54 - 42 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 03/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İBB MODA BASKETBOL ATLETİK A 73 - 80 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 03/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. HİSAR OKULLARI İTÜ GVO SK 43 - 36 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa PLAYOFF 1.TUR 03/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ GÖKTÜRK BASK. AKD 41 - 32 Maç Detayı
U11 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 03/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL BASKET 27 - 39 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 03/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV IŞIKSPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK 58 - 83 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya YARI FİNAL 03/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEYLERBEYİ A 56 - 39 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 03/05/2019 - 20:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED BASKETS 20 - 0 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 02/05/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK B 20 - 0 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 02/05/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK BEYLERBEYİ 76 - 64 Maç Detayı
U11 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL A İTÜ GVO SK 43 - 20 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL GÖKBURGAZ GENÇLİK 61 - 26 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR STARLARIN DOĞUŞU 35 - 33 Maç Detayı
U13 Kırmızı ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK FESA KIRMIZI 70 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SPOR FABRİKASI İSTBOL B 56 - 22 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ORİON TED 61 - 33 Maç Detayı
U11 Mavi Grup ÇEYREK FİNAL 02/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR BASKETS 60 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (ASYA) 30/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B CSKA HALİÇ İSTANBUL 63 - 32 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (AVRUPA) 30/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET B BAHÇ. BASK. İHT. B 49 - 51 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 30/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇELİEVLER BELEDİYE AÇI GENÇLİK 45 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup YARI FİNAL 30/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL 45 - 27 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 29/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 52 - 38 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 29/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK A İBB 75 - 87 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 29/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BASKETS AÇI GENÇLİK 51 - 58 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (ASYA) 29/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 54 - 44 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 29/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TED ORİON 36 - 62 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 29/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR GELECEK NESİL A 63 - 25 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 29/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA BAHÇELİEVLER ALLSTARS İSTANBUL 35 - 27 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 29/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FYL Z10 SPORTS 70 - 62 Maç Detayı
U15 Mavi Grup PLAYOFF 28/04/2019 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KAAN TEŞVİKİYE 41 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK HİSAR AKADEMİ 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa PLAYOFF 1.TUR 28/04/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BABAESKİSPOR 41 - 23 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İBB MODA BASKETBOL ATLETİK A 47 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL (ASYA) 28/04/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL TED B 53 - 37 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FMV IŞIKSPOR TAGAR BASKETBOL 51 - 36 Maç Detayı
U9 ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FMV ERENKÖY IŞIK BAHÇ. BASK. İHT. 24 - 26 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK FMV IŞIKSPOR 67 - 43 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 28/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK BEST BASKETBOL 33 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 27/04/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BİZİMKENT 38 - 23 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B TEŞVİKİYE 22 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 11:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ROTARY 100.YIL AND. LİS. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 71 - 24 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 27/04/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR TEŞVİKİYE 76 - 55 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 27/04/2019 - 12:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ÇEKMEKÖY GENÇLİK FMV IŞIKSPOR 33 - 11 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 12:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL YENİ LEVENT BASK. 44 - 40 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 27/04/2019 - 12:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SMAÇ SPOR KULÜBÜ OLİMPOS 56 - 41 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 27/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL A İSTBOL A 71 - 84 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 27/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EUROBASKET ATAKENT GENÇLİK 38 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 27/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ İSTBOL 17 - 49 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 27/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EBO BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK 28 - 23 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK ENKA 52 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup PLAYOFF 1.TUR 27/04/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL FMV NİŞANTAŞI IŞIK 56 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 27/04/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BASKETS TED 20 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 27/04/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A UPS 82 - 68 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL MURAT PAŞAOĞLU 69 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi ÇEYREK FİNAL 27/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. STARLARIN DOĞUŞU DEV ATAŞEHİR 36 - 42 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 27/04/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI CSKA HALİÇ İSTANBUL A 49 - 48 Maç Detayı
U9 YARI FİNAL 27/04/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. DEV ATAŞEHİR 27 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 27/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAKIRKÖY ASLAN TEŞVİKİYE AKADEMİ 20 - 15 Maç Detayı
U9 ÇEYREK FİNAL 27/04/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ELİT ATLETİK ASYA KARTALLARI 19 - 35 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 26/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ FESA MAVİ 30 - 36 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya ÇEYREK FİNAL 26/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI CSKA HALİÇ İSTANBUL 70 - 39 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya ÇEYREK FİNAL 26/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI GİRİŞİM 30 - 21 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya ÇEYREK FİNAL 25/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK İSTANBUL TİCARET ODASI 65 - 17 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 25/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI KIZILTOPRAK 39 - 39 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya PLAYOFF 25/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI ASYA KARTALLARI 50 - 61 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 24/04/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK HİSAR OKULLARI 52 - 47 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 24/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 46 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 24/04/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS İSTANBUL TİCARET ODASI 33 - 30 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya ÇEYREK FİNAL 24/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ ÜSKÜDAR BASKETBOL 67 - 62 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya ÇEYREK FİNAL 24/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ A KAAN B 62 - 11 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 23/04/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İTÜ GVO SK 38 - 51 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 23/04/2019 - 14:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR AKADEMİ GELECEK NESİL 37 - 22 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa ÇEYREK FİNAL 23/04/2019 - 14:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BAHÇ. BASK. İHT. B 36 - 26 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 23/04/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED YILDIRIMSPOR GENÇLİK 20 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup ÇEYREK FİNAL 23/04/2019 - 15:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ROTARY 100.YIL AND. LİS. FYL 36 - 20 Maç Detayı
U12 Mavi Grup PLAYOFF 23/04/2019 - 15:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL AYKA BAHÇELİEVLER 28 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 23/04/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER TED 39 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 23/04/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B 36 - 15 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 23/04/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK B STARLARIN DOĞUŞU 0 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 23/04/2019 - 18:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KIZILTOPRAK ASYA KARTALLARI 41 - 58 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 23/04/2019 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEST BASKETBOL AYKA ULUS 78 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya ÇEYREK FİNAL 23/04/2019 - 19:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ SANCAKTEPE İSTANBUL 48 - 18 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya ÇEYREK FİNAL 22/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN A CSKA HALİÇ İSTANBUL B 62 - 39 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya ÇEYREK FİNAL 22/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR BEYLERBEYİ B 55 - 17 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa ÇEYREK FİNAL 21/04/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE İBB 39 - 26 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 21/04/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BAHÇELİEVLER BELEDİYE 47 - 52 Maç Detayı
U9 PLAYOFF 21/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ATAKENT GENÇLİK FMV ERENKÖY IŞIK 15 - 33 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 21/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTÜ GVO SK BASKETS 35 - 36 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya ÇEYREK FİNAL 21/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ASYA KARTALLARI 47 - 30 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa ÇEYREK FİNAL 20/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ENKA ATAKENT GENÇLİK 26 - 11 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya PLAYOFF 18/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR CSKA HALİÇ İSTANBUL 63 - 30 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya PLAYOFF 17/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI ADA YILDIZLARI 73 - 32 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 17/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK 49 - 61 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 17/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED BİZİMKENT 28 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa PLAYOFF 1.TUR 17/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER UPS 33 - 38 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 16/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL A FMV IŞIKSPOR 49 - 83 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 16/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YILDIRIMSPOR GENÇLİK TED 19 - 57 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 16/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FENERBAHÇE B TEŞVİKİYE AKADEMİ 37 - 26 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup PLAYOFF 16/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 20 - 0 Maç Detayı
U18 PLAYOFF 16/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA SULTANGAZİ KARŞIYAKA 61 - 33 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya YARI FİNAL 15/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA MAVİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 26 - 53 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya PLAYOFF 15/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR 30 - 72 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 14/04/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE YENİ LEVENT BASK. 42 - 18 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi ÇEYREK FİNAL 14/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FENERBAHÇE A BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 27 - 23 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 14/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA ATAKENT GENÇLİK 0 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 14/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 15 - 9 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz ÇEYREK FİNAL 14/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 24 - 25 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 14/04/2019 - 19:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTBOL A GELECEK NESİL A 80 - 61 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 13/04/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS İTÜ GVO SK 44 - 38 Maç Detayı
U9 ÇEYREK FİNAL 13/04/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER DEV ATAŞEHİR 20 - 50 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi ÇEYREK FİNAL 13/04/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OPTİMUM GALATASARAY 40 - 17 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi ÇEYREK FİNAL 13/04/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 VAKIFLAR BASKETBOL ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 37 - 19 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 13/04/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK FYL 26 - 16 Maç Detayı
U9 ÇEYREK FİNAL 13/04/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. GÖKBURGAZ GENÇLİK 39 - 22 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 13/04/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK A ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 93 - 41 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 13/04/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A BEŞİKTAŞ BASK. AKD A 34 - 26 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 13/04/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL SİMURG SPOR KULÜBÜ 25 - 19 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 07/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA İSTBOL B 14 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 07/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI UPS 40 - 11 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 07/04/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER BASKETS 0 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 07/04/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKTÜRK BASK. AKD BİZİMKENT 28 - 45 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 07/04/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. MODA BASKETBOL ATLETİK A 33 - 29 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa ÇEYREK FİNAL 07/04/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BİZİMKENT TED 47 - 37 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 06/04/2019 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FYL GÖKBURGAZ GENÇLİK 30 - 43 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa PLAYOFF 06/04/2019 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU İBB 19 - 37 Maç Detayı
U9 PLAYOFF 06/04/2019 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ELİT ATLETİK FLORYA KOLEJİ 19 - 17 Maç Detayı
U9 PLAYOFF 06/04/2019 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OLİMPOS GÖKBURGAZ GENÇLİK 10 - 40 Maç Detayı
U9 PLAYOFF 06/04/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER YILDIRIMSPOR GENÇLİK 31 - 18 Maç Detayı
U9 PLAYOFF 06/04/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EGE MAVİSİ DEV ATAŞEHİR 0 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup PLAYOFF 06/04/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT GENÇLİK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 45 - 28 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 08/05/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 37 - 28 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 08/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL 0 - 20 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 07/05/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BASKETS 25 - 55 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 06/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE GELECEK NESİL 84 - 59 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 05/05/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GENÇ PAŞABAHÇE AÇI GENÇLİK 22 - 23 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 05/05/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GALATASARAY FENERBAHÇE 29 - 28 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 04/05/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ ŞERİFALİ 49 - 18 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 03/05/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ EKARE 64 - 80 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 02/05/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GELECEK NESİL GENÇ PAŞABAHÇE 59 - 57 Maç Detayı
U11 Mavi Grup PLAYOFF 30/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB İSTANBUL BASKET 0 - 0 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 30/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A BEŞİKTAŞ 0 - 0 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 30/04/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ GELECEK NESİL 48 - 58 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 30/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TEŞVİKİYE AKADEMİ 56 - 27 Maç Detayı
U10 Mavi PLAYOFF 30/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ BASK. AKD A BAHÇ. BASK. İHT. A 0 - 0 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa PLAYOFF 29/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR GELECEK NESİL A 0 - 0 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 28/04/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE 39 - 17 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 28/04/2019 - 20:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ŞERİFALİ OPTİMUM 29 - 53 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 28/04/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. GENÇ PAŞABAHÇE GALATASARAY 30 - 49 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 26/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ AYKA ULUS 39 - 54 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 25/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GİRİŞİM ELİT ATLETİK 60 - 71 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 24/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS İSTANBUL ATA 66 - 15 Maç Detayı
U18 C GRUBU 23/04/2019 - 13:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA TEŞVİKİYE 0 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 23/04/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK 42 - 51 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 23/04/2019 - 17:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK BURSA YILDIZLARI 49 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 23/04/2019 - 17:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B GÜRSEL ATLETİK 61 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 23/04/2019 - 19:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KAAN YEŞİLYURT A 82 - 45 Maç Detayı
U18 C GRUBU 22/04/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL TED 70 - 52 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 22/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. OLİMPİK BASKET TEŞVİKİYE AKADEMİ 35 - 62 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 22/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ AYKA ULUS 11 - 69 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 21/04/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ ENKA 15 - 35 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 21/04/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KEMER COUNTRY TEŞVİKİYE 44 - 23 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 21/04/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE 22 - 48 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 21/04/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İSTANBUL ATA 20 - 0 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 21/04/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ALLSTARS İSTANBUL GELECEK NESİL 86 - 20 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 21/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ALLSTARS İSTANBUL GALATASARAY 39 - 49 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/04/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE 61 - 57 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 21/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE EMLAK KONUT 36 - 45 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 20/04/2019 - 16:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED B CSKA HALİÇ İSTANBUL 27 - 36 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 20/04/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ELİT ATLETİK İSTANBUL ATA 65 - 21 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 20/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEST BASKETBOL SANCAKTEPE İSTANBUL 57 - 52 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 20/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. STARLARIN DOĞUŞU FENERBAHÇE 38 - 37 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 20/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL A FMV ERENKÖY IŞIK 55 - 40 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 19/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL EKARE 97 - 54 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 19/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL FMV IŞIKSPOR 49 - 12 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 19/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE TEŞVİKİYE AKADEMİ 46 - 36 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 18/04/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YEŞİLYURT A TEŞVİKİYE AKADEMİ 32 - 100 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 18/04/2019 - 18:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN A KAAN B 47 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 18/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL ATA GÖKTÜRK BASK. AKD 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 18/04/2019 - 19:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEYLERBEYİ A BEYLERBEYİ B 33 - 29 Maç Detayı
U18 C GRUBU 18/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TED KAAN 43 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 17/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ İSTANBUL GELİŞİM 72 - 45 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 17/04/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GALATASARAY İDEALTEPE 63 - 33 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 17/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR TEŞVİKİYE AKADEMİ 49 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 17/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GELECEK NESİL B BEŞİKTAŞ AKADEMİ A 36 - 78 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 17/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DİNAMO OLİMPİK BASKET 64 - 43 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 16/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI FMV ERENKÖY IŞIK 56 - 64 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 16/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ELİT ATLETİK KAAN 76 - 45 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 16/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 49 - 25 Maç Detayı
U18 C GRUBU 15/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN BEYLERBEYİ 63 - 75 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 15/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK FMV IŞIKSPOR 66 - 19 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 14/04/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL BASKET 38 - 17 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 14/04/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE İSTANBUL BASKET 32 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 14/04/2019 - 14:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAHÇ. BASK. İHT. B 20 - 0 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 14/04/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK GELECEK NESİL 61 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 14/04/2019 - 15:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK 36 - 38 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 14/04/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEŞİKTAŞ CSKA HALİÇ İSTANBUL A 46 - 71 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 14/04/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE BAHÇ. BASK. İHT. B 42 - 39 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 14/04/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK B 58 - 53 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 14/04/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. KEMER COUNTRY BEŞİKTAŞ 19 - 36 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 14/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD GİRİŞİM 0 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 14/04/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 48 - 43 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 13/04/2019 - 10:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. A 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 13/04/2019 - 13:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL GÜRSEL ATLETİK 20 - 0 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 13/04/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 42 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 13/04/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK KAAN 20 - 0 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 13/04/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ TAGAR BASKETBOL 50 - 56 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 13/04/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ŞERİFALİ EMLAK KONUT 27 - 38 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 12/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL ATA 56 - 31 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 12/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAYRAMPAŞA SANCAK EKARE 58 - 76 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 12/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SMAÇ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 59 - 46 Maç Detayı
U18 C GRUBU 12/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL FESA 56 - 53 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 11/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL CSKA HALİÇ İSTANBUL 62 - 46 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 11/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. PERTEVNİYAL LİSESİ SANCAKTEPE İSTANBUL 0 - 20 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 11/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL 32 - 70 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 11/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL ATA 49 - 40 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 11/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ İSTANBUL TİCARET ODASI 48 - 74 Maç Detayı
U18 C GRUBU 10/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN GENÇ PAŞABAHÇE 56 - 59 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 10/04/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GALATASARAY BEŞİKTAŞ 52 - 30 Maç Detayı
U18 C GRUBU 10/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ TEŞVİKİYE AKADEMİ 62 - 59 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 10/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GALATASARAY FENERBAHÇE 44 - 42 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 10/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DİNAMO TEŞVİKİYE AKADEMİ 52 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 09/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM CSKA HALİÇ İSTANBUL 55 - 48 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 09/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM ASYA KARTALLARI 53 - 41 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 09/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK BOĞAZİÇİ 43 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 08/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM SANCAKTEPE İSTANBUL 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 08/04/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ÜSKÜDAR BASKETBOL 33 - 50 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 08/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM SANCAKTEPE İSTANBUL 25 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 08/04/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FYL ÜSKÜDAR BASKETBOL 18 - 58 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 08/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL ATA EKARE 33 - 112 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 07/04/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FENERBAHÇE VAKIFLAR BASKETBOL 64 - 56 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 07/04/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ATAKENT GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 54 - 23 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 07/04/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEST BASKETBOL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 37 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 07/04/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GÜRSEL ATLETİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 24 - 43 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 07/04/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. EMLAK KONUT 63 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 07/04/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ SİMURG SPOR KULÜBÜ 39 - 5 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 07/04/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEŞİKTAŞ BURSA YILDIZLARI 60 - 32 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 07/04/2019 - 20:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BASKETS DİNAMO 31 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 07/04/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B SANCAKTEPE İSTANBUL 58 - 71 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 06/04/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A STARLARIN DOĞUŞU 18 - 43 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 06/04/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI FESA 45 - 41 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 06/04/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. HİDO AP SPORTİF İSTANBUL TİCARET ODASI 28 - 33 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 05/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA KIRMIZI CSKA HALİÇ İSTANBUL A 38 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 05/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL SANCAKTEPE İSTANBUL 60 - 15 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 05/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ STARLARIN DOĞUŞU 52 - 50 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 05/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK ÜSKÜDAR BASKETBOL 72 - 60 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 04/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN KÜÇÜKYALI GELİŞİM 38 - 43 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 04/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI SİMURG SPOR KULÜBÜ 13 - 26 Maç Detayı
U18 B GRUBU 04/04/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL PANTERLERİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 48 - 52 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 04/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 33 - 63 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 04/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SİMURG SPOR KULÜBÜ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 9 - 51 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 04/04/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL EMLAK KONUT 57 - 29 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 04/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK İSTANBUL ATA 70 - 67 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 04/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK AKADEMİ İSTANBUL 39 - 64 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 03/04/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA GALATASARAY 40 - 63 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 03/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR Z10 SPORTS 48 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 03/04/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ROTARY 100.YIL AND. LİS. BEYKOZ GENÇLİK 14 - 62 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 03/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE GENÇ PAŞABAHÇE 53 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 03/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BAHÇ. BASK. İHT. B 38 - 47 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 03/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GELECEK NESİL DİNAMO 27 - 46 Maç Detayı
U18 C GRUBU 02/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL 52 - 66 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 02/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ASYA KARTALLARI 14 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 02/04/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ANABİLİM TED B 40 - 36 Maç Detayı
U18 C GRUBU 02/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE FESA 49 - 60 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 01/04/2019 - 10:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE STARLARIN DOĞUŞU 25 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 01/04/2019 - 10:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ A MARMARA AKADEMİ 54 - 13 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 01/04/2019 - 11:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE BAHÇ. BASK. İHT. A 58 - 37 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 01/04/2019 - 11:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL BEYLERBEYİ 39 - 63 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 01/04/2019 - 12:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B TEŞVİKİYE AKADEMİ 26 - 33 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 01/04/2019 - 12:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL B BEYLERBEYİ B 47 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 01/04/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ EUROBASKET 6 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 01/04/2019 - 14:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GÜRSEL ATLETİK CSKA HALİÇ İSTANBUL 40 - 72 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 01/04/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ GALATASARAY 34 - 35 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 01/04/2019 - 15:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI İSTANBUL BASKET 15 - 32 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 01/04/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE FMV IŞIKSPOR 40 - 47 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 01/04/2019 - 16:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM İSTANBUL TİCARET ODASI 42 - 21 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 01/04/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV IŞIKSPOR ÇEKMEKÖY GENÇLİK 22 - 49 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 01/04/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B GİRİŞİM 32 - 43 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 01/04/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İDEALTEPE BEŞİKTAŞ 46 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 01/04/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ HİDO AP SPORTİF 66 - 19 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 01/04/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ 39 - 58 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 30/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ORİON BURSA YILDIZLARI 47 - 49 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 30/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FYL 27 - 22 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 30/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 30 - 52 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 30/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL BAHÇ. BASK. İHT. 50 - 55 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 30/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN BEYLERBEYİ 52 - 80 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 29/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR 72 - 60 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 29/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 37 - 77 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 29/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GİRİŞİM TED B 34 - 21 Maç Detayı
U18 C GRUBU 29/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ KAAN 77 - 72 Maç Detayı
U18 C GRUBU 28/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ ÜSKÜDAR BASKETBOL 54 - 75 Maç Detayı
U18 B GRUBU 28/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL PANTERLERİ YENİ LEVENT BASK. 58 - 49 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 28/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 STARLARIN DOĞUŞU GALATASARAY 37 - 24 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 28/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI ÜSKÜDAR BASKETBOL 69 - 57 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 28/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB İSTANBUL BASKET A 36 - 50 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 28/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OPTİMUM BEŞİKTAŞ 26 - 12 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 28/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA KIRMIZI ORİON 36 - 66 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 28/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI BOĞAZİÇİ 20 - 37 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 27/03/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV IŞIKSPOR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 35 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 27/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN A DEV ATAŞEHİR 40 - 60 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 27/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 58 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 27/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL ASYA KARTALLARI 50 - 61 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 27/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL SULTANGAZİ KARŞIYAKA 39 - 26 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 27/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL KAAN 55 - 27 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 26/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL B BEYLERBEYİ A 44 - 60 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 26/03/2019 - 19:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 16 - 71 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 26/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TED DEV ATAŞEHİR 25 - 58 Maç Detayı
U18 C GRUBU 26/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA BEYLERBEYİ 59 - 54 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 25/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ DEV ATAŞEHİR 39 - 62 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 25/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TED B ÜSKÜDAR BASKETBOL 25 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 25/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL SANCAKTEPE İSTANBUL 45 - 17 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 25/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE 60 - 66 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 24/03/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 16 - 39 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 24/03/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI TEŞVİKİYE 26 - 39 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 24/03/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. STARLARIN DOĞUŞU TED A 55 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 24/03/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BİZİMKENT TEŞVİKİYE AKADEMİ 30 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 24/03/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ENKA SİMURG SPOR KULÜBÜ 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 24/03/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER TEŞVİKİYE 34 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 24/03/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İBB AÇI GENÇLİK 51 - 88 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 24/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FYL ÇEKMEKÖY GENÇLİK 20 - 43 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 24/03/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE DEV ATAŞEHİR 78 - 60 Maç Detayı
U18 A GRUBU 24/03/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK VAKIFLAR BASKETBOL 93 - 61 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 24/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ 27 - 53 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 24/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ GELECEK NESİL B 81 - 18 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 24/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. GENÇ PAŞABAHÇE AÇI GENÇLİK 46 - 11 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 24/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. PERTEVNİYAL LİSESİ 70 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 24/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ANABİLİM BEYKOZ GENÇLİK 42 - 23 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK FMV ERENKÖY IŞIK 18 - 26 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 23/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL ROTARY 100.YIL AND. LİS. 23 - 36 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 23/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL ASYA KARTALLARI 51 - 54 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 23/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. SİMURG SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B 4 - 6 Maç Detayı
U18 C GRUBU 23/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FESA TED 51 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 22/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ENKA İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 38 - 58 Maç Detayı
U18 B GRUBU 22/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL BEYKENT BASKETBOL 62 - 47 Maç Detayı
U18 B GRUBU 22/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL PANTERLERİ 58 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 22/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. GİRİŞİM 31 - 49 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 22/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA BEŞİKTAŞ AKADEMİ B 32 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 22/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL GELECEK NESİL 32 - 38 Maç Detayı
U18 C GRUBU 22/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE TEŞVİKİYE AKADEMİ 38 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 22/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD ÜSKÜDAR BASKETBOL 17 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 21/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İTÜ GVO SK SANCAKTEPE İSTANBUL 31 - 26 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A TED 59 - 60 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A FMV IŞIKSPOR 50 - 29 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 21/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GİRİŞİM TEŞVİKİYE AKADEMİ 55 - 45 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 21/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR MARMARA AKADEMİ 42 - 8 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 21/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ BAHÇ. BASK. İHT. 48 - 71 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 21/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ FESA KIRMIZI 29 - 57 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 21/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KAAN GÖKTÜRK BASK. AKD 86 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 21/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. Z10 SPORTS FMV ERENKÖY IŞIK 54 - 78 Maç Detayı
U18 C GRUBU 20/03/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TED BEYLERBEYİ 74 - 58 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 20/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ KÜÇÜKYALI GELİŞİM 40 - 24 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 20/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ UPS 37 - 35 Maç Detayı
U18 B GRUBU 20/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI BEŞİKTAŞ AKADEMİ 58 - 46 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 20/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TED 52 - 76 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 20/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM HİDO AP SPORTİF 53 - 11 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 20/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ VAKIFLAR BASKETBOL 45 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 20/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİMURG SPOR KULÜBÜ BAHÇ. BASK. İHT. B 18 - 78 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 20/03/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL ATA YEŞİLYURT A 55 - 40 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 20/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM ÜSKÜDAR BASKETBOL 45 - 41 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 19/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI CSKA HALİÇ İSTANBUL 83 - 40 Maç Detayı
U18 C GRUBU 19/03/2019 - 20:10 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ FESA 56 - 53 Maç Detayı
U18 C GRUBU 19/03/2019 - 20:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL KAAN 68 - 65 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 18/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR CSKA HALİÇ İSTANBUL 65 - 38 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 18/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL A ORİON 39 - 36 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 18/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN A CSKA HALİÇ İSTANBUL B 71 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 17/03/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AVRUPA KARŞIYAKA TEŞVİKİYE AKADEMİ 17 - 36 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 17/03/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL BASKET A TEŞVİKİYE 38 - 24 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 17/03/2019 - 15:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ AKADEMİ 48 - 73 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 17/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. FENERBAHÇE 37 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 17/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B ENKA 34 - 28 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 17/03/2019 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İBB TED 60 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 17/03/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ UPS 39 - 23 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 17/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BABAESKİSPOR 15 - 34 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 17/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİMURG SPOR KULÜBÜ ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 24 - 34 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 17/03/2019 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BURSA YILDIZLARI TED A 43 - 51 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 17/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR OKULLARI İSTBOL A 18 - 35 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 17/03/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE ATAKENT GENÇLİK 42 - 40 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 17/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİMURG SPOR KULÜBÜ YENİ LEVENT BASK. 18 - 51 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 17/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ FMV NİŞANTAŞI IŞIK 28 - 24 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 17/03/2019 - 18:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FMV IŞIKSPOR AÇI GENÇLİK 52 - 76 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 17/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR AKADEMİ SPOR FABRİKASI 20 - 41 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 17/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL TİCARET ODASI 54 - 51 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 17/03/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI TEŞVİKİYE 59 - 82 Maç Detayı
U18 A GRUBU 17/03/2019 - 19:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK YEŞİLYURT 74 - 59 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 17/03/2019 - 19:50 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İBB BEŞİKTAŞ 25 - 40 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 17/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BEYLERBEYİ 47 - 70 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 16/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A KEMER COUNTRY 72 - 27 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 16/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEST BASKETBOL TAGAR BASKETBOL 48 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 16/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL GÜRSEL ATLETİK 31 - 62 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 16/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ELİT ATLETİK TAGAR BASKETBOL 58 - 56 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 16/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL BEYKOZ GENÇLİK 25 - 42 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 15/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR FMV ERENKÖY IŞIK 67 - 43 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 15/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL TEŞVİKİYE AKADEMİ 32 - 40 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 15/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYOĞLUSPOR FYL 58 - 49 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 15/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR KAAN 43 - 21 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 15/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TED TEŞVİKİYE AKADEMİ 70 - 49 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 15/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A FMV IŞIKSPOR 49 - 77 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 15/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR CSKA HALİÇ İSTANBUL 74 - 25 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 14/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN Z10 SPORTS 47 - 60 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 14/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ STARLARIN DOĞUŞU 50 - 56 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 14/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED İSTBOL A 59 - 52 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 14/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL GİRİŞİM 27 - 52 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 14/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ROTARY 100.YIL AND. LİS. FMV IŞIKSPOR 45 - 16 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 14/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İTÜ GVO SK TEŞVİKİYE AKADEMİ 48 - 53 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 14/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ GİRİŞİM 44 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 13/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. CSKA HALİÇ İSTANBUL 27 - 37 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 13/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ AÇI GENÇLİK 40 - 64 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 13/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. BAHÇ. BASK. İHT. A 0 - 20 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 13/03/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ 75 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 13/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK ASYA KARTALLARI 17 - 22 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 13/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ 40 - 58 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 13/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 KEMER COUNTRY SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 58 - 29 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 13/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA ULUS İSTANBUL TİCARET ODASI 10 - 49 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 13/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ ASYA KARTALLARI 44 - 48 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 12/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR BEYLERBEYİ 64 - 56 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 12/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF SANCAKTEPE İSTANBUL 24 - 36 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 12/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. MARMARA AKADEMİ CSKA HALİÇ İSTANBUL B 24 - 47 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 11/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL ADA YILDIZLARI 30 - 64 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 11/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI BOĞAZİÇİ 11 - 54 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 11/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA ULUS ÜSKÜDAR BASKETBOL 66 - 25 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 11/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE GELECEK NESİL 50 - 48 Maç Detayı
U9 B GRUBU 10/03/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ASYA KARTALLARI YILDIRIMSPOR GENÇLİK 50 - 12 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 10/03/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK 41 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 10/03/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GALATASARAY FMV ERENKÖY IŞIK 52 - 63 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 10/03/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO SK İSTANBUL BASKET 36 - 40 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 10/03/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 HİSAR AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK 18 - 38 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 10/03/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GALATASARAY BAHÇ. BASK. İHT. A 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 10/03/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL BASKET B ATAKENT GENÇLİK 27 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 10/03/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GÜRSEL ATLETİK ANABİLİM 26 - 47 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 10/03/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 HİSAR OKULLARI BASKETS 26 - 34 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 10/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL ATA BAYRAMPAŞA SANCAK 22 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 10/03/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK A 61 - 46 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 10/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED B DEV ATAŞEHİR B 21 - 30 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 10/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI STARLARIN DOĞUŞU 40 - 51 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 10/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 19 - 40 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 10/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL ŞERİFALİ 49 - 33 Maç Detayı
U18 B GRUBU 09/03/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL İSTANBUL PANTERLERİ 87 - 50 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 09/03/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL HİSAR OKULLARI 52 - 31 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 09/03/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİMURG SPOR KULÜBÜ FMV NİŞANTAŞI IŞIK 12 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 09/03/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YENİ LEVENT BASK. SİMURG SPOR KULÜBÜ 7 - 16 Maç Detayı
U18 B GRUBU 09/03/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YENİ LEVENT BASK. İSTANBUL VARDAR 48 - 77 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 09/03/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL BASKET BABAESKİSPOR 35 - 28 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 09/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED A KEMER COUNTRY 29 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 09/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GELECEK NESİL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 24 - 23 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 09/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BASKETS OLİMPİK BASKET 54 - 43 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 09/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B 28 - 5 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 09/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEŞİKTAŞ BURSA YILDIZLARI 30 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 08/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN A MARMARA AKADEMİ 86 - 16 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 08/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT B YENİ LEVENT BASK. 41 - 65 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 08/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ AKADEMİ B PERTEVNİYAL LİSESİ 55 - 58 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 08/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 26 - 61 Maç Detayı
U18 A GRUBU 08/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT ELİT ATLETİK 32 - 112 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 08/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYOĞLUSPOR BAKIRKÖY ASLAN 35 - 53 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 08/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE GELECEK NESİL A 100 - 81 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 08/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 28 - 66 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 07/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL BEYLERBEYİ 67 - 60 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 07/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS BAYRAMPAŞA SANCAK 44 - 41 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 07/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU GELECEK NESİL B 58 - 32 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 07/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ ANABİLİM 43 - 44 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 07/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B MODA BASKETBOL ATLETİK B 53 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 07/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ AVRUPA KARŞIYAKA 82 - 29 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 07/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KÜÇÜKYALI GELİŞİM AYKA ULUS 16 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 07/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM ANABİLİM 47 - 44 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 06/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÇEKMEKÖY GENÇLİK 30 - 39 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 06/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ ATAKENT GENÇLİK 29 - 64 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 06/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ AKADEMİ A İSTBOL B 29 - 55 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 06/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 93 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 06/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK SİMURG SPOR KULÜBÜ 50 - 19 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 06/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ 41 - 52 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 06/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL ATA DİNAMO 28 - 47 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 05/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ TİTAN AKADEMİ 35 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 05/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FMV IŞIKSPOR YILDIRIMSPOR GENÇLİK 64 - 28 Maç Detayı
U18 B GRUBU 05/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL İSTANBUL VARDAR 47 - 42 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 05/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI İSTANBUL TİCARET ODASI 19 - 70 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 05/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FMV IŞIKSPOR TED 54 - 55 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 05/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYOĞLUSPOR OLİMPOS 63 - 60 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 05/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KIZILTOPRAK FESA BEYAZ 33 - 52 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 04/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL 24 - 45 Maç Detayı
U18 A GRUBU 04/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. VAKIFLAR BASKETBOL 48 - 38 Maç Detayı
U18 B GRUBU 04/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL PANTERLERİ BEYKENT BASKETBOL 58 - 55 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 04/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 19 - 69 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 04/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAKIRKÖY ASLAN TED 52 - 76 Maç Detayı
U18 B GRUBU 04/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA YENİ LEVENT BASK. 43 - 57 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 04/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GALATASARAY FENERBAHÇE 36 - 40 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 04/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İDEALTEPE FESA 33 - 37 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 03/03/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 11 - 48 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 03/03/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AYKA BAHÇELİEVLER MURAT PAŞAOĞLU 50 - 41 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 03/03/2019 - 14:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İBB 58 - 34 Maç Detayı
U9 A GRUBU 03/03/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 12 - 25 Maç Detayı
U9 B GRUBU 03/03/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FLORYA KOLEJİ DEV ATAŞEHİR 12 - 27 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 03/03/2019 - 15:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK ENKA 20 - 63 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 03/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SİMURG SPOR KULÜBÜ ATAKENT GENÇLİK 24 - 16 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 03/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 DEV ATAŞEHİR İTÜ GVO SK 52 - 37 Maç Detayı
U18 A GRUBU 03/03/2019 - 16:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER AÇI GENÇLİK 27 - 91 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 03/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK YENİ LEVENT BASK. 83 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 03/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR FYL 15 - 28 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 03/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. EMLAK KONUT FENERBAHÇE 34 - 75 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 03/03/2019 - 17:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK GÖKTÜRK BASK. AKD 55 - 19 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 03/03/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI TED 43 - 39 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 03/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. B 48 - 37 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 03/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BABAESKİSPOR UPS 21 - 27 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 03/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL TEŞVİKİYE 24 - 40 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 03/03/2019 - 19:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ORİON AÇI GENÇLİK 0 - 20 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 03/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE 40 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 03/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FMV NİŞANTAŞI IŞIK BAHÇ. BASK. İHT. B 16 - 36 Maç Detayı
U9 A GRUBU 03/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 19 - 9 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 03/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. KEMER COUNTRY BEYOĞLUSPOR 53 - 62 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 03/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ŞERİFALİ FENERBAHÇE 33 - 69 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/03/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EBO BASKETBOL BİZİMKENT 38 - 8 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 02/03/2019 - 13:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İBB İSTBOL A 28 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/03/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL İSTBOL 13 - 35 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 02/03/2019 - 14:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL PANTERLERİ BAHÇ. BASK. İHT. A 30 - 62 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 02/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA SİMURG SPOR KULÜBÜ 50 - 14 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/03/2019 - 15:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 50 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT BEST BASKETBOL 17 - 50 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 02/03/2019 - 16:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 CSKA HALİÇ İSTANBUL A GALATASARAY 37 - 35 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 02/03/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL BASKET A KEMER COUNTRY 25 - 28 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 02/03/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BOĞAZİÇİ SANCAKTEPE İSTANBUL 32 - 11 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 02/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER BEST BASKETBOL 39 - 61 Maç Detayı
U9 A GRUBU 02/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EGE MAVİSİ OLİMPOS 4 - 34 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 02/03/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI TAGAR BASKETBOL 64 - 22 Maç Detayı
U9 B GRUBU 02/03/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FMV ERENKÖY IŞIK ASYA KARTALLARI 13 - 32 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 02/03/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. DİNAMO BAYRAMPAŞA SANCAK 57 - 56 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 02/03/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ÇEKMEKÖY GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. 32 - 27 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 01/03/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FENERBAHÇE B TEŞVİKİYE AKADEMİ 18 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 01/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU FMV IŞIKSPOR 32 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 01/03/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASK. ATLETİK MAVİ BEYOĞLUSPOR 45 - 81 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 01/03/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK A TEŞVİKİYE 68 - 76 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 01/03/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İDEALTEPE FMV ERENKÖY IŞIK 27 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 01/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FMV IŞIKSPOR İBB 35 - 62 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 01/03/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA BEŞİKTAŞ 26 - 108 Maç Detayı
U18 C GRUBU 01/03/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE GENÇ PAŞABAHÇE 97 - 32 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 01/03/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. OLİMPİK BASKET GELECEK NESİL 33 - 60 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 28/02/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA CSKA HALİÇ İSTANBUL A 37 - 49 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 28/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK BEŞYILDIZ 26 - 45 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 28/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED GELECEK NESİL A 72 - 46 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 28/02/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BEYKOZ GENÇLİK 30 - 53 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 28/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU İSTANBUL BASKET A 32 - 63 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 28/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FYL İSTANBUL PANTERLERİ 42 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 28/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KAAN TEŞVİKİYE AKADEMİ 52 - 70 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 28/02/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ DEV ATAŞEHİR 34 - 41 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 27/02/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BOĞAZİÇİ 37 - 33 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 27/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B GÖKTÜRK BASK. AKD 46 - 14 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 27/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTBOL 18 - 42 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 27/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GALATASARAY FENERBAHÇE A 38 - 37 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 27/02/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ 34 - 65 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 27/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK GÖKTÜRK BASK. AKD 53 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 27/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL B TEŞVİKİYE AKADEMİ 17 - 8 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 27/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GİRİŞİM GÜRSEL ATLETİK 61 - 26 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 27/02/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DİNAMO EKARE 61 - 44 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 26/02/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA BEYAZ FESA MAVİ 25 - 22 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 26/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS FMV IŞIKSPOR 72 - 22 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 26/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED BAHÇ. BASK. İHT. A 40 - 51 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 26/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAYRAMPAŞA SANCAK TEŞVİKİYE AKADEMİ 41 - 56 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 26/02/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI KIZILTOPRAK 35 - 33 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 26/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS FMV IŞIKSPOR 72 - 48 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 26/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EUROBASKET UPS 32 - 4 Maç Detayı
U18 C GRUBU 26/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. KAAN TEŞVİKİYE 40 - 92 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 26/02/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 26 - 42 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 25/02/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KÜÇÜKYALI GELİŞİM 47 - 10 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 25/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT SPOR FABRİKASI 50 - 41 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 25/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 PERTEVNİYAL LİSESİ TEŞVİKİYE AKADEMİ 16 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 25/02/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL DSİ 33 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 25/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. A 36 - 60 Maç Detayı
U18 B GRUBU 25/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA BEŞİKTAŞ AKADEMİ 66 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 25/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA AVRUPA KARŞIYAKA 53 - 28 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 25/02/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL EKARE 104 - 27 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 24/02/2019 - 09:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE 14 - 52 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 24/02/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK 20 - 0 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 24/02/2019 - 10:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK 11 - 23 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 24/02/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE TED A 24 - 33 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 24/02/2019 - 12:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO SK AÇI GENÇLİK 29 - 50 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 24/02/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE TED 29 - 19 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 24/02/2019 - 13:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AVRUPA KARŞIYAKA 34 - 13 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 24/02/2019 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BASKETS AÇI GENÇLİK 44 - 40 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 24/02/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL İSTANBUL BASKET B 32 - 39 Maç Detayı
U9 A GRUBU 24/02/2019 - 14:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK EGE MAVİSİ 50 - 11 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 24/02/2019 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BASKETS 53 - 36 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 24/02/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BİZİMKENT GÖKBURGAZ GENÇLİK 49 - 58 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 24/02/2019 - 15:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI EBO BASKETBOL 27 - 56 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 24/02/2019 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK A FYL 31 - 37 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 24/02/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞYILDIZ 32 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 24/02/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BİZİMKENT GELECEK NESİL 26 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 24/02/2019 - 16:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ENKA BAHÇ. BASK. İHT. B 15 - 10 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 24/02/2019 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A AÇI GENÇLİK B 51 - 12 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 24/02/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL TEŞVİKİYE 44 - 21 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 24/02/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK BİZİMKENT 61 - 22 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 24/02/2019 - 17:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ENKA BEST BASKETBOL 39 - 31 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 24/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY FMV NİŞANTAŞI IŞIK 44 - 14 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 24/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI FESA KIRMIZI 47 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 24/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SPOR FABRİKASI BEŞİKTAŞ AKADEMİ 42 - 77 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 24/02/2019 - 18:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK 44 - 39 Maç Detayı
U9 A GRUBU 24/02/2019 - 19:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OLİMPOS ATAKENT GENÇLİK 10 - 8 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 24/02/2019 - 19:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 50 - 62 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 24/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. MURAT PAŞAOĞLU TAGAR BASKETBOL 0 - 20 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 24/02/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE İSTANBUL TİCARET ODASI 44 - 53 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 24/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. GALATASARAY ŞERİFALİ 22 - 37 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 24/02/2019 - 19:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED AÇI GENÇLİK 40 - 75 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 24/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. AYKA ULUS İTÜ GVO SK 16 - 54 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 24/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. HİDO AP SPORTİF ANABİLİM 12 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 23/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SULTANGAZİ KARŞIYAKA GÖKTÜRK BASK. AKD 29 - 25 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 23/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED STARLARIN DOĞUŞU 44 - 21 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 23/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI GALATASARAY 26 - 25 Maç Detayı
U9 A GRUBU 23/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAHÇ. BASK. İHT. 9 - 29 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 23/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER HİSAR OKULLARI 9 - 56 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 23/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTBOL A 32 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 23/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB HİSAR OKULLARI 40 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 23/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT İSTBOL 15 - 36 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 23/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A HİSAR OKULLARI 51 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 23/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL FYL 28 - 10 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 23/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 38 - 47 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FMV ERENKÖY IŞIK YILDIRIMSPOR GENÇLİK 44 - 8 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 23/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B YENİ LEVENT BASK. 60 - 26 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 23/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK BAKIRKÖY ASLAN 21 - 17 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR 32 - 34 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FLORYA KOLEJİ ASYA KARTALLARI 14 - 29 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 23/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BASKETS BEŞİKTAŞ BASK. AKD A 14 - 26 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 23/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI SANCAKTEPE İSTANBUL 14 - 18 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 22/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAKIRKÖY ASLAN 46 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 22/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 42 - 50 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 22/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL DSİ DEV ATAŞEHİR A 36 - 31 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 22/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT B BEŞİKTAŞ AKADEMİ B 41 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 22/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OLİMPOS BAHÇ. BASK. İHT. B 30 - 58 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 22/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV NİŞANTAŞI IŞIK AVRUPA KARŞIYAKA 42 - 26 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 22/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ ALLSTARS İSTANBUL 46 - 21 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE ORİON 51 - 76 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL A FMV IŞIKSPOR 61 - 66 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 21/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR KAAN B 47 - 25 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 21/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK GELECEK NESİL 40 - 27 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR ORİON 31 - 78 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 21/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK 33 - 79 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 20/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ ENKA 42 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 20/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKBURGAZ GENÇLİK ELİT ATLETİK 37 - 73 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 20/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV IŞIKSPOR TED 35 - 58 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 20/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ B KAAN A 20 - 72 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 20/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ 67 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 20/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL B VAKIFLAR BASKETBOL 32 - 72 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 20/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. STARLARIN DOĞUŞU FENERBAHÇE 25 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 20/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ANABİLİM 19 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 19/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET B BEST BASKETBOL 24 - 38 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 19/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 75 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 19/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ÜSKÜDAR BASKETBOL 20 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 19/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU ROTARY 100.YIL AND. LİS. 34 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 19/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. FYL 22 - 43 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 19/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 20 - 23 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 19/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. MARMARA AKADEMİ 54 - 26 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 18/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL TİTAN AKADEMİ 18 - 46 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 18/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR B 33 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 17/02/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞYILDIZ TEŞVİKİYE AKADEMİ 30 - 34 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 17/02/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE MURAT PAŞAOĞLU 45 - 15 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 17/02/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR TEŞVİKİYE 45 - 34 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 17/02/2019 - 13:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE GÖKTÜRK BASK. AKD 50 - 21 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 17/02/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL EBO BASKETBOL 24 - 31 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 17/02/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN HİSAR AKADEMİ 33 - 26 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 17/02/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B AÇI GENÇLİK 30 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 17/02/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT BİZİMKENT 12 - 29 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 17/02/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER HİSAR OKULLARI 32 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 17/02/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BURSA YILDIZLARI TEŞVİKİYE 0 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 17/02/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK SULTANGAZİ KARŞIYAKA 98 - 25 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 17/02/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BEST BASKETBOL 32 - 31 Maç Detayı
U18 A GRUBU 17/02/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ELİT ATLETİK AÇI GENÇLİK 51 - 71 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 17/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FMV IŞIKSPOR BASKETS 39 - 51 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 17/02/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK DİNAMO 63 - 56 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 17/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ATAKENT GENÇLİK BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B 34 - 10 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 17/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ENKA 73 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 17/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. UPS TAGAR BASKETBOL 54 - 20 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 17/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ŞERİFALİ GENÇ PAŞABAHÇE 22 - 16 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 16/02/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 VAKIFLAR BASKETBOL ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 35 - 53 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 16/02/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA ENKA 19 - 32 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 16/02/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. VAKIFLAR BASKETBOL 8 - 54 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 16/02/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL BASKETS 43 - 27 Maç Detayı
U9 B GRUBU 16/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FLORYA KOLEJİ FMV ERENKÖY IŞIK 13 - 11 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 16/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BASKETS BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 47 - 22 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 16/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL BAHÇ. BASK. İHT. A 44 - 21 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 16/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. AYKA BAHÇELİEVLER HİSAR OKULLARI 26 - 45 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 16/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN AYKA ULUS 24 - 57 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 15/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 41 - 29 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 15/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL OLİMPOS 49 - 22 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 15/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ORİON BEŞİKTAŞ 85 - 40 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 15/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KIZILTOPRAK BEŞİKTAŞ AKADEMİ 32 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 15/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B GELECEK NESİL B 60 - 40 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 15/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY AÇI GENÇLİK 36 - 73 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 15/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTBOL 37 - 47 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 15/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA MAVİ ASYA KARTALLARI 44 - 49 Maç Detayı
U18 B GRUBU 14/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ GELECEK NESİL 28 - 52 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 14/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN BASKETS 38 - 54 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 14/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ A KAAN B 44 - 31 Maç Detayı
U18 A GRUBU 14/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA BAHÇ. BASK. İHT. 59 - 54 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 14/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GÖKTÜRK BASK. AKD ELİT ATLETİK 10 - 99 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 14/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI İSTANBUL TİCARET ODASI 38 - 58 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 13/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SMAÇ SPOR KULÜBÜ ATAKENT GENÇLİK 45 - 58 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 13/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT A GÖKBURGAZ GENÇLİK 48 - 77 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 13/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV NİŞANTAŞI IŞIK YENİ LEVENT BASK. 37 - 44 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 13/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN GİRİŞİM 38 - 59 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 13/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK GÖKTÜRK BASK. AKD 51 - 39 Maç Detayı
U18 B GRUBU 13/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL VARDAR BEYKENT BASKETBOL 78 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 13/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT TEŞVİKİYE AKADEMİ 16 - 30 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 13/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA KIRMIZI İDEALTEPE 41 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 12/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ A MURAT PAŞAOĞLU 54 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 12/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B İSTBOL B 64 - 66 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 12/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL BEYOĞLUSPOR 32 - 91 Maç Detayı
U18 A GRUBU 12/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL ELİT ATLETİK 48 - 64 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 12/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL ATA GELECEK NESİL 30 - 71 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 11/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ B 60 - 23 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 11/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. BAKIRKÖY ASLAN 18 - 37 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 11/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK FESA 68 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 11/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR ATAKENT GENÇLİK 64 - 67 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 11/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA PERTEVNİYAL LİSESİ 34 - 73 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 11/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK KAAN 66 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 10/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ AVRUPA KARŞIYAKA 38 - 16 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 10/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK A TED 37 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 10/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL BEŞYILDIZ 31 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 10/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ENKA 33 - 48 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 10/02/2019 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GENÇ PAŞABAHÇE AÇI GENÇLİK 24 - 17 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 10/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY YENİ LEVENT BASK. 54 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 10/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT GENÇLİK SULTANGAZİ KARŞIYAKA 34 - 8 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 10/02/2019 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BASKETS 26 - 43 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 10/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS GELECEK NESİL 19 - 24 Maç Detayı
U9 A GRUBU 10/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ATAKENT GENÇLİK 14 - 8 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 10/02/2019 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK EKARE 59 - 54 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 10/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. AYKA ULUS DEV ATAŞEHİR 8 - 49 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 10/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İSTANBUL BASKET A BURSA YILDIZLARI 38 - 22 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 10/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL EBO BASKETBOL 37 - 30 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 10/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İBB ATAKENT GENÇLİK 31 - 12 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 10/02/2019 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK AÇI GENÇLİK B 34 - 11 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 10/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ENKA TAGAR BASKETBOL 43 - 10 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 10/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL OPTİMUM 26 - 33 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 10/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL GELİŞİM GELECEK NESİL B 39 - 19 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 10/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT ATAKENT GENÇLİK 17 - 49 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 10/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL OLİMPOS 52 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 10/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL TED B 11 - 30 Maç Detayı
U18 B GRUBU 09/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL PANTERLERİ SULTANGAZİ KARŞIYAKA 40 - 44 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 09/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GALATASARAY VAKIFLAR BASKETBOL 18 - 24 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 09/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 61 - 57 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 09/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 STARLARIN DOĞUŞU GALATASARAY 46 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 09/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS İBB 30 - 18 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 09/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 STARLARIN DOĞUŞU BEST BASKETBOL 17 - 39 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 09/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B FMV IŞIKSPOR 22 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 09/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL BİZİMKENT 36 - 19 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 09/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET B FYL 38 - 16 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 09/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EUROBASKET İSTBOL B 34 - 23 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 09/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL PANTERLERİ KEMER COUNTRY 53 - 61 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 09/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE A ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 40 - 22 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 09/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A İTÜ GVO SK 28 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 09/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI İSTBOL 36 - 37 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 09/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK GELECEK NESİL A 107 - 29 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 09/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. FENERBAHÇE 46 - 44 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 09/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OPTİMUM BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 30 - 11 Maç Detayı
U18 B GRUBU 09/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI YENİ LEVENT BASK. 53 - 48 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 09/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI DEV ATAŞEHİR 44 - 24 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 08/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ A BAHÇ. BASK. İHT. B 38 - 46 Maç Detayı
U18 A GRUBU 08/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL AVRUPA KARŞIYAKA 62 - 68 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 08/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL B DEV ATAŞEHİR 22 - 61 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 08/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OLİMPOS MURAT PAŞAOĞLU 36 - 56 Maç Detayı
U18 A GRUBU 08/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER YEŞİLYURT 39 - 50 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 08/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ADA YILDIZLARI 48 - 39 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 07/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 HİSAR OKULLARI UPS 33 - 54 Maç Detayı
U18 A GRUBU 07/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL ELİT ATLETİK 27 - 73 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 07/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA FESA KIRMIZI 48 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 07/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 PERTEVNİYAL LİSESİ BEST BASKETBOL 15 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 07/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 90 - 27 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 07/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR AKADEMİ İSTANBUL 57 - 58 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 06/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ENKA BAHÇ. BASK. İHT. B 70 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 06/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN BEŞİKTAŞ AKADEMİ B 52 - 43 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 06/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT GALATASARAY 26 - 30 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 06/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM BEYKOZ GENÇLİK 19 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 06/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 55 - 28 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 06/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 PERTEVNİYAL LİSESİ YENİ LEVENT BASK. 53 - 23 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 06/02/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EKARE GELECEK NESİL 42 - 60 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 06/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÜSKÜDAR BASKETBOL 35 - 43 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 05/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ROTARY 100.YIL AND. LİS. İSTANBUL GELİŞİM 73 - 22 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 05/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ORİON SULTANGAZİ KARŞIYAKA 105 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 05/02/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 20 - 22 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 05/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF ASYA KARTALLARI 24 - 38 Maç Detayı
U18 B GRUBU 05/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYKENT BASKETBOL YENİ LEVENT BASK. 38 - 35 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 05/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU YEŞİLYURT 60 - 66 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 05/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ANABİLİM 20 - 48 Maç Detayı
U18 B GRUBU 04/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL VARDAR BEŞİKTAŞ AKADEMİ 45 - 32 Maç Detayı
U18 B GRUBU 04/02/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI SULTANGAZİ KARŞIYAKA 56 - 54 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 04/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ KÜÇÜKYALI GELİŞİM 36 - 11 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 04/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 15 - 41 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 04/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL 16 - 55 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 04/02/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYOĞLUSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ 61 - 38 Maç Detayı
U9 B GRUBU 03/02/2019 - 11:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. DEV ATAŞEHİR YILDIRIMSPOR GENÇLİK 41 - 16 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 03/02/2019 - 12:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. DEV ATAŞEHİR GÖKBURGAZ GENÇLİK 44 - 36 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 03/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. GALATASARAY 34 - 21 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BASKETS TEŞVİKİYE AKADEMİ 65 - 27 Maç Detayı
U9 B GRUBU 03/02/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK FLORYA KOLEJİ 20 - 14 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 03/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 25 - 9 Maç Detayı
U9 A GRUBU 03/02/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OLİMPOS ELİT ATLETİK 11 - 13 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 03/02/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTANBUL BASKET TED 37 - 27 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 03/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 98 - 41 Maç Detayı
U9 A GRUBU 03/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER EGE MAVİSİ 20 - 0 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 03/02/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO SK AKADEMİ İSTANBUL 20 - 50 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI UPS 27 - 20 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 03/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BEST BASKETBOL 32 - 36 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 03/02/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İBB KEMER COUNTRY 27 - 35 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL B BİZİMKENT 23 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 03/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK 34 - 56 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 03/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL BEŞYILDIZ 20 - 47 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 03/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 33 - 61 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. MODA BASK. ATLETİK MAVİ KEMER COUNTRY 21 - 69 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA MODA BASKETBOL ATLETİK 16 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 22 - 39 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 03/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEST BASKETBOL TAGAR BASKETBOL 45 - 86 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 03/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. OLİMPİK BASKET BAYRAMPAŞA SANCAK 44 - 61 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 03/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SULTANGAZİ KARŞIYAKA BAKIRKÖY ASLAN 9 - 31 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 03/02/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY FYL 34 - 44 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 03/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED A BEŞİKTAŞ 24 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 03/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. MARMARA AKADEMİ KAAN B 31 - 46 Maç Detayı
U18 A GRUBU 02/02/2019 - 09:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇ. BASK. İHT. AÇI GENÇLİK 52 - 97 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 02/02/2019 - 10:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FYL AÇI GENÇLİK 47 - 74 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 02/02/2019 - 12:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BASKETS 44 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/02/2019 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTANBUL BASKET B BİZİMKENT 34 - 27 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 02/02/2019 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BURSA YILDIZLARI AÇI GENÇLİK 42 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 02/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER SULTANGAZİ KARŞIYAKA 37 - 23 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 02/02/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞYILDIZ BAHÇ. BASK. İHT. B 31 - 27 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 02/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB BAHÇ. BASK. İHT. B 40 - 46 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 02/02/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BASKETS BAHÇ. BASK. İHT. A 29 - 39 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 02/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YENİ LEVENT BASK. İBB 7 - 30 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 02/02/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A İTÜ GVO SK 36 - 33 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 02/02/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A BEŞİKTAŞ 13 - 33 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 02/02/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE VAKIFLAR BASKETBOL 49 - 27 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 02/02/2019 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL EBO BASKETBOL 24 - 61 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 02/02/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 49 - 18 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 02/02/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. VAKIFLAR BASKETBOL FENERBAHÇE A 32 - 26 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 02/02/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED SMAÇ SPOR KULÜBÜ 38 - 40 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 02/02/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TED GÖKBURGAZ GENÇLİK 46 - 78 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 02/02/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL KAAN 36 - 38 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 01/02/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL GELECEK NESİL 67 - 28 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 01/02/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM GİRİŞİM 45 - 28 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 01/02/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE OPTİMUM 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 01/02/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B ANABİLİM 24 - 44 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 31/01/2019 - 16:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI İSTANBUL TİCARET ODASI 34 - 14 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 31/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS MODA BASKETBOL ATLETİK A 27 - 60 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 31/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TEŞVİKİYE SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 71 - 44 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 31/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT ALLSTARS İSTANBUL 34 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 31/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI ASYA KARTALLARI 63 - 48 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 31/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BİZİMKENT UPS 40 - 12 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 31/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BASKETS SMAÇ SPOR KULÜBÜ 64 - 58 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 31/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EKARE BASKETS 29 - 50 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 31/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ A KAAN A 48 - 63 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 30/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ FYL 71 - 32 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 30/01/2019 - 16:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. Z10 SPORTS BEYLERBEYİ 72 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 30/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İTÜ GVO SK 70 - 15 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 30/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ ASYA KARTALLARI 61 - 57 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 30/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YEŞİLYURT A GİRİŞİM 40 - 71 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 30/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI DEV ATAŞEHİR 52 - 49 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 29/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAKIRKÖY ASLAN 54 - 26 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 29/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE TEŞVİKİYE AKADEMİ 37 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 28/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SULTANGAZİ KARŞIYAKA İSTBOL 31 - 66 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 28/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE B BASKETS 26 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 28/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON YILDIRIMSPOR GENÇLİK 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 28/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT MODA BASKETBOL ATLETİK B 42 - 72 Maç Detayı
U18 B GRUBU 28/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SPOR FABRİKASI İSTANBUL PANTERLERİ 50 - 58 Maç Detayı
U18 A GRUBU 28/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT AVRUPA KARŞIYAKA 41 - 60 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 28/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL PANTERLERİ MODA BASK. ATLETİK MAVİ 47 - 39 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 27/01/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI GALATASARAY 53 - 37 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 27/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN B BEYLERBEYİ B 43 - 30 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 25/01/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ORİON İDEALTEPE 74 - 25 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 25/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İBB BASKETS 73 - 62 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 25/01/2019 - 16:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR BEYLERBEYİ B 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 25/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SPOR FABRİKASI MODA BASKETBOL ATLETİK B 41 - 78 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 25/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEYLERBEYİ A 66 - 36 Maç Detayı
U18 B GRUBU 25/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GELECEK NESİL SPOR FABRİKASI 56 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 25/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 48 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 24/01/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ROTARY 100.YIL AND. LİS. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 30 - 28 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 24/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GELECEK NESİL GENÇ PAŞABAHÇE 48 - 28 Maç Detayı
U18 C GRUBU 24/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TED GENÇ PAŞABAHÇE 76 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 23/01/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER OLİMPOS 23 - 36 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 23/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ EKARE 42 - 22 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 23/01/2019 - 16:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ASYA KARTALLARI 57 - 52 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 23/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR İTÜ GVO SK 37 - 33 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 23/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI ASYA KARTALLARI 61 - 48 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 23/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK FYL 53 - 18 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 23/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 25 - 49 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 22/01/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 54 - 45 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 22/01/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FENERBAHÇE EMLAK KONUT 58 - 13 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 22/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ 61 - 62 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 22/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ ALLSTARS İSTANBUL 46 - 35 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 22/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK İSTANBUL TİCARET ODASI 58 - 25 Maç Detayı
U18 A GRUBU 21/01/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 65 - 33 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 21/01/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL A İBB 52 - 64 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 21/01/2019 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GELECEK NESİL İSTBOL 31 - 19 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 21/01/2019 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. OPTİMUM GENÇ PAŞABAHÇE 41 - 19 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 21/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE OLİMPİK BASKET 65 - 38 Maç Detayı
U18 C GRUBU 21/01/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TED TEŞVİKİYE 44 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 21/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI BEYKOZ GENÇLİK 11 - 28 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 20/01/2019 - 17:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GELECEK NESİL EUROBASKET 9 - 28 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 20/01/2019 - 17:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE 60 - 19 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 20/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GELECEK NESİL B ROTARY 100.YIL AND. LİS. 45 - 78 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 20/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE B EMLAK KONUT 25 - 23 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 20/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTÜ GVO SK PERTEVNİYAL LİSESİ 52 - 24 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 20/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR A BOĞAZİÇİ 28 - 47 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 19/01/2019 - 17:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ OPTİMUM 39 - 31 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 19/01/2019 - 17:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. TİTAN AKADEMİ KAAN 30 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 19/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEST BASKETBOL TED 29 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 19/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İBB BURSA YILDIZLARI 28 - 35 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 19/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FYL BEŞİKTAŞ BASK. AKD A 22 - 23 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 19/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KÜÇÜKYALI GELİŞİM DEV ATAŞEHİR 21 - 54 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 18/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. BASK. İHT. B 59 - 44 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 18/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU SPOR FABRİKASI 43 - 70 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 18/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL A İDEALTEPE 49 - 31 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 18/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASK. ATLETİK MAVİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 31 - 47 Maç Detayı
U18 A GRUBU 18/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA 37 - 61 Maç Detayı
U18 C GRUBU 18/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL TEŞVİKİYE 57 - 74 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 18/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ A DEV ATAŞEHİR 38 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 17/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL ATAKENT GENÇLİK 31 - 51 Maç Detayı
U18 A GRUBU 17/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT İSTBOL 48 - 63 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 17/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ GÖKTÜRK BASK. AKD 74 - 26 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 17/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR A 53 - 49 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 17/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BASKETS 38 - 79 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 17/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL GELİŞİM YEŞİLYURT 32 - 49 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 17/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA ORİON 46 - 67 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 17/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR B 57 - 46 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 16/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL BASKET DEV ATAŞEHİR 19 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 16/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL ATA KAAN 60 - 45 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 16/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK GİRİŞİM 50 - 55 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 16/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK FESA KIRMIZI 73 - 43 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 15/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞYILDIZ İSTANBUL BASKET 30 - 46 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 15/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK BEŞİKTAŞ AKADEMİ 49 - 33 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 15/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI FESA BEYAZ 20 - 51 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 15/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 60 - 51 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 15/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA FMV NİŞANTAŞI IŞIK 62 - 19 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 15/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL 39 - 54 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 15/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. OLİMPOS 69 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 14/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ÇEKMEKÖY GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK 26 - 45 Maç Detayı
U18 C GRUBU 14/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ GENÇ PAŞABAHÇE 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 13/01/2019 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE İBB 28 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 13/01/2019 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B TEŞVİKİYE 23 - 46 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 13/01/2019 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK TEŞVİKİYE 24 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 13/01/2019 - 13:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SULTANGAZİ KARŞIYAKA TEŞVİKİYE 36 - 44 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 13/01/2019 - 14:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. HİSAR OKULLARI BASKETS 33 - 45 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 13/01/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ FESA MAVİ 45 - 40 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 13/01/2019 - 15:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI TEŞVİKİYE AKADEMİ 14 - 42 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 13/01/2019 - 15:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK TED A 33 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 13/01/2019 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ YENİ LEVENT BASK. 28 - 22 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 13/01/2019 - 16:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED İTÜ GVO SK 50 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 13/01/2019 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYOĞLUSPOR İSTANBUL PANTERLERİ 85 - 56 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 13/01/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL BABAESKİSPOR 12 - 57 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 13/01/2019 - 17:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İBB 58 - 35 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 13/01/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE A OPTİMUM 21 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 13/01/2019 - 18:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ROTARY 100.YIL AND. LİS. BEŞİKTAŞ AKADEMİ 0 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 13/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR AKADEMİ ATAKENT GENÇLİK 16 - 32 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 13/01/2019 - 19:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FMV IŞIKSPOR AÇI GENÇLİK 42 - 55 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 13/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL GÖKBURGAZ GENÇLİK 44 - 12 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 13/01/2019 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI TEŞVİKİYE 52 - 59 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 13/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. KEMER COUNTRY ATAKENT GENÇLİK 47 - 61 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 13/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KAAN B CSKA HALİÇ İSTANBUL B 39 - 31 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 12/01/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YENİ LEVENT BASK. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 11 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 12/01/2019 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN YEŞİLYURT B 45 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 12/01/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 18 - 20 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 12/01/2019 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL İSTBOL A 29 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 12/01/2019 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 23 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 12/01/2019 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL B OLİMPOS 67 - 27 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 12/01/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR OKULLARI BAHÇELİEVLER BELEDİYE 41 - 37 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 12/01/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. KEMER COUNTRY BURSA YILDIZLARI 42 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 12/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ANABİLİM İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 34 - 15 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 12/01/2019 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 TED FYL 36 - 9 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 12/01/2019 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU ENKA 7 - 17 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 12/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER TAGAR BASKETBOL 28 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 12/01/2019 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL BAHÇ. BASK. İHT. A 29 - 62 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 12/01/2019 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL MURAT PAŞAOĞLU 44 - 53 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 12/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD A STARLARIN DOĞUŞU 13 - 32 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 12/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KAAN A 36 - 23 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 11/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL TİCARET ODASI CSKA HALİÇ İSTANBUL 89 - 51 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 11/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA MAVİ KIZILTOPRAK 43 - 45 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 10/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON BEŞİKTAŞ 59 - 68 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 10/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED ATAKENT GENÇLİK 45 - 55 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 10/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL DSİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 46 - 34 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 10/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. BEYOĞLUSPOR 77 - 55 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 10/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İTÜ GVO SK BEST BASKETBOL 32 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 10/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL GİRİŞİM 23 - 43 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 09/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ORİON İBB 80 - 84 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 09/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ROTARY 100.YIL AND. LİS. SPOR FABRİKASI 60 - 27 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 09/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA ULUS İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 45 - 63 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 09/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ÜSKÜDAR BASKETBOL 44 - 19 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 09/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS YILDIRIMSPOR GENÇLİK 81 - 24 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 09/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ AKADEMİ MURAT PAŞAOĞLU 63 - 21 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 09/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ UPS 22 - 19 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 09/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE 30 - 28 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 08/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YENİ LEVENT BASK. MODA BASK. ATLETİK MAVİ 56 - 60 Maç Detayı
U18 A GRUBU 08/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 48 - 43 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 08/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL 33 - 39 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 08/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ELİT ATLETİK BEST BASKETBOL 76 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 08/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA FYL 35 - 64 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 08/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN TEŞVİKİYE AKADEMİ 27 - 35 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 07/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 56 - 13 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup C GRUBU 07/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÇEKMEKÖY GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL 48 - 14 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 06/01/2019 - 09:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ AÇI GENÇLİK 14 - 24 Maç Detayı
U10 Kızlar A GRUBU 06/01/2019 - 10:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE 12 - 50 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 06/01/2019 - 12:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. STARLARIN DOĞUŞU AÇI GENÇLİK 46 - 28 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 06/01/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GALATASARAY BAHÇ. BASK. İHT. A 38 - 25 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 06/01/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED BASKETS 34 - 51 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 06/01/2019 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. OLİMPİK BASKET AÇI GENÇLİK 33 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 06/01/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTANBUL BASKET BEST BASKETBOL 35 - 45 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 06/01/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL YEŞİLYURT 38 - 16 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 06/01/2019 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK B AKADEMİ İSTANBUL 10 - 45 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 06/01/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇELİEVLER BELEDİYE GÖKBURGAZ GENÇLİK 38 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 06/01/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL ATAKENT GENÇLİK 38 - 23 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 06/01/2019 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. YENİ LEVENT BASK. 28 - 8 Maç Detayı
U9 A GRUBU 06/01/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ELİT ATLETİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 11 - 32 Maç Detayı
U9 A GRUBU 06/01/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. 10 - 43 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 06/01/2019 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEST BASKETBOL AÇI GENÇLİK A 61 - 22 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 06/01/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK FMV NİŞANTAŞI IŞIK 52 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 06/01/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT GENÇLİK FYL 61 - 18 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 06/01/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. B TAGAR BASKETBOL 46 - 11 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 06/01/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. EMLAK KONUT FENERBAHÇE 51 - 57 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 06/01/2019 - 18:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTBOL A AÇI GENÇLİK 28 - 23 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 06/01/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER BİZİMKENT 15 - 51 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 06/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FMV IŞIKSPOR AVRUPA KARŞIYAKA 39 - 14 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 06/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ANABİLİM İSTANBUL TİCARET ODASI 49 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 06/01/2019 - 19:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A AÇI GENÇLİK 68 - 50 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 06/01/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 40 - 34 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 06/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B İBB 7 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 06/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BEYKOZ GENÇLİK HİDO AP SPORTİF 36 - 18 Maç Detayı
U9 A GRUBU 05/01/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EGE MAVİSİ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 4 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 05/01/2019 - 12:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. B SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 33 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 05/01/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B BASKETS 32 - 44 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 05/01/2019 - 13:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 15 - 30 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 05/01/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GÖKTÜRK BASK. AKD BAKIRKÖY ASLAN 15 - 37 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 05/01/2019 - 15:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI MODA BASKETBOL ATLETİK 27 - 36 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 05/01/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GÖKTÜRK BASK. AKD SULTANGAZİ KARŞIYAKA 23 - 22 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 05/01/2019 - 16:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EBO BASKETBOL İSTANBUL BASKET B 35 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 05/01/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. A DEV ATAŞEHİR 22 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 05/01/2019 - 17:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED AYKA ULUS 48 - 20 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 05/01/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. VAKIFLAR BASKETBOL BEŞİKTAŞ 25 - 55 Maç Detayı
U9 B GRUBU 05/01/2019 - 17:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR FMV ERENKÖY IŞIK 35 - 12 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 05/01/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ STARLARIN DOĞUŞU 23 - 27 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 05/01/2019 - 18:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED BASKETS 41 - 14 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 05/01/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD. FENERBAHÇE B 46 - 12 Maç Detayı
U9 B GRUBU 05/01/2019 - 19:00 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ASYA KARTALLARI GÖKBURGAZ GENÇLİK 24 - 17 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 05/01/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FMV IŞIKSPOR AYKA BAHÇELİEVLER 23 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 05/01/2019 - 20:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. BEŞYILDIZ 27 - 31 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 05/01/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT 51 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 05/01/2019 - 20:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 16 - 25 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 04/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GÖKBURGAZ GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK A 39 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 04/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU BAHÇ. BASK. İHT. B 49 - 53 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 04/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ FMV ERENKÖY IŞIK 51 - 80 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 04/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASK. ATLETİK MAVİ ATAKENT GENÇLİK 29 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 04/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A BEYOĞLUSPOR 48 - 62 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 04/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM İSTANBUL ATA 53 - 39 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 03/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL A HİSAR OKULLARI 51 - 58 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 03/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. AVRUPA KARŞIYAKA 70 - 18 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 03/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN DEV ATAŞEHİR 48 - 67 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 03/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS TEŞVİKİYE 41 - 88 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 03/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 98 - 27 Maç Detayı
U18 C GRUBU 03/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN FESA 67 - 68 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 02/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR PERTEVNİYAL LİSESİ 67 - 30 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 02/01/2019 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OLİMPOS MODA BASKETBOL ATLETİK B 44 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 02/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA İTÜ GVO SK 39 - 60 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 02/01/2019 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BEYLERBEYİ FMV ERENKÖY IŞIK 45 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 02/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 VAKIFLAR BASKETBOL İSTBOL B 41 - 53 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 02/01/2019 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ AKADEMİ BEST BASKETBOL 55 - 40 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 02/01/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BASKETS 28 - 75 Maç Detayı
U18 C GRUBU 02/01/2019 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GENÇ PAŞABAHÇE ÜSKÜDAR BASKETBOL 45 - 65 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 01/01/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV IŞIKSPOR MURAT PAŞAOĞLU 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 30/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EBO BASKETBOL YEŞİLYURT 43 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 30/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTBOL B BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 30 - 12 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 30/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ YEŞİLYURT B 65 - 66 Maç Detayı
U9 A GRUBU 30/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 OLİMPOS BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 2 - 17 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 30/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB SİMURG SPOR KULÜBÜ 22 - 3 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 30/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI SULTANGAZİ KARŞIYAKA 60 - 17 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 30/12/2018 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BASKETS AÇI GENÇLİK A 50 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 30/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SİMURG SPOR KULÜBÜ BEŞYILDIZ 32 - 55 Maç Detayı
U18 B GRUBU 30/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEYKENT BASKETBOL SULTANGAZİ KARŞIYAKA 77 - 64 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 30/12/2018 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 33 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 30/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B PERTEVNİYAL LİSESİ 98 - 24 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 30/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL BABAESKİSPOR 41 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 30/12/2018 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTBOL İSTANBUL BASKET B 0 - 20 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 30/12/2018 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İSTBOL A 71 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 30/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. YENİ LEVENT BASK. İSTANBUL PANTERLERİ 34 - 40 Maç Detayı
U18 A GRUBU 30/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 51 - 41 Maç Detayı
U18 A GRUBU 30/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK BAHÇ. BASK. İHT. 48 - 35 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 30/12/2018 - 18:30 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE ALLSTARS İSTANBUL 50 - 11 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B GRUBU 30/12/2018 - 19:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL Z10 SPORTS 67 - 36 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 29/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FENERBAHÇE BAHÇ. BASK. İHT. A 37 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 29/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TED A İBB 44 - 21 Maç Detayı
U9 A GRUBU 29/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK BAHÇ. BASK. İHT. 13 - 42 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 29/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 21 - 38 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 29/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B ROTARY 100.YIL AND. LİS. 56 - 39 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 29/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GALATASARAY ORİON 32 - 45 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 29/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. MODA BASKETBOL ATLETİK 18 - 31 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 29/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B BEST BASKETBOL 29 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 29/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL B MURAT PAŞAOĞLU 32 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 29/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD HİSAR AKADEMİ 14 - 21 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 29/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BEST BASKETBOL 22 - 43 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 29/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 HİSAR OKULLARI MURAT PAŞAOĞLU 49 - 24 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 29/12/2018 - 18:30 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BURSA YILDIZLARI İDEALTEPE 49 - 27 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 29/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD İSTBOL 27 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 29/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 46 - 29 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 29/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 HİSAR OKULLARI BİZİMKENT 44 - 36 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 29/12/2018 - 19:45 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ASYA KARTALLARI DEV ATAŞEHİR 35 - 47 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 29/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD YEŞİLYURT A 27 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 28/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ A VAKIFLAR BASKETBOL 38 - 42 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 28/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SULTANGAZİ KARŞIYAKA TEŞVİKİYE 42 - 73 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 28/12/2018 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BOĞAZİÇİ İSTANBUL DSİ 21 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 28/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT B PERTEVNİYAL LİSESİ 42 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 28/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FMV IŞIKSPOR İBB 60 - 68 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 28/12/2018 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B SANCAKTEPE İSTANBUL 54 - 19 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 27/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU MODA BASKETBOL ATLETİK B 68 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 27/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ BAKIRKÖY ASLAN 12 - 45 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 27/12/2018 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL ATA OLİMPİK BASKET 37 - 58 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 27/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ B YENİ LEVENT BASK. 46 - 36 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 27/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ELİT ATLETİK TEŞVİKİYE AKADEMİ 57 - 45 Maç Detayı
U18 Kızlar A GRUBU 27/12/2018 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE GENÇ PAŞABAHÇE 48 - 28 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 27/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL BASKET A BEŞİKTAŞ 34 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 26/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 UPS İSTANBUL BASKET 34 - 46 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup C GRUBU 26/12/2018 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÜRSEL ATLETİK TED B 0 - 20 Maç Detayı
U18 B GRUBU 26/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SPOR FABRİKASI İSTANBUL VARDAR 39 - 74 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 26/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA KIRMIZI GALATASARAY 43 - 42 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 25/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL BASKET B 31 - 40 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 25/12/2018 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR İSTANBUL TİCARET ODASI 46 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 25/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GELECEK NESİL TEŞVİKİYE AKADEMİ 18 - 16 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 25/12/2018 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜSKÜDAR BASKETBOL 38 - 33 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 24/12/2018 - 18:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 29 - 73 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C GRUBU 24/12/2018 - 19:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR 54 - 64 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YILDIRIMSPOR GENÇLİK FLORYA KOLEJİ 12 - 16 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 23/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇELİEVLER BELEDİYE AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER 39 - 10 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 23/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EMLAK KONUT ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 36 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 23/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EBO BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK 24 - 43 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 23/12/2018 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. KEMER COUNTRY STARLARIN DOĞUŞU 33 - 45 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 23/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İBB 47 - 22 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 23/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BEŞYILDIZ 46 - 37 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 23/12/2018 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK A STARLARIN DOĞUŞU 17 - 48 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 23/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GALATASARAY OPTİMUM 32 - 38 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 23/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL PANTERLERİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 30 - 40 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 23/12/2018 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 44 - 38 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 23/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD A TED 11 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 23/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B İTÜ GVO SK 36 - 50 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 23/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FYL BİZİMKENT 10 - 40 Maç Detayı
U9 B GRUBU 23/12/2018 - 18:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ASYA KARTALLARI DEV ATAŞEHİR 25 - 20 Maç Detayı
U18 A GRUBU 23/12/2018 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İSTBOL AÇI GENÇLİK 60 - 85 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 23/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD GÖKBURGAZ GENÇLİK 27 - 104 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 23/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS TED 46 - 54 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 23/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FYL KEMER COUNTRY 49 - 50 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 23/12/2018 - 19:30 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR 36 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 23/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKTÜRK BASK. AKD SPOR FABRİKASI 17 - 38 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 22/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. YILDIRIMSPOR GENÇLİK 66 - 21 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 22/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B İSTANBUL GELİŞİM 86 - 25 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 22/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OPTİMUM GALATASARAY 39 - 24 Maç Detayı
U18 B GRUBU 22/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ AKADEMİ YENİ LEVENT BASK. 52 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 22/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAKIRKÖY ASLAN ATAKENT GENÇLİK 27 - 14 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 22/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. AVRUPA KARŞIYAKA 21 - 35 Maç Detayı
U9 A GRUBU 22/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 EGE MAVİSİ ATAKENT GENÇLİK 7 - 24 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 22/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İTÜ GVO SK BASKETS 23 - 46 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 22/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇ. BASK. İHT. A FMV IŞIKSPOR 54 - 39 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 22/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 FYL BEST BASKETBOL 12 - 51 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 22/12/2018 - 18:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI FENERBAHÇE A 14 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 22/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 6 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 22/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT GELECEK NESİL B 80 - 11 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 22/12/2018 - 19:30 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE 27 - 9 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 22/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL BEYOĞLUSPOR 64 - 48 Maç Detayı
U18 A GRUBU 21/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ELİT ATLETİK 35 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 21/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEST BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ 55 - 60 Maç Detayı
U18 B GRUBU 21/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 SPOR FABRİKASI BEYKENT BASKETBOL 45 - 35 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 21/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SMAÇ SPOR KULÜBÜ TEŞVİKİYE AKADEMİ 48 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 20/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEYOĞLUSPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 50 - 26 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 20/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL BASKET BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 71 - 42 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 20/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER BEYOĞLUSPOR 28 - 71 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup B GRUBU 20/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 ATAKENT GENÇLİK BAKIRKÖY ASLAN 84 - 43 Maç Detayı
U13 Kırmızı A GRUBU 20/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ FESA 28 - 49 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 19/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MURAT PAŞAOĞLU BAHÇ. BASK. İHT. A 17 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 19/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL GELİŞİM SPOR FABRİKASI 34 - 64 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 19/12/2018 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ GENÇ PAŞABAHÇE 32 - 13 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 19/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. B MODA BASKETBOL ATLETİK 51 - 15 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 19/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN AVRUPA KARŞIYAKA 72 - 32 Maç Detayı
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU 19/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA ULUS DEV ATAŞEHİR 33 - 32 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 18/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BİZİMKENT GELECEK NESİL 26 - 27 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 18/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 FYL YEŞİLYURT 27 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup A GRUBU 18/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL BEST BASKETBOL 36 - 25 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 18/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TEŞVİKİYE AKADEMİ BASKETS 12 - 40 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 18/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YENİ LEVENT BASK. ENKA 14 - 49 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 17/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ EKARE 48 - 25 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 16/12/2018 - 10:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK İSTANBUL BASKET A 33 - 60 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup B GRUBU 16/12/2018 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV NİŞANTAŞI IŞIK TEŞVİKİYE AKADEMİ 25 - 50 Maç Detayı
U12 Kırmızı A GRUBU 16/12/2018 - 11:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE 37 - 35 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 16/12/2018 - 11:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK TED 31 - 43 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BASKETS AYKA BAHÇELİEVLER 36 - 35 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 16/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EUROBASKET BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 27 - 3 Maç Detayı
U11 Mavi Grup B GRUBU 16/12/2018 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AYKA ULUS 42 - 13 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 12:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TED AÇI GENÇLİK 54 - 73 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Asya C GRUBU 16/12/2018 - 13:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA BEYAZ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 21 - 33 Maç Detayı
U9 A GRUBU 16/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BAHÇ. BASK. İHT. OLİMPOS 42 - 7 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 AVRUPA KARŞIYAKA BAHÇ. BASK. İHT. B 5 - 40 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 16/12/2018 - 13:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEST BASKETBOL AÇI GENÇLİK 46 - 35 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA TEŞVİKİYE 20 - 24 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 16/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OLİMPOS BEŞİKTAŞ AKADEMİ 49 - 53 Maç Detayı
U9 A GRUBU 16/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 22 - 11 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ 69 - 82 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 15:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BABAESKİSPOR TEŞVİKİYE AKADEMİ 33 - 26 Maç Detayı
U9 A GRUBU 16/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK ELİT ATLETİK 6 - 14 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 16/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EMLAK KONUT VAKIFLAR BASKETBOL 24 - 44 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 16/12/2018 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE ÜSKÜDAR BASKETBOL 44 - 25 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 16/12/2018 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEŞİKTAŞ BASK. AKD A AÇI GENÇLİK A 27 - 29 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 16/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. EMLAK KONUT 21 - 8 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 16/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 VAKIFLAR BASKETBOL OPTİMUM 23 - 29 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 16/12/2018 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GELECEK NESİL A AÇI GENÇLİK 44 - 64 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 16/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR BASKETBOL FMV IŞIKSPOR 12 - 52 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 16/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İBB ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 22 - 24 Maç Detayı
U11 Kırmızı A GRUBU 16/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞİKTAŞ GALATASARAY 60 - 27 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya C GRUBU 16/12/2018 - 18:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. MARMARA AKADEMİ BEYLERBEYİ B 29 - 59 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 16/12/2018 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK B DEV ATAŞEHİR 14 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 16/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. YENİ LEVENT BASK. BEŞİKTAŞ BASK. AKD. B 15 - 5 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 16/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK SULTANGAZİ KARŞIYAKA 40 - 14 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 16/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 UPS İSTBOL B 0 - 20 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU 16/12/2018 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CSKA HALİÇ İSTANBUL TEŞVİKİYE 44 - 70 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 16/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GELECEK NESİL BAYRAMPAŞA SANCAK 40 - 36 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 15/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 61 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya C GRUBU 15/12/2018 - 18:15 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. ASYA KARTALLARI GİRİŞİM 28 - 20 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 15/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BEŞİKTAŞ 49 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU 15/12/2018 - 19:30 ATAŞEHİR Hasan Leyli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR A ALLSTARS İSTANBUL 47 - 38 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 15/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. HİSAR OKULLARI BAHÇ. BASK. İHT. B 24 - 20 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 14/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GELECEK NESİL A UPS 66 - 42 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 14/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. A İSTBOL A 66 - 39 Maç Detayı
U18 A GRUBU 14/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER VAKIFLAR BASKETBOL 45 - 58 Maç Detayı
U18 B GRUBU 14/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 İSTANBUL VARDAR SULTANGAZİ KARŞIYAKA 71 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 13/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OLİMPOS BEŞİKTAŞ AKADEMİ A 45 - 95 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 13/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 GELECEK NESİL B İSTBOL B 23 - 71 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 13/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 PERTEVNİYAL LİSESİ BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 56 - 33 Maç Detayı
U18 B GRUBU 13/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YENİ LEVENT BASK. GELECEK NESİL 50 - 71 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 12/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 33 - 25 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 12/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 HİSAR OKULLARI MODA BASKETBOL ATLETİK A 61 - 71 Maç Detayı
U13 Kızlar A GRUBU 12/12/2018 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ GALATASARAY 35 - 30 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 12/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 AVRUPA KARŞIYAKA BEYOĞLUSPOR 19 - 58 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU 12/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B VAKIFLAR BASKETBOL 55 - 50 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 12/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. FMV IŞIKSPOR 49 - 52 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 11/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL UPS 77 - 35 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 11/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BEŞYILDIZ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 58 - 30 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 11/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 OLİMPOS ELİT ATLETİK 42 - 71 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU 11/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAHÇ. BASK. İHT. B SULTANGAZİ KARŞIYAKA 43 - 32 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 09/12/2018 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK 43 - 57 Maç Detayı
U16 Kızlar A GRUBU 09/12/2018 - 16:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAYRAMPAŞA SANCAK AÇI GENÇLİK 48 - 58 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU 09/12/2018 - 17:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE B 54 - 22 Maç Detayı
U9 B GRUBU 09/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. YILDIRIMSPOR GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK 17 - 24 Maç Detayı
U18 A GRUBU 09/12/2018 - 18:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA 84 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU 09/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL BASKET TAGAR BASKETBOL 94 - 25 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 09/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. KEMER COUNTRY YENİ LEVENT BASK. 68 - 26 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 08/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BASKETS 44 - 33 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup B GRUBU 08/12/2018 - 12:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 EUROBASKET BİZİMKENT 39 - 20 Maç Detayı
U11 Mavi Grup A GRUBU 08/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 İSTBOL A BASKETS 45 - 28 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup A GRUBU 08/12/2018 - 13:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 BAKIRKÖY ASLAN SPOR FABRİKASI 12 - 34 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa B GRUBU 08/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 ATAKENT GENÇLİK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 23 - 8 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 08/12/2018 - 14:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 SPOR FABRİKASI GELECEK NESİL B 63 - 13 Maç Detayı
U10 Mavi A GRUBU 08/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL BEŞİKTAŞ BASK. AKD A 60 - 8 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup C GRUBU 08/12/2018 - 15:45 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 PERTEVNİYAL LİSESİ ENKA 31 - 63 Maç Detayı
U12 Kızlar Mavi A GRUBU 08/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 GALATASARAY BEŞİKTAŞ 10 - 79 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup B GRUBU 08/12/2018 - 17:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MODA BASK. ATLETİK MAVİ BAHÇ. BASK. İHT. A 20 - 78 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 08/12/2018 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK HİSAR OKULLARI 60 - 39 Maç Detayı
U14 Kızlar Mavi A GRUBU 08/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 VAKIFLAR BASKETBOL BEŞİKTAŞ 42 - 46 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU 08/12/2018 - 18:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU AVRUPA KARŞIYAKA 41 - 10 Maç Detayı
U10 Mavi B GRUBU 08/12/2018 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTÜ GVO SK GÖKBURGAZ GENÇLİK 10 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 08/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. 39 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup A GRUBU 08/12/2018 - 19:30 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU MODA BASKETBOL ATLETİK B 35 - 86 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 08/12/2018 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FMV IŞIKSPOR İTÜ GVO SK 36 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup B GRUBU 07/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEŞİKTAŞ AKADEMİ B BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ 57 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup C GRUBU 07/12/2018 - 18:00 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 YEŞİLYURT A ELİT ATLETİK 23 - 111 Maç Detayı
U18 C GRUBU 07/12/2018 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE BEYLERBEYİ 124 - 55 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup A GRUBU 07/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 1 BEST BASKETBOL BAHÇ. BASK. İHT. 52 - 93 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU 07/12/2018 - 19:15 BAĞCILAR Adalet Turan S. S. Salon 2 TEŞVİKİYE FYL 60 - 58 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa B GRUBU 07/12/2018 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE HİSAR OKULLARI 82 - 66 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup A GRUBU