MAÇ PROGRAMI
MAÇ ARA
Lig Grup Tarih Salon A Takımı B Takımı Maç Sonucu
U18 Mavi Grup Üçüncülük 05/06/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. High Touch (B) Beyoğluspor 61 - 75 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Final 05/06/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) Ada Yıldızları (A) 64 - 61 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Yarı Final 04/06/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Allstars İstanbul (A) 74 - 61 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Yarı Final 04/06/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ada Yıldızları Petna 64 - 49 Maç Detayı
U9 Üçüncülük 03/06/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Spor Fabrikası (A) 52 - 43 Maç Detayı
U15 Kızlar Üçüncülük 03/06/2024 - 18:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Spor Fabrikası 45 - 53 Maç Detayı
U9 Final 03/06/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Allstars İstanbul Dev Ataşehir (A) 43 - 61 Maç Detayı
U15 Kızlar Final 03/06/2024 - 19:15 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Başakşehir Belediyesi 43 - 49 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Yarı Final 01/06/2024 - 14:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Bahçelievler Optimum Karşıyaka Doğan 60 - 73 Maç Detayı
U16 Kızlar Üçüncülük 01/06/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Daçka Şerifali 38 - 54 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Yarı Final 01/06/2024 - 15:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Olimpos Dudullu OSB (B) 73 - 53 Maç Detayı
U16 Kızlar Final 01/06/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Baskets Beyoğluspor 51 - 28 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Üçüncülük 01/06/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Teşvikiye Akademi 65 - 48 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Final 01/06/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Türk Telekom Potanın Kartalları 69 - 62 Maç Detayı
U10 Mavi Final 01/06/2024 - 18:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dev Ataşehir (A) Genç Atakent 42 - 37 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Üçüncülük 01/06/2024 - 19:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Karşıyaka Best Basketbol 81 - 66 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Final 01/06/2024 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna Caan 45 - 70 Maç Detayı
U12 Kırmızı Üçüncülük 31/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Açı Gençlik 61 - 33 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Üçüncülük 31/05/2024 - 18:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Titan Akademi (A) 47 - 44 Maç Detayı
U12 Kırmızı Final 31/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Dev Ataşehir (A) 88 - 48 Maç Detayı
U16 Kızlar Yarı Final 31/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Asya Kartalları Beyoğluspor 28 - 44 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Final 31/05/2024 - 20:10 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Spor Fabrikası (B) Caan 34 - 52 Maç Detayı
U10 Beyaz Üçüncülük 30/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Göktürk Atletik İstanbul Kemer Basketbol (B) 40 - 44 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Üçüncülük 30/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Spor Fabrikası İstanbulls 75 - 56 Maç Detayı
U10 Beyaz Final 30/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Allstars İstanbul Akademi İstanbul 56 - 41 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Final 30/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Petna 65 - 45 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Final 29/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçelievler Optimum Petna 61 - 59 Maç Detayı
U16 Kızlar Play-Off 29/05/2024 - 18:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Beyoğluspor Açı Gençlik 34 - 24 Maç Detayı
U9 Yarı Final 29/05/2024 - 19:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Spor Fabrikası (A) 44 - 27 Maç Detayı
U12 Kırmızı Yarı Final 29/05/2024 - 20:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Açı Gençlik 64 - 51 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Üçüncülük 28/05/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Açı Gençlik (B) 67 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Yarı Final 28/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna İstanbulls 52 - 31 Maç Detayı
U10 Beyaz Yarı Final 28/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Göktürk Atletik 57 - 27 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Final 28/05/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Florya Elit Dudullu OSB (A) 54 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz Yarı Final 28/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Kemer Basketbol (B) Akademi İstanbul 34 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Yarı Final 28/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Spor Fabrikası 65 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Üçüncülük 27/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Caan İTÜ 58 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Üçüncülük 27/05/2024 - 18:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA Caan 55 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Final 27/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna Allstars İstanbul (A) 39 - 64 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Final 27/05/2024 - 19:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Genç Atakent Asya Kartalları (A) 61 - 76 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Yarı Final 26/05/2024 - 09:45 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Potanın Kartalları Teşvikiye Akademi 62 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Yarı Final 26/05/2024 - 11:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Genç Atakent (B) 51 - 45 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Yarı Final 26/05/2024 - 12:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Allstars İstanbul (A) İTÜ 62 - 31 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Final 26/05/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik İstanbul Kemer Basketbol (B) 26 - 29 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Final 26/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Dudullu OSB (B) 53 - 48 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Yarı Final 26/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Spor Fabrikası (B) Titan Akademi (A) 41 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Final 26/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Karşıyaka Doğan 29 - 58 Maç Detayı
U9 Yarı Final 26/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Allstars İstanbul 36 - 39 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Final 26/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch İstanbulls 61 - 52 Maç Detayı
U15 Kızlar Yarı Final 26/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Teşvikiye 43 - 40 Maç Detayı
U16 Kızlar Play-Off 26/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali Bahçelievler Optimum 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Yarı Final 26/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Caan 35 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Üçüncülük 26/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Akademi İstanbul 44 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Yarı Final 26/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna İstanbul Karşıyaka 55 - 49 Maç Detayı
U10 Mavi Yarı Final 26/05/2024 - 19:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent Kocaeli Gelişim 60 - 41 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 26/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Best Basketbol 62 - 52 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Yarı Final 26/05/2024 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) High Touch (B) 92 - 81 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Final 26/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (A) Parlayan Yıldızlar 34 - 37 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Final 25/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul Allstars İstanbul 32 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Yarı Final 25/05/2024 - 14:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Dudullu OSB (A) Açı Gençlik (B) 62 - 52 Maç Detayı
U15 Kızlar Yarı Final 25/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Başakşehir Belediyesi Spor Fabrikası 57 - 30 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Yarı Final 25/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) Beyoğluspor 60 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Yarı Final 25/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Florya Elit Girişim Spor Kulübü 64 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Final 25/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Karşıyaka Doğan 54 - 34 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Yarı Final 25/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kaya Gelişim Dudullu OSB (B) 48 - 55 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Final 25/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Genç Atakent (B) Spor Fabrikası (B) 43 - 46 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Yarı Final 25/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Titan Atletik 74 - 50 Maç Detayı
U9 Avrupa Final 25/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Spor Fabrikası (A) 46 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 25/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Altıneller Bahçelievler Optimum 30 - 55 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Yarı Final 25/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Best Basketbol 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Yarı Final 24/05/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. High Touch Karşıyaka Doğan 64 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Final 24/05/2024 - 18:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Caan Allstars İstanbul (A) 43 - 61 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 24/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Best Basketbol Spor Fabrikası 73 - 72 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Yarı Final 24/05/2024 - 20:10 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbulls Küçükyalı Gelişim 59 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Final 23/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) Girişim Spor Kulübü 58 - 51 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Çeyrek Final 23/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) Dudullu OSB (A) 80 - 63 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Final 23/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Ada Yıldızları 52 - 67 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Çeyrek Final 23/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Akademi İstanbul 76 - 70 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 23/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Asya Kartalları 67 - 60 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Final 23/05/2024 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ Petna 36 - 39 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 21/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) Küçükyalı Gelişim 51 - 39 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Yarı Final 21/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dev Ataşehir (A) FESA (A) 34 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Yarı Final 21/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Ada Yıldızları 56 - 45 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Yarı Final 21/05/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Akademi İstanbul Parlayan Yıldızlar 35 - 41 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 21/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Beyaz Bahçelievler Optimum 50 - 70 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Yarı Final 21/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Asya Kartalları 60 - 44 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Yarı Final 21/05/2024 - 20:10 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbul Türk Telekom Dev Ataşehir (A) 61 - 34 Maç Detayı
U12 Kırmızı Yarı Final 20/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Tenis Eskrim Dağcılık (A) 81 - 66 Maç Detayı
U9 Asya Final 20/05/2024 - 18:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Allstars İstanbul 53 - 39 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Çeyrek Final 20/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent Dev Ataşehir (A) 64 - 76 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Yarı Final 20/05/2024 - 19:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Dev Ataşehir (B) 51 - 22 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent Ada Yıldızları (A) 56 - 54 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 14:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. High Touch (B) Caan (A) 80 - 71 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Yarı Final 19/05/2024 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Tenis Eskrim Dağcılık 41 - 53 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Yarı Final 19/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Çengel Akademi 65 - 23 Maç Detayı
U10 Mavi Yarı Final 19/05/2024 - 14:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Kemer Basketbol (A) Dev Ataşehir (A) 57 - 70 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Yarı Final 19/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Ada Yıldızları Caan 55 - 61 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 15:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Anka Avrupa 51 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Yarı Final 19/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol Asya Kartalları (A) 53 - 59 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) FESA (A) 77 - 71 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Yarı Final 19/05/2024 - 16:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (D) 50 - 21 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 16:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA (A) Tenis Eskrim Dağcılık (B) 43 - 23 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Potanın Kartalları 11 Arthletic 60 - 30 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 19/05/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Florya Elit Altıneller 52 - 56 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 19/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Küçükyalı Gelişim Caan (B) 66 - 33 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 17:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA Teşvikiye Akademi (A) 56 - 31 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 19/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Kağıthane Starları 43 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Yarı Final 19/05/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 11 Arthletic Karşıyaka Doğan 42 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 19/05/2024 - 18:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTÜ Best Basketbol 70 - 56 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Çeyrek Final 19/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi Girişim Spor Kulübü 77 - 69 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 19/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Küçükyalı Gelişim İstanbul Ata 66 - 33 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Yarı Final 19/05/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Karşıyaka Akademi İstanbul 46 - 23 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 19/05/2024 - 20:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kaya Gelişim Parlayan Yıldızlar 59 - 29 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 19/05/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Karşıyaka Doğan 30 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 13:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbulls Çengel Akademi 25 - 41 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Yarı Final 18/05/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik Spor Fabrikası (A) 33 - 27 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 14:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Caan UA Basketbol Akademi 53 - 32 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Allstars İstanbul Dev Ataşehir (B) 42 - 19 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 14:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar İstanbulls 40 - 53 Maç Detayı
U9 Asya Yarı Final 18/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Allstars İstanbul Titan Akademi 43 - 17 Maç Detayı
U9 Asya Yarı Final 18/05/2024 - 15:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Çengel Akademi (A) 57 - 31 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Çeyrek Final 18/05/2024 - 15:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar High Touch (A) 61 - 40 Maç Detayı
U15 Kızlar Play-Off 18/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye Gelecek Nesil 13 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Asya Final 18/05/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Caan Titan Akademi (A) 54 - 44 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Allstars İstanbul (A) Karşıyaka Doğan 51 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 16:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (D) Dev Ataşehir (C) 47 - 29 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Play-Off 18/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Kocaeli Gelişim 44 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Yarı Final 18/05/2024 - 17:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Dudullu OSB (A) 32 - 61 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 18/05/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi Titan Atletik 50 - 63 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Akademi İstanbul Daçka Şerifali 47 - 34 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Play-Off 18/05/2024 - 17:45 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Baskets Dev Ataşehir (A) 19 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 18:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Ada Yıldızları 39 - 63 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 18/05/2024 - 18:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Spor Fabrikası (B) 37 - 54 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 18/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol High Touch 24 - 72 Maç Detayı
U9 Avrupa Yarı Final 18/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Favori İstanbul 34 - 19 Maç Detayı
U9 Avrupa Yarı Final 18/05/2024 - 19:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Bahçelievler Belediye 59 - 36 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Yarı Final 18/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Caan 50 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 18/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Olimpos 55 - 40 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 17/05/2024 - 17:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent (B) MVP Etiler (B) 52 - 35 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 17/05/2024 - 17:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Titan Atletik Adres İstanbul 75 - 48 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 17/05/2024 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna (A) Tenis Eskrim Dağcılık (A) 49 - 54 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 17/05/2024 - 19:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Marmara Akademi Caan (B) 48 - 64 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 17/05/2024 - 20:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Lions Basketball Academy Parlayan Yıldızlar 40 - 58 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Yarı Final 16/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Titan Akademi 68 - 46 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Çeyrek Final 16/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Caan 76 - 67 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 16/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Açı Gençlik 54 - 61 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 16/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Titan Akademi Karşıyaka Doğan 44 - 32 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 15/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu 83 - 51 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Çeyrek Final 15/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Asya Kartalları (A) İTÜ GVO Ayazağa 73 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 14/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Asya Kartalları (B) 55 - 17 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 14/05/2024 - 17:45 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Ata Kartal Yıldızları 59 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 14/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Dev Ataşehir (B) 44 - 18 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 14/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Ada Yıldızları Paşabahçe Basketbol 69 - 48 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 14/05/2024 - 19:00 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi Çengel Akademi İstanbul Ata 56 - 27 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 14/05/2024 - 19:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Bahçeşehir Bask. İht. Siyah 65 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 14/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Kartal Yıldızları 83 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 14/05/2024 - 20:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. MVP Çekmeköy Akademi İstanbul 51 - 52 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 14/05/2024 - 20:15 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbulls Kızıltoprak 2004 68 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 14/05/2024 - 20:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Karşıyaka Doğan 57 - 62 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Çeyrek Final 12/05/2024 - 13:14 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye Göktürk Atletik 26 - 44 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 12/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Fenerbahçe Beko 58 - 50 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 12/05/2024 - 15:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Girişim Spor Kulübü 52 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 12/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Üsküdar Basketbol Allstars İstanbul (B) 54 - 31 Maç Detayı
U9 Asya Çeyrek Final 12/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Çengel Akademi (A) 15 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 12/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. MVP Etiler (A) MVP Etiler (B) 34 - 45 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 12/05/2024 - 16:15 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Ünsped 60 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 12/05/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kağıthane Starları Dev Ataşehir (B) 14 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 16:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim (B) UA Basketbol Akademi 19 - 31 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 12/05/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Ada Yıldızları High Touch 59 - 45 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan İstanbul Çekmeköy Sportif 54 - 27 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Çeyrek Final 12/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Kadıköy İstanbul (A) 30 - 28 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 12/05/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Teşvikiye Kırmızı 65 - 51 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 12/05/2024 - 17:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Rotary 100. Yıl. And. Lis. Altıneller 50 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Adres İstanbul Dev Ataşehir (B) 26 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 12/05/2024 - 17:45 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. TED İstanbul Koleji Dev Ataşehir (B) 32 - 39 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 12/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Dev Ataşehir (C) 11 Arthletic 36 - 25 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Dinamo 50 - 42 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 12/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Petna (A) 63 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 12/05/2024 - 18:45 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Olimpos 55 - 19 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 12/05/2024 - 18:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bahçelievler Optimum Atagül Basketbol Akademi 49 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 19:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. TED İstanbul Koleji Kartal Yıldızları 0 - 20 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Çeyrek Final 12/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol Caan 42 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 12/05/2024 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası Avrupa Akademi 73 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 20:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kadıköy İstanbul Kağıthane Starları 35 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 12/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Göktürk Atletik 60 - 51 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup Asya Play-Off 12/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Anadolu Smaç 62 - 32 Maç Detayı
U9 Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 11:20 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Asya Kartalları 53 - 19 Maç Detayı
U9 Avrupa Çeyrek Final 11/05/2024 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Kemer Basketbol Spor Fabrikası (A) 32 - 43 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Play-Off 11/05/2024 - 13:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO Ayazağa Akademi İstanbul 35 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Avrupa Final 11/05/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Florya Elit Açı Gençlik (B) 63 - 33 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 11/05/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Ada Yıldızları (A) Dev Ataşehir (C) 24 - 34 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 14:10 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Kadıköy İstanbul (B) Titan Akademi 40 - 83 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Yarı Final 11/05/2024 - 14:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna (A) İstanbul Kemer Basketbol (B) 29 - 32 Maç Detayı
U9 Avrupa Çeyrek Final 11/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Açı Gençlik 34 - 25 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Çeyrek Final 11/05/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Açı Gençlik 66 - 61 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbul Karşıyaka UA Basketbol Akademi 78 - 44 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Asya Yarı Final 11/05/2024 - 15:20 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Caan Titan Akademi (B) 56 - 40 Maç Detayı
U15 Kızlar Play-Off 11/05/2024 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası Lions Basketball Academy 63 - 47 Maç Detayı
U9 Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul High Touch 59 - 14 Maç Detayı
U9 Avrupa Çeyrek Final 11/05/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye Göktürk Atletik 31 - 13 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. 11 Arthletic İstanbulls 54 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Asya Yarı Final 11/05/2024 - 16:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Dev Ataşehir (B) Titan Akademi (A) 35 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 11/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Allstars İstanbul (B) 54 - 25 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 11/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Rotary 100. Yıl. And. Lis. Gelecek Nesil 21 - 16 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 17:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Üsküdar Basketbol Dudullu OSB (B) 23 - 42 Maç Detayı
U9 Asya Çeyrek Final 11/05/2024 - 17:40 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi Akademi İstanbul 36 - 9 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 11/05/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi Atagül Basketbol Akademi 30 - 71 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 11/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. B. Anka Kızıltoprak 2004 27 - 58 Maç Detayı
U9 Avrupa Çeyrek Final 11/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Favori İstanbul Petna 41 - 21 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 11/05/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Altıneller Bakırköy Gelişim 56 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 11/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA Daçka Şerifali 40 - 45 Maç Detayı
U9 Asya Play-Off 11/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi (A) Çengel Akademi (B) 35 - 20 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 11/05/2024 - 20:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Best Basketbol Teşvikiye Akademi (B) 92 - 69 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 11/05/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Beyoğluspor Avrupa Akademi 57 - 60 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya Play-Off 11/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Platinyum Spor Kulübü 66 - 13 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 10/05/2024 - 20:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Anadolu Smaç (B) 63 - 28 Maç Detayı
U12 Kırmızı Play-Off 10/05/2024 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu Galatasaray 69 - 65 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 09/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul 11 Arthletic (B) 52 - 32 Maç Detayı
U12 Kırmızı Çeyrek Final 09/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. Siyah Dev Ataşehir (A) 55 - 66 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 09/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Erenköy GSK İstanbul Çekmeköy Sportif 41 - 43 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 07/05/2024 - 20:15 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Ata İTÜ GVO Beylerbeyi 30 - 21 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 06/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik (B) Spor Fabrikası 58 - 41 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 06/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna Spor Fabrikası 64 - 38 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 05/05/2024 - 15:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları Spor Fabrikası (C) 27 - 46 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 05/05/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Karşıyaka Doğan 31 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Çeyrek Final 05/05/2024 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası (B) Petna (A) 31 - 52 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Çeyrek Final 05/05/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Bahçeşehir Eğitim 46 - 15 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 05/05/2024 - 17:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Allstars İstanbul (B) High Touch (B) 60 - 33 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya Play-Off 05/05/2024 - 18:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA Trend İstanbul 48 - 12 Maç Detayı
U11 Mavi Grup Play-Off 05/05/2024 - 19:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Cedi Osman Basketbol Akademi İstanbul 15 - 45 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Çeyrek Final 05/05/2024 - 19:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Kartal Yıldızları Dudullu OSB (A) 45 - 61 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya Yarı Final 05/05/2024 - 19:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Allstars İstanbul 64 - 63 Maç Detayı
U9 Asya Play-Off 04/05/2024 - 11:20 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (B) 35 - 12 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 04/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Ünsped Açı Gençlik 41 - 37 Maç Detayı
U9 Asya Play-Off 04/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Asya Kartalları 28 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 04/05/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. MVP Etiler (B) Beyoğlu Fenerbahçe 45 - 10 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Avrupa Yarı Final 04/05/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Florya Elit Petna (B) 69 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya Play-Off 04/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. UA Basketbol Akademi Anadolu Smaç (A) 67 - 21 Maç Detayı
U9 Avrupa Play-Off 04/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Kablan Academy 37 - 5 Maç Detayı
U10 Beyaz Avrupa Çeyrek Final 04/05/2024 - 18:45 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol (B) Sultangazi Karşıyaka 72 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa Play-Off 04/05/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Petna (B) 29 - 27 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 04/05/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos İTÜ 37 - 49 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Avrupa Çeyrek Final 04/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Tenis Eskrim Dağcılık (B) 59 - 38 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 30/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji 46 - 56 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 29/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Koleji Anadolu Efes 42 - 61 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 28/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Galatasaray 41 - 66 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 28/05/2024 - 20:10 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Silivri Çağrıbey Beykoz Gençlik 51 - 74 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 26/05/2024 - 18:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Kocaeli Gelişim 78 - 48 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 22/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Baskets 42 - 52 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 21/05/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Beyoğluspor Daçka Şerifali 62 - 67 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 19/05/2024 - 13:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Teşvikiye (A) 68 - 71 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 19/05/2024 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Kocaeli Gelişim Teşvikiye Akademi 60 - 49 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 19/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Beyoğluspor 62 - 23 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 19/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Sarıyer Belediyesi İstanbul Çekmeköy Sportif 0 - 20 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 19/05/2024 - 19:45 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTÜ Atagül Basketbol Akademi 38 - 31 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 19/05/2024 - 20:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. High Touch (A) Teşvikiye Akademi (A) 62 - 43 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 18/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Tenis Eskrim Dağcılık 43 - 51 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 18/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Beyoğluspor 23 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 18/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim (A) Tenis Eskrim Dağcılık (A) 60 - 46 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 18/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO Beylerbeyi Açı Gençlik 21 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 18/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Galatasaray Kocaeli Gelişim 88 - 40 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 18/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Fenerbahçe Beko 51 - 26 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 18/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic (A) Açı Gençlik 40 - 41 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 18/05/2024 - 20:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Eğitim 0 - 20 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 18/05/2024 - 20:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası İstanbul Panterleri 53 - 33 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 17/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) 11 Arthletic (A) 20 - 0 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 17/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) 11 Arthletic (A) 20 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 16/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Bahçeşehir Koleji 50 - 53 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 16/05/2024 - 19:00 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Türk Telekom Anka Avrupa 20 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 14/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Bahçeşehir Koleji İTO Spor Kulübü 62 - 34 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 13/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. 11 Arthletic Açı Gençlik (A) 43 - 38 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 12/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Bahçelievler Optimum 20 - 0 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 12/05/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Silivri Çağrıbey Dev Ataşehir 49 - 63 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 12/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Tenis Eskrim Dağcılık (A) 58 - 55 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 12/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTÜ GVO Beylerbeyi Kutup Yıldızı 20 - 0 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 12/05/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Akademi Bahçeşehir Eğitim 52 - 67 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 11/05/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi Dev Ataşehir (B) 21 - 37 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 11/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Çengelköy Anka 23 - 34 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 11/05/2024 - 14:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Allstars İstanbul İdol Atletik 50 - 53 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/05/2024 - 15:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Teşvikiye Akademi 50 - 55 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 11/05/2024 - 15:40 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kocaeli Gelişim Genç Atakent 55 - 25 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 11/05/2024 - 16:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Koleji Galatasaray 41 - 47 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 11/05/2024 - 16:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Çengel Akademi 63 - 68 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 11/05/2024 - 17:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Tenis Eskrim Dağcılık 53 - 42 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 11/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Beyoğluspor 53 - 36 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 11/05/2024 - 18:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Bahçeşehir Bask. İht. (A) Dudullu OSB (A) 69 - 53 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 11/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi Anka Avrupa 47 - 43 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası İTÜ 73 - 49 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 10/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Best Basketbol FESA (A) 85 - 78 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 10/05/2024 - 17:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Daçka Şerifali (B) 53 - 49 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 10/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Girişim (A) 36 - 77 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 10/05/2024 - 19:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Ada Yıldızları (A) 47 - 76 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 09/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Best Akademi 69 - 53 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 09/05/2024 - 17:45 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi Caan Kızıltoprak 2004 58 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 09/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları MVP Çekmeköy 65 - 54 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 09/05/2024 - 19:00 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi Caan Ada Yıldızları (A) 71 - 55 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 09/05/2024 - 20:15 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Ata Kartal Yıldızları 46 - 28 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 08/05/2024 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) Teşvikiye (B) 65 - 55 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 08/05/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTAOKULU Asya Kartalları (A) Bahçeşehir Bask. İht. (A) 45 - 40 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 08/05/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kocaeli Gelişim Daçka Kocaeli (A) 0 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 08/05/2024 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Bahçeşehir Koleji 40 - 62 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 07/05/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. AP Sportif UA Basketbol Akademi 39 - 92 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 07/05/2024 - 17:45 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Ata Caan 20 - 49 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 07/05/2024 - 18:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 10 Spor Kulübü Girişim Spor Kulübü 0 - 20 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 07/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali İstanbul Panterleri 84 - 35 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 07/05/2024 - 19:00 NESRİN UÇMAKOĞLU Kız Meslek Lisesi İstanbul Ata Parlayan Yıldızlar 38 - 31 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 07/05/2024 - 19:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol Dudullu OSB (B) 71 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 07/05/2024 - 20:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Boğaziçi Elit Marmara Akademi 71 - 65 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 05/05/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Caan (A) Ünsped 62 - 59 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 05/05/2024 - 09:45 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Titan Atletik Kağıthane Starları 62 - 38 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 05/05/2024 - 10:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Silivri Çağrıbey 55 - 66 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 05/05/2024 - 11:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Sirius Sportif Kağıthane Starları 0 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 05/05/2024 - 11:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Silivri Çağrıbey Teşvikiye Akademi 44 - 68 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 05/05/2024 - 12:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Marmara Elit Dev Kurtköy 32 - 50 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 05/05/2024 - 12:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Galatasaray 67 - 49 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 05/05/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye (A) Cedi Osman Basketbol 90 - 82 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 05/05/2024 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Galatasaray Anadolu Efes 36 - 84 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 05/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Marmara Akademi İstanbul Çekmeköy Sportif 43 - 47 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 05/05/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Anka Avrupa Açı Gençlik (A) 55 - 33 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 05/05/2024 - 14:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) B. Anka 47 - 30 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 05/05/2024 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Dudullu OSB (A) 44 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 05/05/2024 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Gelecek Nesil Teşvikiye Akademi (B) 19 - 55 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 05/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Allstars İstanbul (B) Daçka Şerifali (B) 58 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 05/05/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi İstanbul Çekmeköy Sportif 42 - 20 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 05/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kutup Yıldızı Açı Gençlik 28 - 50 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 05/05/2024 - 15:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Kaya Gelişim Dudullu OSB (B) 43 - 55 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 05/05/2024 - 16:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar Allstars İstanbul (B) 0 - 20 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 05/05/2024 - 16:15 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Eagles Basketball Teşvikiye Akademi 74 - 47 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 05/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Sarıyer Belediyesi İTÜ GVO Beylerbeyi 32 - 7 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 05/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Lions Basketball Academy Açı Gençlik 29 - 43 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 05/05/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi (A) Genç Atakent 39 - 65 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 05/05/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kocaeli Gelişim Dev Ataşehir (A) 27 - 41 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 05/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Türk Telekom Teşvikiye Akademi 78 - 42 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 05/05/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Olimpos 31 - 77 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 05/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli (B) Asya Kartalları (B) 19 - 39 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 05/05/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık FESA (A) 57 - 48 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 05/05/2024 - 18:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Anadolu Smaç (A) Dudullu OSB (B) 18 - 83 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 05/05/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir Kocaeli Gelişim 36 - 61 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 05/05/2024 - 18:45 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Teşvikiye Başakşehir Belediyesi 24 - 42 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 05/05/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Teşvikiye Akademi (A) 62 - 44 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 05/05/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Teşvikiye Beyaz 48 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 05/05/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. MVP Çekmeköy Dev Anadolu Yıldızları 67 - 30 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 05/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık High Touch 33 - 40 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 05/05/2024 - 19:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) Açı Gençlik 56 - 58 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 05/05/2024 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTÜ Teşvikiye (B) 49 - 81 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 05/05/2024 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Sultangazi Karşıyaka 60 - 36 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 05/05/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Kırmızı Best Basketbol 50 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 05/05/2024 - 20:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) Akademi İstanbul 23 - 48 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 05/05/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) High Touch (A) 68 - 40 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 05/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Bahçeşehir Koleji Asya Kartalları (A) 65 - 40 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 04/05/2024 - 09:15 ÜLKÜ BORA Ortaokulu S.S. Dinamo Caan (B) 39 - 45 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 04/05/2024 - 10:30 ÜLKÜ BORA Ortaokulu S.S. Kartal Yıldızları Caan 24 - 65 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 04/05/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Titan Akademi (A) Dev Ataşehir (C) 52 - 28 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Asya Kartalları 40 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 04/05/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Girişim Spor Kulübü 42 - 30 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 14:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Küçükçekmece Basketbol 37 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 04/05/2024 - 14:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ TED İstanbul Koleji Dudullu OSB (B) 52 - 36 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 15:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları Ayka Yetenek 20 - 0 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 04/05/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Genç Atakent (A) 11 Arthletic 50 - 35 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 04/05/2024 - 15:40 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (B) Küçükyalı Gelişim 55 - 54 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Daçka Şerifali Açı Gençlik 69 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 04/05/2024 - 16:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dev Ataşehir (B) Dudullu OSB (B) 64 - 32 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Teşvikiye 32 - 20 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 04/05/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Daçka Şerifali (A) Açı Gençlik 64 - 76 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye Allstars İstanbul 32 - 20 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 04/05/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Beyoğluspor Best Basketbol 55 - 41 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 04/05/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Bahçeşehir Koleji Best Akademi 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 04/05/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İdol Atletik Daçka Şerifali 42 - 16 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 04/05/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Eğitim Tenis Eskrim Dağcılık (A) 44 - 68 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 04/05/2024 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Spor Fabrikası 61 - 81 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 04/05/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls FESA (B) 40 - 29 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 03/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Parlayan Yıldızlar 49 - 55 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 03/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ünsped Teşvikiye (A) 40 - 66 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 03/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Allstars İstanbul 18 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 03/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata High Touch 51 - 55 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 02/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Ada Yıldızları 44 - 65 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 02/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Karşıyaka Doğan 36 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 02/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch TED İstanbul Koleji 39 - 59 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 01/05/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Cedi Osman Basketbol Caan (A) 68 - 83 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 01/05/2024 - 09:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul High Touch (B) 39 - 64 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 01/05/2024 - 09:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Platinyum Spor Kulübü Paşabahçe Basketbol 33 - 72 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 10:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Kağıthane Starları 54 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 01/05/2024 - 10:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Kızıltoprak 2004 36 - 43 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 01/05/2024 - 11:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Bahçeşehir Koleji 50 - 24 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 01/05/2024 - 11:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Girişim Spor Kulübü 48 - 63 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 01/05/2024 - 11:20 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Sirius Sportif Dudullu OSB (B) 37 - 55 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 01/05/2024 - 11:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik FESA 55 - 72 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 01/05/2024 - 11:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kocaeli Gelişim Silivri Çağrıbey 55 - 62 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 12:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Kartal Yıldızları 64 - 35 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 01/05/2024 - 12:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Kocaeli Gelişim 44 - 39 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 01/05/2024 - 12:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Akademi İstanbul 33 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 01/05/2024 - 12:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Gelecek Nesil Hisar Okulları 33 - 56 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 01/05/2024 - 12:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor FESA (A) 70 - 65 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 01/05/2024 - 13:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan B. Anka 51 - 18 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 13:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Adres İstanbul (B) 50 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 13:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Boğaziçi Elit 27 - 43 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 13:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sarıyer Belediyesi Ümraniye Belediyesi 61 - 30 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 01/05/2024 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent Dev Ataşehir (A) 46 - 32 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 01/05/2024 - 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Anka Avrupa 11 Arthletic 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 14:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Karşıyaka Doğan 53 - 20 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 01/05/2024 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kocaeli Gelişim Anadolu Efes 29 - 92 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 14:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Baskets Asya Kartalları 46 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 01/05/2024 - 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası Göktürk Atletik 67 - 61 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 01/05/2024 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) High Touch (A) 82 - 44 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 01/05/2024 - 15:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Allstars İstanbul 18 - 86 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 16:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol Atletik Sportif İstanbul 15 - 35 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Allstars İstanbul 36 - 51 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 01/05/2024 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Galatasaray Fenerbahçe Beko 69 - 92 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 01/05/2024 - 17:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (B) İstanbul Ata 34 - 43 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 01/05/2024 - 17:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Çengelköy Anka Caan 23 - 104 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 01/05/2024 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye Akademi (A) Açı Gençlik 42 - 43 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 01/05/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Dev Ataşehir (B) 46 - 22 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye UA Basketbol Akademi 35 - 57 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 01/05/2024 - 18:10 MALTEPE Yalçın Kızılay S.S. İstanbul Yıldızları İstanbul Ata 0 - 20 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/05/2024 - 18:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Panterleri İstanbul Yıldızları 9 - 58 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Dev Ataşehir (B) 15 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 01/05/2024 - 19:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka İstanbul Yıldızları 43 - 21 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 01/05/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) Kağıthane Starları 69 - 64 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 30/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (A) Caan 37 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 30/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan High Touch (B) 67 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 30/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Kurtköy Asya Kartalları (B) 28 - 32 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 29/04/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Daçka Şerifali (A) 62 - 56 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 28/04/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Asya Kartalları Açı Gençlik 66 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 28/04/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Anadolu Smaç 76 - 16 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 28/04/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Asya Kartalları 34 - 53 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 28/04/2024 - 15:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları 10 Spor Kulübü 20 - 0 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 15:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Petna Spor Fabrikası 52 - 35 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 28/04/2024 - 15:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Allstars İstanbul 30 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 28/04/2024 - 15:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) İstanbul Ata 44 - 27 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 28/04/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kutup Yıldızı Daçka Şerifali 27 - 58 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 28/04/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Kartal Yıldızları Titan Akademi (A) 34 - 52 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 28/04/2024 - 16:15 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Anka Avrupa Genç Atakent (A) 43 - 42 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Eagles Basketball Spor Fabrikası 39 - 52 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 28/04/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Marmara Elit Daçka Kocaeli (B) 57 - 38 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 28/04/2024 - 16:50 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) FESA (B) 44 - 17 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 28/04/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Sarıyer Anafartalar SK Hisar Okulları 53 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 28/04/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi İstanbulls 69 - 40 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 28/04/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Açı Gençlik Bahçeşehir Bask. İht. Siyah 57 - 61 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 28/04/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Allstars İstanbul 4 - 54 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 28/04/2024 - 17:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Girişim (A) 56 - 59 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 28/04/2024 - 18:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Açı Gençlik 61 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 28/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Fenerbahçe Beko 58 - 73 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 18:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Petna 34 - 58 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 28/04/2024 - 18:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (B) Dev Ataşehir (B) 29 - 55 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka İstanbul Panterleri 50 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 28/04/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İTÜ Ayka Yetenek 64 - 43 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 28/04/2024 - 19:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul High Touch (A) 42 - 32 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 28/04/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Kocaeli (A) Ada Yıldızları (A) 37 - 52 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 19:15 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Kablan Academy Silivri Çağrıbey 33 - 70 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 28/04/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Eğitim 64 - 50 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 28/04/2024 - 19:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası Teşvikiye Akademi (B) 47 - 71 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 28/04/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos İTÜ 55 - 37 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 28/04/2024 - 20:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları Daçka Şerifali 49 - 34 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 28/04/2024 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Teşvikiye Akademi (A) 65 - 44 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 28/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Marmara Akademi Adres İstanbul 63 - 47 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası 29 - 24 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 27/04/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim Beykoz Gençlik 54 - 48 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 27/04/2024 - 14:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Gelecek Nesil 20 - 0 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 27/04/2024 - 15:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) İstanbul Türk Telekom 44 - 57 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 27/04/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim Bahçeşehir Koleji 25 - 82 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 27/04/2024 - 15:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dinamo Dudullu OSB (B) 29 - 49 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Bahçelievler Belediye İstanbul Yıldızları 24 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 27/04/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Petna Best Basketbol 48 - 30 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 27/04/2024 - 16:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Çengel Akademi (B) High Touch 21 - 42 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Küçükçekmece Basketbol İstanbul Yıldızları 30 - 42 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 27/04/2024 - 17:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) İstanbulls 51 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 27/04/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Avrupa Akademi Petna (B) 16 - 33 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 17:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Atletik Sportif İstanbul 22 - 30 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 27/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Asya Kartalları (A) 45 - 67 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 27/04/2024 - 18:00 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Dev Ataşehir (A) Ayka Yetenek 56 - 28 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bosna Basket Kağıthane Starları 70 - 40 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 27/04/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Asist 57 - 21 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 27/04/2024 - 19:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kızıltoprak 2004 Parlayan Yıldızlar 45 - 68 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 27/04/2024 - 19:10 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Daçka Şerifali Dev Ataşehir (A) 36 - 34 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 27/04/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ümraniye Belediyesi İTÜ GVO Beylerbeyi 16 - 30 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 27/04/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Galatasaray Fenerbahçe Beko 67 - 78 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 27/04/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Altıneller Göktürk Atletik 0 - 20 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 27/04/2024 - 20:20 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (A) 36 - 43 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 27/04/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Galatasaray İTO Spor Kulübü 55 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 27/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi High Touch 31 - 25 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 26/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) High Touch (B) 50 - 65 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 26/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Caan 54 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 26/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengelköy Anka Kartal Yıldızları 24 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 25/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Girişim Spor Kulübü 38 - 58 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 25/04/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Tenis Eskrim Dağcılık 54 - 66 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 25/04/2024 - 18:49 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kızıltoprak 2004 Üsküdar Basketbol 26 - 28 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 25/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Türk Telekom 11 Arthletic 67 - 40 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 24/04/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Cedi Osman Basketbol Beyoğluspor 54 - 69 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 23/04/2024 - 09:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Caan (A) Best Basketbol 89 - 59 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 23/04/2024 - 10:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Spor Fabrikası 56 - 63 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 23/04/2024 - 10:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Daçka Şerifali 35 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 23/04/2024 - 11:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik FESA (A) 57 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 11:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kartal Yıldızları Karşıyaka Doğan 46 - 51 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 23/04/2024 - 11:15 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Altıneller Spor Fabrikası 0 - 20 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 23/04/2024 - 11:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) High Touch (A) 63 - 72 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 23/04/2024 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bosna Basket Daçka Şerifali 60 - 71 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 23/04/2024 - 12:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İstanbul Panterleri Eagles Basketball 37 - 59 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 23/04/2024 - 12:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kartal Yıldızları FESA (B) 36 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 23/04/2024 - 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTÜ Gelecek Nesil 56 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Ada Yıldızları (B) 66 - 20 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 23/04/2024 - 13:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dudullu OSB (A) Tenis Eskrim Dağcılık (A) 51 - 69 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 23/04/2024 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Ayka Bahçelievler 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 23/04/2024 - 13:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Trend İstanbul 11 Arthletic 0 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 23/04/2024 - 13:45 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Gelecek Nesil Olimpos 28 - 65 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 14:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Allstars İstanbul 42 - 77 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 23/04/2024 - 14:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Best Akademi 26 - 6 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 14:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Küçükyalı Gelişim Parlayan Yıldızlar 40 - 30 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 23/04/2024 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik (A) Genç Atakent (A) 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 23/04/2024 - 14:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kağıthane Starları İstanbul Ata 41 - 28 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 23/04/2024 - 15:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. AP Sportif Lions Basketball Academy 14 - 73 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 23/04/2024 - 15:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Paşabahçe Basketbol 33 - 21 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 23/04/2024 - 15:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA Potanın Kartalları 28 - 40 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 23/04/2024 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik High Touch (A) 44 - 50 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 23/04/2024 - 16:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Adres İstanbul (A) Caan 0 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 23/04/2024 - 16:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli (B) Dev Kurtköy 20 - 28 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 23/04/2024 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası (B) Bahçeşehir Eğitim 56 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Boğaziçi Elit Girişim Spor Kulübü 29 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 23/04/2024 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İstanbul Kemer Basketbol (A) High Touch 76 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 17:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Adres İstanbul (B) 10 Spor Kulübü 45 - 18 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 23/04/2024 - 17:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic (A) Daçka Kocaeli (A) 59 - 50 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 23/04/2024 - 18:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Avrupa Akademi 20 - 0 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 23/04/2024 - 18:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim (A) Bahçeşehir Bask. İht. (A) 38 - 31 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi GR 23/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli 11 Arthletic (A) 80 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 23/04/2024 - 19:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka TED İstanbul Koleji 9 - 26 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 23/04/2024 - 20:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Dev Anadolu Yıldızları 32 - 16 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 22/04/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Teşvikiye 82 - 85 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 21/04/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul Kadıköy İstanbul (A) 60 - 61 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 21/04/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Akademi İstanbul 26 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 21/04/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi Akademi İstanbul 16 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 21/04/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Kartal Yıldızları Dev Kurtköy 49 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 21/04/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) Girişim Spor Kulübü 24 - 14 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 21/04/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Avrupa Akademi Açı Gençlik (B) 29 - 75 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 21/04/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) FESA (B) 67 - 28 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 21/04/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Asya Kartalları 35 - 40 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 21/04/2024 - 15:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA Daçka Kocaeli (A) 48 - 29 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 21/04/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık İstanbul Kemer Basketbol (A) 36 - 75 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 21/04/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Teşvikiye 18 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 21/04/2024 - 16:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Beyoğlu Fenerbahçe MVP Etiler (A) 18 - 29 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 21/04/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Biz Basketbol Cevizli Atak 20 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 21/04/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko Kocaeli Gelişim 57 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 21/04/2024 - 16:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA Daçka Kocaeli 45 - 43 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 21/04/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Atletik Sportif İstanbul Açı Gençlik 17 - 28 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 21/04/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. MVP Etiler (B) Ünsped 49 - 22 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 21/04/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Silivri Çağrıbey Spor Fabrikası 45 - 46 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 21/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ayka Yetenek Kocaeli Gelişim 50 - 49 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 21/04/2024 - 18:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Daçka Şerifali 70 - 68 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 21/04/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Göktürk Atletik Ünsped 46 - 31 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 21/04/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Tenis Eskrim Dağcılık (B) 49 - 37 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 21/04/2024 - 19:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar Akademi İstanbul 36 - 28 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 21/04/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Açı Gençlik Kocaeli Gelişim 30 - 65 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 21/04/2024 - 19:15 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Dudullu OSB (A) 69 - 37 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 21/04/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. High Touch Genç Atakent 19 - 45 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 21/04/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İTÜ İstanbul Panterleri 43 - 44 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 21/04/2024 - 20:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. TED İstanbul Koleji Parlayan Yıldızlar 49 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 21/04/2024 - 20:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Göktürk Atletik Petna (B) 29 - 41 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 21/04/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Genç Atakent İTÜ GVO Ayazağa 54 - 22 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 21/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul Erenköy GSK 58 - 46 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 20/04/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Spor Fabrikası (B) Tenis Eskrim Dağcılık 4 - 58 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 20/04/2024 - 14:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Adres İstanbul (A) 32 - 4 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 20/04/2024 - 14:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Kocaeli Gelişim 47 - 23 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 20/04/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik Spor Fabrikası (A) 34 - 43 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 20/04/2024 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kartal Yıldızları Dev Ataşehir (C) 22 - 31 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 20/04/2024 - 15:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi (A) Allstars İstanbul 36 - 57 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 20/04/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Kocaeli Gelişim 58 - 39 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Başakşehir Belediyesi Kağıthane Starları 27 - 22 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 16:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Optimum Beyoğluspor 28 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 20/04/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Üsküdar Basketbol 46 - 57 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 16:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İdol Atletik İstanbul Çekmeköy Sportif 92 - 16 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 20/04/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları High Touch 25 - 37 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 16:45 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Açı Gençlik Ümraniye Belediyesi 44 - 45 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kağıthane Starları İstanbul Panterleri 40 - 42 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 20/04/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Daçka Şerifali 32 - 35 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 20/04/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Eğitim Sultangazi Karşıyaka 52 - 29 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 17:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Lions Basketball Academy 23 - 45 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Bahçelievler Belediye 72 - 16 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 20/04/2024 - 18:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Titan Akademi (B) 11 Arthletic 62 - 54 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 20/04/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (A) Galatasaray 51 - 49 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 20/04/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Açı Gençlik (B) Sultangazi Karşıyaka 94 - 34 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek UA Basketbol Akademi 20 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 20/04/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) Asya Kartalları (A) 49 - 62 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 20/04/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Galatasaray Bahçeşehir Bask. İht. (A) 57 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 20/04/2024 - 20:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Florya Elit 25 - 48 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 20/04/2024 - 20:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Olimpos 56 - 100 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 20/04/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (A) Cedi Osman Basketbol 45 - 23 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 20/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Asya Kartalları 45 - 21 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 18/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları 11 Arthletic 45 - 63 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 18/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) 11 Arthletic (A) 61 - 57 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 18/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Lions Basketball Academy Dinamo 83 - 54 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 17/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Karşıyaka Caan 93 - 80 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 17/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan (B) Titan Akademi 42 - 75 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 17/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata Adres İstanbul 66 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 16/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Paşabahçe Basketbol 22 - 48 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 16/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Beykoz Gençlik 41 - 58 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 16/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul FESA (B) 52 - 43 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 14/04/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Akademi İstanbul 16 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 14/04/2024 - 10:45 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Anadolu Smaç Adatepe Dumlupınar 26 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/04/2024 - 12:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. High Touch Daçka Şerifali 19 - 15 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 14/04/2024 - 13:15 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 11 Arthletic Kağıthane Starları 15 - 21 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 14/04/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol Açı Gençlik 40 - 19 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/04/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Teşvikiye (B) 33 - 92 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 14/04/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Trend İstanbul Daçka Şerifali 29 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 14/04/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Bahçeşehir Eğitim 43 - 42 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 14/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Biz Basketbol 36 - 30 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 14/04/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Açı Gençlik Petna (A) 18 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/04/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Üsküdar Basketbol İstanbul Çekmeköy Sportif 72 - 27 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 14/04/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye (A) Best Basketbol 67 - 53 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 14/04/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. MVP Çekmeköy Asya Kartalları 71 - 49 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 14/04/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Bahçeşehir Bask. İht. Siyah 51 - 57 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 14/04/2024 - 19:40 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Allstars İstanbul 19 - 69 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/04/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Eagles Basketball 67 - 57 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 14/04/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Allstars İstanbul 0 - 20 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 13/04/2024 - 13:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol İTÜ 58 - 51 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 13/04/2024 - 13:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko İTO Spor Kulübü 75 - 41 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 13/04/2024 - 14:10 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Teşvikiye (A) 51 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 13/04/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Çengel Akademi 49 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 13/04/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi İTÜ 35 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 13/04/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) Çengelköy Anka 0 - 0 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 13/04/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Atagül Basketbol Akademi 26 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 13/04/2024 - 16:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. AP Sportif Girişim Spor Kulübü 0 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 13/04/2024 - 17:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü FESA 54 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 13/04/2024 - 19:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Kartal Yıldızları 32 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 13/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali (B) Karşıyaka Doğan 34 - 62 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 04/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Kaya Gelişim 47 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 04/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Anadolu Smaç 70 - 34 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 02/04/2024 - 14:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Açı Gençlik (A) İstanbul Türk Telekom 18 - 45 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 02/04/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Titan Atletik 52 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 02/04/2024 - 17:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna İTÜ 53 - 35 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 02/04/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Asya Kartalları 37 - 51 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 02/04/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Platinyum Spor Kulübü Adatepe Dumlupınar 0 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 01/04/2024 - 10:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları Kadıköy İstanbul (B) 57 - 60 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/04/2024 - 11:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Lions Basketball Academy Beyoğluspor 0 - 20 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 01/04/2024 - 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Gelecek Nesil Açı Gençlik 28 - 48 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 01/04/2024 - 12:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan (A) Beyoğluspor 81 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 01/04/2024 - 13:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Best Basketbol 57 - 95 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 01/04/2024 - 14:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (A) Ünsped 76 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 01/04/2024 - 14:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası Ünsped 60 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 01/04/2024 - 15:20 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. İstanbul Ata Girişim Spor Kulübü 39 - 45 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 01/04/2024 - 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Spor Fabrikası 66 - 19 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 01/04/2024 - 16:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim (B) İstanbul Çekmeköy Sportif 42 - 45 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 01/04/2024 - 17:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji 71 - 74 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 01/04/2024 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka İTÜ 32 - 58 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 01/04/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (B) Karşıyaka Doğan 26 - 68 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 01/04/2024 - 18:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Eğitim 73 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 01/04/2024 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTO ATL İTÜ 32 - 58 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 01/04/2024 - 19:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Cevizli Atak 27 - 26 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 01/04/2024 - 19:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Fenerbahçe Beko Dev Ataşehir (A) 72 - 47 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 01/04/2024 - 20:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Allstars İstanbul (A) 30 - 108 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 30/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye Allstars İstanbul 17 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 30/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Starların Doğuşu 33 - 39 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi A GR 30/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Bahçeşehir Bask. İht. (A) 50 - 58 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 30/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi Olimpos 40 - 64 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 30/03/2024 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Dev Ataşehir (A) 12 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 30/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Allstars İstanbul 27 - 39 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 30/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Best Akademi Tenis Eskrim Dağcılık (A) 59 - 73 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 30/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Spor Fabrikası 49 - 47 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 30/03/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) İstanbulls 63 - 45 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 30/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları İstanbul Ata 62 - 27 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 30/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Küçükçekmece Basketbol Daçka Şerifali 24 - 73 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 30/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (C) Beyoğlu Fenerbahçe 15 - 29 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 30/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Kadıköy İstanbul (A) 64 - 36 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 30/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Asist 20 - 0 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 30/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Teşvikiye (A) Caan (A) 66 - 56 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 30/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata İstanbul Karşıyaka 30 - 51 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 30/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Potanın Kartalları 38 - 61 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 30/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye (B) Atagül Basketbol Akademi 62 - 57 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 30/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Gelecek Nesil 20 - 0 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 30/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan (B) Lions Basketball Academy 45 - 68 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 30/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kaya Gelişim Anadolu Smaç 78 - 22 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 30/03/2024 - 19:40 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Dev Anadolu Yıldızları Ada Yıldızları 38 - 65 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 30/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Altıneller Gelecek Nesil 82 - 27 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 30/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Lions Basketball Academy İstanbul Yıldızları 0 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 28/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Küçükyalı Gelişim Kartal Yıldızları 76 - 48 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 28/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Allstars İstanbul (A) 33 - 49 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 26/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Karşıyaka Doğan 0 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 26/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Kağıthane Starları 29 - 35 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 26/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Anadolu Smaç (A) 77 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 24/03/2024 - 13:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB Kağıthane Starları 39 - 26 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 24/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu Tenis Eskrim Dağcılık (A) 42 - 70 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 24/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İTÜ GVO Ayazağa Best Akademi 20 - 0 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 24/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim Parlayan Yıldızlar 18 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 24/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) İTÜ 56 - 39 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 24/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Best Basketbol 25 - 68 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 24/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Kocaeli Gelişim 60 - 36 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 24/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Eagles Basketball İTÜ 49 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 24/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Rotary 100. Yıl. And. Lis. 41 - 33 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 24/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Beyoğlu Fenerbahçe Açı Gençlik 14 - 37 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 24/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Parlayan Yıldızlar 56 - 13 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 24/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. 11 Arthletic (B) İstanbul Çekmeköy Sportif 30 - 44 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 24/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Spor Fabrikası 41 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 24/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Genç Atakent Petna (A) 55 - 27 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 24/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi Asya Kartalları 21 - 44 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 24/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. 11 Arthletic İstanbul Ata 29 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 24/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Sarıyer Anafartalar SK Sultangazi Karşıyaka 51 - 12 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 24/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Genç Atakent Tenis Eskrim Dağcılık (B) 60 - 43 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 24/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan TED İstanbul Koleji 50 - 32 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 24/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Ada Yıldızları (B) 64 - 66 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 24/03/2024 - 19:40 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. İstanbul Ata Daçka Şerifali 35 - 63 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 24/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Sultangazi Karşıyaka 55 - 39 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 24/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Açı Gençlik Beykoz Gençlik 37 - 77 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 24/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (A) Caan (A) 53 - 50 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 23/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik Hisar Okulları 38 - 34 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 23/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Biz Basketbol Atletik Sportif İstanbul 42 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 23/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik Açı Gençlik (B) 35 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 23/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Spor Fabrikası 55 - 65 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. AP Sportif İstanbulls 24 - 63 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 23/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık İstanbul Kemer Basketbol 26 - 19 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 23/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Bakırköy Gelişim 75 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 23/03/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Kurtköy Allstars İstanbul 33 - 57 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 23/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Kağıthane Starları Açı Gençlik 19 - 17 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 23/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Başakşehir Belediyesi 20 - 0 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 23/03/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Akademi İstanbul 12 - 21 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 23/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Açı Gençlik 28 - 47 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 23/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İTÜ GVO Ayazağa Baskets 46 - 26 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 23/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Titan Akademi Dev Ataşehir (B) 37 - 63 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 23/03/2024 - 18:00 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Çengel Akademi Dev Ataşehir (C) 51 - 16 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 23/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli Potanın Kartalları 24 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 23/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adres İstanbul (A) Kartal Yıldızları 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 23/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Allstars İstanbul Ümraniye Belediyesi 56 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 23/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Bahçelievler Optimum 57 - 56 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 23/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Ayka Bahçelievler Petna (A) 0 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 23/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli (B) Karşıyaka Doğan 17 - 48 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 23/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adres İstanbul Boğaziçi Elit 70 - 82 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 23/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Beyoğluspor 47 - 72 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 23/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Karşıyaka Doğan UA Basketbol Akademi 42 - 30 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 23/03/2024 - 20:30 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Dev Ataşehir (A) High Touch (A) 54 - 44 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 21/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Asya Kartalları 38 - 45 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 21/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi AP Sportif 76 - 34 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 21/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Akademi İstanbul 56 - 72 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 19/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim (A) 11 Arthletic (A) 55 - 40 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 19/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Anadolu Smaç (B) 85 - 19 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 17/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye (A) Spor Fabrikası 49 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Hisar Okulları 14 - 41 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 17/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Ataşehir Teşvikiye Akademi 42 - 61 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik (B) Teşvikiye Akademi (B) 47 - 40 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 17/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Ünsped 91 - 52 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 17/03/2024 - 15:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Çengel Akademi (B) Titan Akademi 8 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 17/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Girişim Spor Kulübü 19 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İstanbul Panterleri Ayka Yetenek 13 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 17/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye (B) Best Basketbol 38 - 75 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/03/2024 - 16:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Caan Titan Akademi (A) 55 - 29 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 17/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Teşvikiye 49 - 32 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 17/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Karşıyaka Doğan 64 - 14 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 17/03/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. TED İstanbul Koleji Adatepe Dumlupınar 50 - 13 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Spor Fabrikası 18 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 17/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi Üsküdar Basketbol 47 - 70 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 17/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Açı Gençlik 28 - 19 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 17/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adatepe Dumlupınar Kağıthane Starları 15 - 36 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 17/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic (A) FESA 27 - 62 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 17/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kartal Yıldızları Marmara Elit 71 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 17/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 33 - 21 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 17/03/2024 - 18:45 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. İstanbul Kemer Basketbol (A) Dev Ataşehir (A) 48 - 45 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sarıyer Anafartalar SK Göktürk Atletik 32 - 46 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 17/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol İstanbul Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 17/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) Akademi İstanbul 58 - 70 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 17/03/2024 - 19:40 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kaya Gelişim İstanbul Çekmeköy Sportif 66 - 39 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 17/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Teşvikiye 67 - 41 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/03/2024 - 20:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) High Touch (B) 45 - 19 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 17/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları Tan Spor Kulübü 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 16/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İstanbul Kemer Basketbol (B) Petna (A) 40 - 25 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 16/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Altıneller Beyoğluspor 39 - 35 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 16/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü AP Sportif 78 - 16 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 16/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası (B) 27 - 43 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 16/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Ayka Yetenek 57 - 60 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 16/03/2024 - 15:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Allstars İstanbul (A) 56 - 50 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 16/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Allstars İstanbul 43 - 62 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 16/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Cevizli Atak 39 - 30 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 16/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Göktürk Atletik İstanbul Kemer Basketbol 10 - 37 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 16/03/2024 - 16:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Daçka Şerifali Dev Ataşehir (D) 16 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 16/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Kurtköy Karşıyaka Doğan 31 - 56 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 16/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Anadolu Smaç Adres İstanbul 39 - 89 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 16/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Olimpos 66 - 18 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 16/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Dev Ataşehir (A) 20 - 45 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 16/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (A) Kablan Academy 32 - 9 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 16/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif Ada Yıldızları 46 - 80 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 16/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Karşıyaka Doğan 29 - 33 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 16/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Bahçeşehir Eğitim 9 - 22 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 16/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (A) Hisar Okulları 45 - 16 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 16/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) İstanbulls 23 - 54 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 16/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Karşıyaka 10 Spor Kulübü 78 - 42 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 16/03/2024 - 19:40 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali İstanbul Yıldızları 35 - 56 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 16/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. No 23 Basketball Academy Rotary 100. Yıl. And. Lis. 0 - 20 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 16/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 11 Arthletic (B) Ada Yıldızları 22 - 55 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 14/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Parlayan Yıldızlar 40 - 55 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 14/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim (B) Kağıthane Starları 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 14/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Erenköy GSK Anadolu Smaç (A) 69 - 34 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 12/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Parlayan Yıldızlar 83 - 45 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 12/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Kartal Yıldızları 48 - 54 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 12/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls High Touch (B) 67 - 62 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 10/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Lions Basketball Academy 48 - 47 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 10/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls İTÜ GVO Beylerbeyi 52 - 13 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 10/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İstanbul Kemer Basketbol Tenis Eskrim Dağcılık (B) 54 - 25 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/03/2024 - 14:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Starların Doğuşu Spor Fabrikası 30 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 10/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol İTÜ GVO Beylerbeyi 46 - 36 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Hisar Okulları İstanbul Kemer Basketbol (B) 16 - 59 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 10/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. No 23 Basketball Academy FESA 46 - 48 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 10/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Sarıyer Belediyesi 20 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 10/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. 11 Arthletic Adres İstanbul (B) 52 - 28 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları (B) Ayka Yetenek 46 - 38 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 10/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir Açı Gençlik 73 - 21 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 10/03/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Kablan Academy 48 - 49 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 10/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kutup Yıldızı İstanbul Çekmeköy Sportif 15 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 10/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Kağıthane Starları 29 - 45 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 10/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Daçka Şerifali 61 - 55 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 10/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Caan Daçka Şerifali (A) 93 - 78 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Florya Elit Atagül Basketbol Akademi 57 - 19 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 10/03/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Kaya Gelişim 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 10/03/2024 - 18:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Marmara Elit 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 10/03/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Asist Silivri Çağrıbey 33 - 52 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 10/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adatepe Dumlupınar İstanbul Ata 25 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 10/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Avrupa Akademi 59 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 10/03/2024 - 20:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Spor Fabrikası 54 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 10/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Göktürk Atletik 13 - 58 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 10/03/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. B. Anka İstanbul Ata 41 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Spor Fabrikası (A) MVP Etiler (B) 37 - 31 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 09/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar FESA (A) 42 - 30 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 09/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası (A) 28 - 42 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 09/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) İTÜ GVO Ayazağa 20 - 34 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 09/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Atletik Sportif İstanbul 48 - 16 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Spor Fabrikası (B) Teşvikiye 46 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 09/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Avrupa Akademi Hisar Okulları 42 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 09/03/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (D) Trend İstanbul 38 - 13 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 09/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Biz Basketbol Kağıthane Starları 21 - 13 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 09/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Asya Kartalları 48 - 43 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 09/03/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Anadolu Smaç 34 - 11 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 09/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Ümraniye Belediyesi Daçka Şerifali 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 09/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Bahçelievler Göktürk Atletik 16 - 37 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 09/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Allstars İstanbul Dev Ataşehir (A) 37 - 63 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ünsped Genç Atakent (B) 14 - 73 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Olimpos 26 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 09/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Platinyum Spor Kulübü TED İstanbul Koleji 34 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 09/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Karşıyaka Doğan 49 - 23 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim İstanbul Panterleri 20 - 34 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Yeşilköy Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 09/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Spor Fabrikası (B) 24 - 32 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 09/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) 11 Arthletic (A) 57 - 35 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 09/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Asya Kartalları (B) 60 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 09/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Florya Elit Bakırköy Gelişim 71 - 31 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 09/03/2024 - 20:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Asist Yeşilköy Yıldızları 20 - 80 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 09/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Best Basketbol 75 - 48 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 09/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) FESA (B) 70 - 55 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 08/03/2024 - 17:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Açı Gençlik 87 - 56 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 07/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Asya Kartalları 51 - 22 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 07/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Girişim (B) 47 - 13 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 07/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (B) Asya Kartalları (A) 39 - 45 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 05/03/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch İstanbul Karşıyaka 61 - 65 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 05/03/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Boğaziçi 43 - 41 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 05/03/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Karşıyaka Doğan 43 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 03/03/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Teşvikiye Beyaz 59 - 57 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 03/03/2024 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Kırmızı Bahçelievler Optimum 59 - 63 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 03/03/2024 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi FESA 55 - 32 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 03/03/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi Genç Atakent (A) 51 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye (A) Petna 46 - 63 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 03/03/2024 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent Tenis Eskrim Dağcılık (B) 50 - 35 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 03/03/2024 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi Dev Ataşehir (B) 22 - 35 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 03/03/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi (A) Daçka Kocaeli 53 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 03/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Göktürk Atletik Teşvikiye Akademi (B) 42 - 24 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye (B) Yeşilköy Yıldızları 22 - 84 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 03/03/2024 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Petna (A) 59 - 32 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 03/03/2024 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. High Touch (B) Dev Ataşehir (B) 36 - 68 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 03/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Çengel Akademi 27 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 03/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Teşvikiye Akademi (B) Olimpos 47 - 66 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 03/03/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Bahçeşehir Bask. İht. (A) 68 - 29 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası Asist 0 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 03/03/2024 - 16:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Girişim Spor Kulübü Titan Akademi (B) 16 - 55 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 03/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. 11 Arthletic (A) Teşvikiye Akademi (A) 53 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 03/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli (B) Kartal Yıldızları 14 - 53 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 03/03/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Karşıyaka Doğan 47 - 48 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 03/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Lions Basketball Academy 62 - 16 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 03/03/2024 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Yeşilköy Yıldızları (A) Tenis Eskrim Dağcılık (A) 54 - 74 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 03/03/2024 - 17:10 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) Ada Yıldızları (B) 56 - 13 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 03/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (C) MVP Etiler (A) 14 - 32 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 03/03/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Atletik Küçükyalı Gelişim 65 - 82 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 03/03/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Avrupa Akademi 24 - 68 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kablan Academy Teşvikiye 35 - 59 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 03/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Atletik Sportif İstanbul 38 - 29 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 03/03/2024 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Best Akademi Teşvikiye Akademi (A) 0 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 03/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Daçka Kocaeli 47 - 67 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 03/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali İTÜ GVO Beylerbeyi 16 - 23 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 03/03/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Cedi Osman Basketbol İTÜ GVO Ayazağa 16 - 21 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 03/03/2024 - 18:40 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) Girişim (A) 29 - 57 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 03/03/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye UA Basketbol Akademi 25 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 03/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye Akademi Petna 21 - 65 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 03/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Platinyum Spor Kulübü 52 - 21 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Atagül Basketbol Akademi Teşvikiye Akademi 36 - 24 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 03/03/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bosna Basket Beyoğluspor 59 - 54 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 03/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası Teşvikiye (B) 53 - 59 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 03/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul İstanbul Yıldızları 56 - 13 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 02/03/2024 - 13:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Açı Gençlik Göktürk Atletik 7 - 33 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 13:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Spor Fabrikası (B) 20 - 0 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 02/03/2024 - 14:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İdol Atletik Açı Gençlik 47 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Spor Fabrikası (A) 26 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 02/03/2024 - 15:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (D) 11 Arthletic 72 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 02/03/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif High Touch 19 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 02/03/2024 - 15:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Spor Fabrikası (A) Petna (A) 46 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Atagül Basketbol Akademi 53 - 22 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 02/03/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Üsküdar Basketbol 40 - 30 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 02/03/2024 - 17:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) İTÜ GVO Ayazağa 30 - 37 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 02/03/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengelköy Anka Adres İstanbul (A) 28 - 15 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 02/03/2024 - 17:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (B) High Touch (A) 40 - 89 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 02/03/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Boğaziçi Elit İstanbul Ata 43 - 55 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 02/03/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol (A) Ayka Yetenek 50 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 17:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları (B) Spor Fabrikası 37 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 02/03/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Gelecek Nesil Petna (B) 15 - 66 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 02/03/2024 - 18:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan FESA (B) 68 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 02/03/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adres İstanbul (B) Asya Kartalları 29 - 64 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 02/03/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali İstanbul Ata 33 - 32 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 19:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Florya Elit Bakırköy Gelişim 72 - 41 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 02/03/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Spor Fabrikası (B) 52 - 5 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 02/03/2024 - 19:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları 10 Spor Kulübü 59 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 02/03/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. TED İstanbul Koleji Sirius Sportif 69 - 27 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 02/03/2024 - 20:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Florya Elit Avrupa Akademi 76 - 68 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 02/03/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna İTO ATL 63 - 23 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 02/03/2024 - 20:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları B. Anka 63 - 14 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 01/03/2024 - 16:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Caan 67 - 58 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 01/03/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçelievler Belediye Yeşilköy Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 29/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi 11 Arthletic 52 - 33 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 29/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul İstanbulls 44 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 29/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kaya Gelişim Üsküdar Basketbol 32 - 69 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 27/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Allstars İstanbul (B) 66 - 44 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 27/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (A) Allstars İstanbul (A) 35 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 27/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Paşabahçe Basketbol Kağıthane Starları 70 - 73 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 25/02/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi Caan (B) 93 - 78 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 25/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi (B) Dev Ataşehir (B) 10 - 15 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 25/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Ada Yıldızları (A) İTÜ GVO Beylerbeyi 49 - 22 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 25/02/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ünsped Spor Fabrikası (A) 21 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 25/02/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Ayka Bahçelievler 56 - 22 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 25/02/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ayka Yetenek High Touch 35 - 40 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 25/02/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (B) Beyoğlu Fenerbahçe 62 - 6 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 25/02/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Girişim Spor Kulübü Titan Akademi (B) 0 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 25/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Dev Ataşehir (B) 44 - 39 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 16:45 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Ayka Yetenek 56 - 22 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Kağıthane Starları 74 - 34 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 25/02/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (A) High Touch (B) 64 - 14 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 25/02/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Favori İstanbul Yeşilköy Yıldızları 38 - 20 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 25/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) FESA (A) 59 - 66 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 25/02/2024 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dev Ataşehir (A) Tenis Eskrim Dağcılık 50 - 26 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTÜ GVO Beylerbeyi İstanbul Çekmeköy Sportif 31 - 17 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 25/02/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Allstars İstanbul 22 - 65 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 25/02/2024 - 18:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. High Touch Titan Akademi 14 - 32 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 25/02/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bahçeşehir Eğitim Yeşilköy Yıldızları 20 - 35 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 25/02/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) FESA (B) 24 - 35 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 25/02/2024 - 19:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Galatasaray 61 - 42 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Bosna Basket 62 - 27 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası Gelecek Nesil 58 - 14 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 25/02/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Beyoğluspor İstanbul Panterleri 61 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 25/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Best Basketbol 49 - 25 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 25/02/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Asya Kartalları 50 - 58 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 24/02/2024 - 10:10 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Çengel Akademi (A) Akademi İstanbul 47 - 34 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 24/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Allstars İstanbul Girişim Spor Kulübü 45 - 14 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 24/02/2024 - 11:20 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. İstanbul Ata Dev Ataşehir (D) 21 - 35 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 24/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Trend İstanbul Kağıthane Starları 18 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 24/02/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. 10 Spor Kulübü Dev Ataşehir (B) 38 - 83 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 24/02/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Açı Gençlik (B) 16 - 73 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 24/02/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) MVP Etiler (B) 48 - 32 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 24/02/2024 - 15:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Platinyum Spor Kulübü Anadolu Smaç 56 - 26 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 24/02/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol (A) Genç Atakent 46 - 28 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 24/02/2024 - 16:45 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ümraniye Belediyesi Kutup Yıldızı 66 - 9 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 24/02/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Adatepe Dumlupınar 59 - 22 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 24/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asya Kartalları İdol Atletik 19 - 47 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 24/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Eğitim Tenis Eskrim Dağcılık (A) 35 - 59 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 24/02/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. FESA (A) Daçka Şerifali (A) 79 - 45 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 24/02/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Sultangazi Karşıyaka 27 - 5 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 24/02/2024 - 19:15 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar Tan Spor Kulübü 18 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 24/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Spor Fabrikası (B) 14 - 32 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 24/02/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Açı Gençlik Bahçelievler Optimum 53 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 24/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (C) Petna (B) 18 - 38 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 24/02/2024 - 20:30 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asya Kartalları (A) Ada Yıldızları 44 - 74 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 22/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Titan Akademi 39 - 82 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 22/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Kadıköy İstanbul 50 - 66 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 22/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Dev Anadolu Yıldızları 68 - 34 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 20/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi MVP Çekmeköy 54 - 55 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 20/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Caan 39 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 20/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan İstanbul Ata 39 - 23 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 18/02/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Boğaziçi Kadıköy İstanbul (B) 63 - 48 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 18/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Adres İstanbul (B) 49 - 32 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 18/02/2024 - 11:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Daçka Kocaeli Dev Ataşehir (A) 13 - 50 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 18/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Paşabahçe Basketbol 19 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 18/02/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Daçka Kocaeli 45 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 18/02/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (C) Daçka Kocaeli 15 - 28 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 18/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Kocaeli Gelişim 53 - 42 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 18/02/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Avrupa Akademi Sarıyer Anafartalar SK 33 - 30 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 18/02/2024 - 14:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Akademi İstanbul Dudullu OSB (A) 67 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 18/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim 11 Arthletic (A) 32 - 27 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 18/02/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye Teşvikiye 31 - 34 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 18/02/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (A) FESA (B) 52 - 20 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 18/02/2024 - 16:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) High Touch (B) 52 - 59 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 18/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. No 23 Basketball Academy Kocaeli Gelişim 0 - 20 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 18/02/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Baskets 27 - 68 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 18/02/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (B) Asya Kartalları 37 - 28 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 18/02/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Spor Fabrikası (A) Bahçelievler Belediye 31 - 40 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 18/02/2024 - 17:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) High Touch (A) 53 - 60 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 18/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Açı Gençlik 46 - 26 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 18/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim İstanbul Kemer Basketbol (A) 32 - 60 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 18/02/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Kızıltoprak 2004 Daçka Şerifali 41 - 37 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 18/02/2024 - 18:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Titan Akademi Dinamo 60 - 30 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 18/02/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları Olimpos 24 - 15 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 18/02/2024 - 19:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Caan 33 - 63 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 18/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Baskets Petna (A) 38 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 18/02/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Göktürk Atletik 65 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 18/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Ayka Yetenek Petna 0 - 20 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 17/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul Allstars İstanbul 14 - 60 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Starların Doğuşu Florya Elit 39 - 70 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İdol Atletik Kutup Yıldızı 68 - 18 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Atletik Sportif İstanbul 15 - 9 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 17/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) 11 Arthletic 50 - 22 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 17/02/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Tan Spor Kulübü 55 - 30 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Lions Basketball Academy 42 - 19 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 17/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir FESA 50 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/02/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) İstanbul Ata 43 - 70 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 17/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Petna 18 - 21 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Allstars İstanbul 27 - 50 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları (B) Bakırköy Gelişim 56 - 19 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 17/02/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) TED İstanbul Koleji 26 - 25 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 17/02/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları İstanbul Ata 62 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Açı Gençlik (B) Petna (B) 29 - 19 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ünsped Sultangazi Karşıyaka 56 - 47 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi A GR 17/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Açı Gençlik 51 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 17/02/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Anadolu Smaç (B) Asya Kartalları 28 - 46 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 15/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Küçükyalı Gelişim Kağıthane Starları 55 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 15/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) İstanbul Ata 31 - 54 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 15/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Ada Yıldızları (A) 36 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 13/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (B) Asya Kartalları (B) 46 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 13/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları 11 Arthletic (B) 51 - 31 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 13/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları Asya Kartalları (B) 37 - 29 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 11/02/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Beyaz Altıneller 57 - 51 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 11/02/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul Allstars İstanbul (A) 43 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Florya Elit Teşvikiye Kırmızı 57 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kadıköy İstanbul Caan 44 - 46 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 11/02/2024 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Tenis Eskrim Dağcılık 48 - 59 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. High Touch (B) Erenköy GSK 24 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (B) Ünsped 66 - 42 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 11/02/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Petna (A) 53 - 57 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 12:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB 11 Arthletic 35 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Petna (B) 28 - 58 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 11/02/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (A) Girişim (A) 43 - 79 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 11/02/2024 - 13:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Anadolu Smaç 40 - 21 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Teşvikiye (B) 38 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası Teşvikiye Akademi 34 - 21 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 11/02/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. 11 Arthletic Teşvikiye Akademi 49 - 58 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 11/02/2024 - 15:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Akademi İstanbul Dudullu OSB (A) 49 - 56 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Best Basketbol 33 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Ümraniye Belediyesi 9 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 11/02/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu 75 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik MVP Etiler (A) 29 - 53 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Adres İstanbul (B) 63 - 18 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Kutup Yıldızı Sarıyer Belediyesi 19 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 11/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata Platinyum Spor Kulübü 87 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 11/02/2024 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO Ayazağa Teşvikiye Akademi (A) 30 - 34 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 11/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) High Touch (A) 29 - 28 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Lions Basketball Academy Çengel Akademi 76 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Teşvikiye 52 - 49 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Eagles Basketball Teşvikiye (B) 38 - 49 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Lions Basketball Academy Teşvikiye 31 - 43 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 11/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul İstanbul Ata 73 - 21 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Titan Atletik Ada Yıldızları (B) 71 - 70 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Teşvikiye 17 - 28 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları Teşvikiye (A) 0 - 20 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 11/02/2024 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Cedi Osman Basketbol FESA (A) 59 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Girişim (B) 57 - 24 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Teşvikiye Akademi 32 - 41 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif Dinamo 45 - 91 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 10/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü İstanbulls 53 - 31 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Başakşehir Belediyesi Biz Basketbol 24 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 13:41 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. İstanbul Kemer Basketbol (B) Göktürk Atletik 51 - 16 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Bahçelievler Hisar Okulları 10 - 25 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 10/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Çengel Akademi (B) 37 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 10/02/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Silivri Çağrıbey FESA 55 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Florya Elit İstanbul Panterleri 54 - 22 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Asya Kartalları 25 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) İstanbul Ata 29 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 16:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik (B) Sarıyer Anafartalar SK 63 - 32 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 10/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Baskets Genç Atakent 29 - 65 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İdol Atletik İTÜ GVO Beylerbeyi 50 - 28 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 10/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kağıthane Starları Dev Ataşehir (D) 14 - 51 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 10/02/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Parlayan Yıldızlar 69 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Bakırköy Gelişim 76 - 17 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 10/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kablan Academy Favori İstanbul 15 - 40 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) Adres İstanbul (A) 63 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Kızıltoprak 2004 23 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar High Touch 63 - 46 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 10/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Eğitim 29 - 46 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Gelecek Nesil 52 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 10/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Sirius Sportif Platinyum Spor Kulübü 14 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Altıneller Olimpos 12 - 69 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 08/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları 11 Arthletic 34 - 56 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 08/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) High Touch (A) 41 - 63 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 08/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) High Touch (B) 54 - 47 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 06/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Ada Yıldızları (B) 47 - 65 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 06/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Kağıthane Starları 43 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul İstanbul Karşıyaka 61 - 66 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 04/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Anadolu Smaç Sirius Sportif 29 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 04/02/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları Platinyum Spor Kulübü 32 - 35 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 04/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Akademi İstanbul Kemer Basketbol 0 - 20 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 04/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Parlayan Yıldızlar 33 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 04/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol İTO ATL 44 - 26 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kızıltoprak 2004 High Touch 38 - 56 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 04/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Kablan Academy Best Basketbol 37 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 04/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) 11 Arthletic (A) 62 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 04/02/2024 - 17:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Adres İstanbul (B) Titan Akademi (B) 22 - 66 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 04/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Eğitim Petna (B) 24 - 14 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 18:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Adres İstanbul (A) Titan Akademi (A) 18 - 78 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 04/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Lions Basketball Academy Kağıthane Starları 50 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 04/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık İTO Spor Kulübü 62 - 33 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 04/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul İstanbul Yıldızları 28 - 38 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 04/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Rotary 100. Yıl. And. Lis. Petna 34 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 03/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Marmara Elit Karşıyaka Doğan 28 - 62 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi Dinamo 85 - 70 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 03/02/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Paşabahçe Basketbol 43 - 58 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 03/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) 11 Arthletic (B) 52 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 03/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Kağıthane Starları 22 - 46 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 03/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Genç Atakent (B) 47 - 24 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Kızıltoprak 2004 16 - 64 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 03/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Atagül Basketbol Akademi 23 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 03/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Beyoğlu Fenerbahçe 35 - 20 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Anadolu Smaç (A) High Touch (B) 26 - 52 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 03/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Tenis Eskrim Dağcılık 21 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 03/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Best Basketbol 33 - 34 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 03/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Allstars İstanbul 25 - 21 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 02/02/2024 - 12:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Biz Basketbol Paşabahçe Basketbol 28 - 13 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 02/02/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adatepe Dumlupınar Kağıthane Starları 23 - 47 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 02/02/2024 - 13:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Küçükçekmece Basketbol 56 - 41 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 02/02/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adres İstanbul Kaya Gelişim 21 - 98 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 02/02/2024 - 14:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Gelecek Nesil 48 - 17 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 02/02/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ayka Yetenek Tenis Eskrim Dağcılık (B) 43 - 60 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 02/02/2024 - 17:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Bahçeşehir Bask. İht. (A) 66 - 37 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 02/02/2024 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes İTO Spor Kulübü 74 - 25 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 01/02/2024 - 11:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata Tan Spor Kulübü 30 - 43 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 01/02/2024 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Best Akademi 53 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 01/02/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (A) High Touch (A) 53 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 01/02/2024 - 13:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Cedi Osman Basketbol 35 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 01/02/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata AP Sportif 43 - 40 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/02/2024 - 14:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Panterleri Bosna Basket 26 - 67 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 01/02/2024 - 15:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Anadolu Yıldızları UA Basketbol Akademi 30 - 61 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçelievler Optimum Daçka Şerifali 53 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 11:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit Anadolu Smaç 77 - 26 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 11:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Sarıyer Belediyesi Daçka Şerifali 51 - 14 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (B) Paşabahçe Basketbol 36 - 35 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İdol Atletik Ümraniye Belediyesi 47 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 31/01/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Kartal Yıldızları 28 - 41 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 15:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Allstars İstanbul (B) 39 - 19 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 26/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) Ada Yıldızları (A) 52 - 70 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 26/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Erenköy GSK Dudullu OSB (B) 22 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Daçka Şerifali (B) 76 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 13:00 Ada Yıldızları İstanbul Çekmeköy Sportif 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 25/01/2024 - 13:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent (B) Silivri Çağrıbey 38 - 75 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Küçükyalı Gelişim 47 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 25/01/2024 - 15:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent (B) Spor Fabrikası (A) 49 - 27 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 24/01/2024 - 11:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Altıneller Sultangazi Karşıyaka 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 24/01/2024 - 12:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko 63 - 46 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 23/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları AP Sportif 69 - 15 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 23/01/2024 - 13:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko 63 - 70 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) Boğaziçi Elit 19 - 57 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 23/01/2024 - 14:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Galatasaray Dev Ataşehir (A) 52 - 65 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 22/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) İTO Spor Kulübü 68 - 54 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 22/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji 63 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 22/01/2024 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bakırköy Gelişim Bahçelievler Optimum 26 - 51 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 22/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları İstanbul Yıldızları 46 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 22/01/2024 - 15:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Gelecek Nesil Sarıyer Anafartalar SK 10 - 34 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 21/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Karşıyaka B. Anka 58 - 9 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 21/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Platinyum Spor Kulübü 61 - 15 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 21/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Paşabahçe Basketbol 22 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 21/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Dudullu OSB (A) 42 - 37 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 21/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Asya Kartalları 26 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 21/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli (A) Asya Kartalları (A) 27 - 64 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 21/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Girişim Spor Kulübü 15 - 17 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 21/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları Spor Fabrikası (B) 24 - 30 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 21/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Girişim Spor Kulübü 46 - 58 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 21/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İdol Atletik Sarıyer Belediyesi 30 - 22 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 21/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Daçka Kocaeli 56 - 92 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 20/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. High Touch (B) İstanbulls 86 - 64 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kaya Gelişim Marmara Akademi 75 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol Kartal Yıldızları 59 - 55 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Daçka Şerifali 14 - 34 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 20/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ünsped Olimpos 40 - 15 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 20/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) High Touch (B) 53 - 20 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 20/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları Spor Fabrikası (A) 28 - 54 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 20/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Küçükyalı Gelişim 38 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 20/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Starların Doğuşu 23 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Karşıyaka Doğan 44 - 25 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 20/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Altıneller 46 - 66 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 20/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Asya Kartalları 40 - 32 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 19/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (A) FESA (B) 52 - 33 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 19/01/2024 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) 11 Arthletic 46 - 51 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 19/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul High Touch (A) 48 - 39 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 19/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Daçka Şerifali (A) 86 - 42 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 19/01/2024 - 20:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dudullu OSB (B) Titan Akademi 62 - 61 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 18/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Pendik Kartalları 71 - 58 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 18/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Küçükyalı Gelişim 41 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 16/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları Kağıthane Starları 53 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 16/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Kartal Yıldızları 32 - 40 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 16/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. Siyah Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu 48 - 37 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 16/01/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Boğaziçi Elit 39 - 58 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 15/01/2024 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) FESA (A) 76 - 59 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 15/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Dudullu OSB (A) 67 - 64 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 15/01/2024 - 18:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ünsped Beyoğluspor 39 - 78 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 15/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) High Touch (B) 49 - 58 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 15/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata İstanbulls 59 - 47 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 14/01/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Beyaz Gelecek Nesil 50 - 30 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol Boğaziçi 54 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Avrupa Akademi Teşvikiye Kırmızı 53 - 67 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Platinyum Spor Kulübü 30 - 45 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Asist Teşvikiye (A) 19 - 65 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 14/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Daçka Kocaeli (A) 64 - 30 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 14/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi Beykoz Gençlik 42 - 45 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Asist 45 - 38 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Adres İstanbul (A) Dev Ataşehir (C) 8 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 14/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli (B) Allstars İstanbul 20 - 52 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (B) Petna 22 - 100 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 14/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Teşvikiye Akademi 41 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) İstanbul Çekmeköy Sportif 45 - 24 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol Daçka Şerifali 48 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 14/01/2024 - 14:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) AP Sportif 65 - 16 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 14/01/2024 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Hisar Okulları 32 - 21 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 14/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. FESA Dev Ataşehir (A) 26 - 57 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi Spor Fabrikası 38 - 78 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Yeşilköy Yıldızları 44 - 39 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 14/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim FESA (A) 28 - 47 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 14/01/2024 - 15:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) İstanbulls 81 - 64 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 14/01/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Asya Kartalları (A) Anadolu Efes 21 - 90 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (B) Göktürk Atletik 56 - 65 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 14/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Ayka Yetenek 47 - 30 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) Caan (B) 60 - 37 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 14/01/2024 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dev Ataşehir (A) Anadolu Efes 54 - 85 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 17:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) High Touch (B) 71 - 34 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 14/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi No 23 Basketball Academy 50 - 53 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye Petna (B) 34 - 16 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 14/01/2024 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Fenerbahçe Beko 63 - 65 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 14/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim High Touch 40 - 37 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 14/01/2024 - 18:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ 11 Arthletic (A) Dudullu OSB (A) 45 - 63 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 14/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Teşvikiye 21 - 52 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye (B) Sultangazi Karşıyaka 67 - 43 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 14/01/2024 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Best Akademi 32 - 59 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. TED İstanbul Koleji Kağıthane Starları 41 - 39 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 14/01/2024 - 20:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol Teşvikiye Akademi (A) 49 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Üsküdar Basketbol İstanbulls 76 - 69 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 10 Spor Kulübü B. Anka 41 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 13/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul B. Anka 70 - 19 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 13/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası (B) 25 - 21 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) Kağıthane Starları 36 - 33 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 13/01/2024 - 13:31 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Daçka Şerifali 23 - 39 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 13/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Göktürk Atletik 28 - 21 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 13/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (D) Adatepe Dumlupınar 68 - 16 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 13/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim FESA 34 - 57 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 13/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Çengel Akademi (A) 46 - 23 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 13/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Genç Atakent Tenis Eskrim Dağcılık 54 - 31 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 13/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 36 - 18 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 13/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTO Spor Kulübü Kocaeli Gelişim 54 - 51 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 13/01/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi Karşıyaka Doğan 24 - 22 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 13/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Genç Atakent (A) İstanbul Türk Telekom 46 - 75 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 13/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Silivri Çağrıbey No 23 Basketball Academy 59 - 48 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Allstars İstanbul 30 - 53 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (A) Çengelköy Anka 69 - 9 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Silivri Çağrıbey 33 - 49 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 13/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kutup Yıldızı Allstars İstanbul 11 - 60 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 13/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Potanın Kartalları 28 - 43 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 18:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi AP Sportif 98 - 25 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 13/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Best Basketbol 43 - 67 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 13/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Hisar Okulları Petna (A) 13 - 25 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. MVP Çekmeköy Girişim Spor Kulübü 82 - 79 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 20:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Atagül Basketbol Akademi 62 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Kablan Academy 59 - 27 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 12/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Caan 80 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Best Basketbol Spor Fabrikası 77 - 63 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 11/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali (B) Parlayan Yıldızlar 42 - 26 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası Genç Atakent (B) 24 - 59 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 11/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Ada Yıldızları (B) 44 - 60 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 11/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent İstanbul Kemer Basketbol 63 - 57 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 11/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) FESA (B) 57 - 64 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 09/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Beyoğluspor Olimpos 47 - 57 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 09/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları UA Basketbol Akademi 45 - 75 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 09/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent İTÜ GVO Ayazağa 23 - 10 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 09/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Titan Akademi 72 - 69 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 09/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Starların Doğuşu Yeşilköy Yıldızları (B) 34 - 44 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 09/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit Kaya Gelişim 76 - 61 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 07/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (B) Akademi İstanbul 33 - 69 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 07/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Şerifali FESA 56 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Sirius Sportif 22 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası (A) İstanbul Kemer Basketbol (B) 23 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (C) Çengelköy Anka 38 - 13 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 07/01/2024 - 12:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ 10 Spor Kulübü Dudullu OSB 10 - 72 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Platinyum Spor Kulübü Adres İstanbul 16 - 79 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 07/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (A) 42 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 13:50 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Adatepe Dumlupınar Dudullu OSB (B) 11 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan High Touch (B) 75 - 26 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 07/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Potanın Kartalları 45 - 50 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 07/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Best Akademi Bahçeşehir Eğitim 62 - 61 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 07/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Asya Kartalları 25 - 44 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 07/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Silivri Çağrıbey 40 - 49 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Kadıköy İstanbul (B) 42 - 63 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Altıneller Ünsped 30 - 71 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Gelecek Nesil Avrupa Akademi 20 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 07/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Kadıköy İstanbul (A) 46 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Yeşilköy Yıldızları 27 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Ayka Yetenek Spor Fabrikası 39 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol High Touch (B) 62 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 07/01/2024 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu Yeşilköy Yıldızları (A) 38 - 25 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTO ATL Ayka Yetenek 44 - 52 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul İstanbul Çekmeköy Sportif 35 - 43 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka İstanbul Ata 21 - 67 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 06/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Titan Akademi (B) 29 - 40 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 06/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Fenerbahçe Beko 39 - 92 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 06/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Paşabahçe Basketbol 20 - 29 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 06/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Baskets 29 - 25 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 06/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Küçükyalı Gelişim Karşıyaka Doğan 39 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 06/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. MVP Etiler (B) Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 31 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 06/01/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) İstanbulls 18 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 06/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul Anadolu Smaç (A) 65 - 18 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 06/01/2024 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye Favori İstanbul 33 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 06/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Hisar Okulları Göktürk Atletik 27 - 33 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (B) Anadolu Smaç (B) 63 - 14 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 06/01/2024 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ayka Yetenek Bahçelievler Belediye 32 - 38 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 06/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (B) Göktürk Atletik 7 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 06/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul 11 Arthletic (B) 74 - 6 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 06/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Asist Kablan Academy 28 - 39 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 04/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bosna Basket Küçükçekmece Basketbol 52 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ada Yıldızları Asya Kartalları 57 - 32 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 04/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Petna Genç Atakent (B) 58 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Ada Yıldızları (B) 66 - 31 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 04/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Best Basketbol Cedi Osman Basketbol 62 - 74 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Titan Atletik Parlayan Yıldızlar 67 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 02/01/2024 - 00:00 Atagül Basketbol Akademi Starların Doğuşu 0 - 20 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 02/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Anka Avrupa 24 - 50 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 02/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 10 Spor Kulübü Akademi İstanbul 33 - 54 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 02/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Asist Petna 25 - 71 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 02/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit AP Sportif 42 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 02/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Sultangazi Karşıyaka 57 - 38 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 02/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) Kadıköy İstanbul (A) 73 - 67 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 01/01/2024 - 00:00 Spor Fabrikası (B) Spor Fabrikası (C) 46 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 01/01/2024 - 00:00 Marmara Elit 11 Arthletic (B) 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Petna (B) Yeşilköy Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 01/01/2024 - 00:00 Petna Yeşilköy Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 01/01/2024 - 00:00 Yeşilköy Yıldızları Spor Fabrikası 0 - 20 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 01/01/2024 - 00:00 No 23 Basketball Academy Spor Fabrikası 0 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Yeşilköy Yıldızları 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 01/01/2024 - 00:00 Karşıyaka Doğan 11 Arthletic (B) 0 - 20 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 01/01/2024 - 00:00 Caan 10 Spor Kulübü 20 - 0 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Lions Basketball Academy Küçükçekmece Basketbol 0 - 20 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bosna Basket Lions Basketball Academy 20 - 0 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Panterleri Lions Basketball Academy 20 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 01/01/2024 - 00:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ayka Bahçelievler İstanbul Kemer Basketbol (B) 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 01/01/2024 - 00:00 Açı Gençlik Yeşilköy Yıldızları (A) 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 01/01/2024 - 00:00 İstanbul Panterleri Yeşilköy Yıldızları (B) 0 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 01/01/2024 - 00:00 Yeşilköy Yıldızları (B) Atagül Basketbol Akademi 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 01/01/2024 - 00:00 Açı Gençlik (B) Hisar Okulları 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 01/01/2024 - 00:00 Dev Kurtköy 11 Arthletic (B) 20 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 01/01/2024 - 00:00 Daçka Kocaeli (B) 11 Arthletic (B) 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 01/01/2024 - 00:00 Allstars İstanbul (B) <