07/02/2014
FİNSPOR GELİŞİM LİGİ 8.HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
devamını oku >>
07/02/2014
FİNSPOR GELİŞİM LİGİ 9.HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
devamını oku >>
07/02/2014
FİNSPOR GELİŞİM LİGİ 10. HAFTA MAÇ PROGRAMI |
|
|
|
|
8 ŞUBAT CUMARTESİ |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
16:00 |
UNO AKADEMİ |
TEŞVİKİYE AKD |
U14B DGR |
17:30 |
ŞİŞLİ TERAKKİ |
FMV IŞIKSPOR |
U12A AGR |
18:30 |
BASKET TEKNİK |
FB ATAŞEHİR |
U14B BGR |
20:00 |
FESA SK |
ANADOLU EFES |
U14A BGR |
|
|
|
|
9 ŞUBAT PAZAR |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
16:00 |
AÇI GENÇLİK SK |
ETD SK SİYAH |
U11 AGR |
17:00 |
UNO AKADEMİ |
FESA SK |
U12B AGR |
18:00 |
BASKET TEKNİK |
ETD SK BEYAZ |
U11 CGR |
19:00 |
OLİMPİK BASKET |
GALATASARAY |
U12A BGR |
20:00 |
OLİMPİK BASKET |
İBB |
U14A AGR |
|
|
|
|
10 ŞUBAT PAZARTESİ |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:30 |
TEK YILDIZ SK |
FLORYA ELİT SK |
U18 CGR |
18:45 |
CAAN SK B |
SİYAH BEYAZ |
U16B CGR |
20:00 |
ROYAL CERT |
GELECEK NESİL |
U18 DGR |
|
|
|
|
11 ŞUBAT SALI |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:15 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
İST. BASKETBOL AKD |
U18 AGR |
18:30 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ROYAL CERT |
U16A |
|
|
|
|
12 ŞUBAT ÇARŞAMBA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:15 |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
HİSAR OKULLARI |
U16B BGR |
20:00 |
OLİMPİK BASKET |
CAAN SK A |
U16B AGR |
|
|
|
|
14 ŞUBAT CUMA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:15 |
UNO AKADEMİ |
TEŞVİKİYE BAAL |
U16B BGR |
20:00 |
İSTANBUL BASKET |
PAŞABAHÇE |
U16B AGR |
devamını oku >>
23/01/2014
FİNSPOR GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI |
|
|
|
|
|
|
17 OCAK CUMA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:00 |
CAAN SK B |
92 |
58 |
DEĞİŞİM SK |
U16B CGR |
20:00 |
FENER ATAŞEHİR |
48 |
43 |
CAAN SK A |
U16B AGR |
|
|
|
|
|
|
18 OCAK CUMARTESİ |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
15:00 |
B.ŞEHİR YILDIZLARI |
11 |
29 |
TEŞVİKİYE SK |
U11 BGR |
16:00 |
MEF OKULLARI |
4 |
67 |
HİSAR OKULLARI |
U11 BGR |
17:00 |
FENER ATAŞEHİR |
74 |
32 |
ÇEVRE KOLEJİ |
U14B BGR |
18:30 |
GENÇ KIZILTOPRAKLILAR |
58 |
32 |
NİŞANTAŞI GENÇLİK |
U14B AGR |
20:00 |
İBB |
39 |
70 |
UNİBASKET |
U14A AGR |
|
|
|
|
|
|
19 OCAK PAZAR |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
15:00 |
ÖMER ONAN BASK. |
7 |
39 |
TEŞVİKİYE AKD |
U12B BGR |
16:15 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
30 |
18 |
İELEV İSTANBULSPOR |
U12B CGR |
17:30 |
İELEV 125. YIL |
32 |
9 |
MALTEPE AKADEMİ |
U12B BGR |
18:45 |
GSK |
17 |
20 |
KIZILTOPRAK SOYAK |
U11 CGR |
20:00 |
ANADOLU EFES |
59 |
21 |
FMV IŞIKSPOR |
U14A BGR |
|
|
|
|
|
|
20 OCAK PAZARTESİ |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:30 |
İTÜ GVO_BEYLERBEYİ |
58 |
36 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
U14B CGR |
18:45 |
İSTANBUL BASKET |
69 |
68 |
SİYAH BEYAZ |
U14B DGR |
20:00 |
İSTANBUL DSİ |
43 |
68 |
DEĞİŞİM SK |
U13 AGR |
|
|
|
|
|
|
21 OCAK SALI |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:15 |
TEŞVİKİYE BAAL |
33 |
63 |
HİSAR OKULLARI |
U16B BGR |
|
|
|
|
|
|
22 OCAK ÇARŞAMBA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:30 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
71 |
76 |
TEŞVİKİYE SK |
U16A |
18:45 |
KIZILTOPRAK |
57 |
52 |
GELECEK NESİL |
U18 DGR |
20:00 |
ROYAL CERT |
66 |
48 |
MALTEPE AKADEMİ |
U18 DGR |
devamını oku >>
23/01/2014
FİNSPOR GELİŞİM LİGİ 9. HAFTA MAÇ PROGRAMI |
|
|
|
|
24 OCAK CUMA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:00 |
FENER ATAŞEHİR |
İSTANBUL BASKET |
U16B AGR |
20:00 |
KARTAL YILDIZLAERI |
BOĞAZİÇİ BASK. AKD. |
U18 BGR |
|
|
|
|
25 OCAK CUMARTESİ |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:00 |
GALATASARAY |
İSTANBUL DSİ |
U14A AGR |
18:30 |
OLİMPİK BASKET |
FENERBAHÇE ÜLKER |
U12A BGR |
20:00 |
ANADOLU EFES |
FENERBAHÇE ÜLKER |
U14A BGR |
|
|
|
|
26 OCAK PAZAR |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
|
|
|
|
18:00 |
UNİBASKET |
ETD SK SİYAH |
U11 AGR |
19:00 |
SEFAKÖY BALKAN |
ETD SK BEYAZ |
U11 CGR |
20:00 |
SEFAKÖY BALKAN |
ETD SK |
U13 AGR |
|
|
|
|
29 OCAK ÇARŞAMBA |
TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU |
17:30 |
GALATASARAY |
TEK YILDIZ SK |
U18 CGR |
18:45 |
MARMARA AKD |
FLORYA ELİT SK |
U18 CGR |
20:00 |
NİTE |
ÇAĞDAŞLAR |
U18 BGR |
devamını oku >>
23/01/2014
8. HAFTANIN PANORAMASI
8. HAFTANIN PANORAMASI
HAFTANIN TAKIMI : HİSAR OKULLARI U11 TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU : CENGİZHAN KUNDAK (İSTANBUL BASKET U14)
HAFTANIN ANTRENÖRÜ : CENK YILDIRIM (AMADOLU EFES U14)
HAFTANIN BEŞİ
MERT KÖKSÜREN (TEŞVİKİYE SK U16)
EFE ÖZYURT (DEĞİŞİM SK U13)
EREN ELÇİN (İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14)
KEREM ÖZTÜRK (ANADOLU EFES U14)
BUĞRAHAN ÖZTÜRK (FENER ATAŞEHİR U16)
devamını oku >>