Adobe Flash Player'ı Edinin
  • PEAK SPORT 23.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2016 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PEAK SPORT 22.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2016 25.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • 2015-2016 SEZONU U16 ve U18 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU
  • 2015-2016 SEZONU U14 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU
  • 2015-2016 SEZONU U13 KATEGORİSİ ŞAMPİYONLUK YOLU
  • 2015-2016 SEZONU U12 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 02/05/2016
    PEAK SPORT 23.HAFTA PANORAMASI
    PEAK SPORT 23.HAFTA PANORAMASI
         
    PEAK SPORT HAFTANIN BEŞİ
    CAN SAYDAN DEV ADAMLAR KIRMIZI U11
    OĞUZ YILMAZ BASKETS U12
    YİĞİT NURAL AKADEMİ İSTANBUL U12
    EFRAN RAZON AÇI GENÇLİK U12
    BARIŞ USTA BİLFEN U12
         
    PEAK SPORT İKİNCİ BEŞİ
    BATUHAN KURTÇU BAHÇ. YILDIZLARI U11
    BAHADIR KÖKLÜ CAAN U12
    DERYA EFE YILDIRIM HİSAR OKULLARI U12
    EGE ALACALIOĞLU TEŞVİKİYE SK U14
    BATURALP BİLGİN BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16
         
    PEAK SPORT HAFTANIN OYUNCUSU
    ZEKERİYA YİĞİT TEKİN ANADOLU EFES U12
         
    PEAK SPORT HAFTANIN TAKIMI
    BİLFEN U12 TAKIMI  
         
    PEAK SPORT HAFTANIN ANTRENÖRÜ      
    TOLGA ERDOĞAN DEV ADAMLAR KIRMIZI  
         
    PEAK SPORT HAFTANIN MAÇI   
    İSTBOL - BASKETS U12A PLAYOFF
         
    PEAK SPORT HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI    
    BEŞİKTAŞ AKADEMİ U11B TAKIMI
         
    PEAK SPORT HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    FENERBAHÇE U14A TAKIMI

    haberin devamı >>
  • 30/04/2016
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2016 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 24. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    23 NİSAN CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK S.S.
    13:30 HİSAR OKULLARI 33 34 STARLARIN DOĞUŞU U11B BGR
    14:45 BİZİMKENT 20 0 BAHÇ. BASK. İHT U11A PLAYOFF
    19:15 BAHÇ. BASK. İHT. 25 38 UPS U12B BGR
    20:15 GALATASARAY 42 52 ANADOLU EFES U12A PLAYOFF
               
    24 NİSAN PAZAR TEŞVİKİYE SK S.S.
    11:30 KIZILTOPRAK SOYAK 20 0 STARLARIN DOĞUŞU U12B CGR
    12:30 İST. BASKETBOL AKD 20 23 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U12B CGR
    13:45 TED 13 54 BAHÇ. BASK. İHT U11B CGR
    14:45 KIRMIZI 47 51 TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    16:00 ŞİŞLİ TERAKKİ 31 50 BORUSAN OTOMOTİV ZNK U12A PLAYOFF
    18:15 BEŞİKTAŞ 43 28 GALATASARAY U12 KIZ
    19:15 TEŞVİKİYE SK 37 41 OLİMPİK BASKET U11B AGR
               
    24 NİSAN PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    13:00 OLİMPİK BASKET 68 11 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B AGR
    14:00 BİZİMKENT B 0 20 TEŞVİKİYE AKADEMİ U11B BGR
               
    25 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 FLORYA ELİT 73 76 TEŞVİKİYE SK U16 CGR
    20:20 MODA BASKETBOL ATLETİK 62 75 TEŞVİKİYE SK BEYAZ U16 BGR
               
    27 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 ÇAĞDAŞLAR 55 73 KIZILTOPRAK U18 AGR
    20:20 GENÇ İSTANBULGÜCÜ 84 75 TİTAN AKADEMİ U18 AGR
               
    28 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 KASIMPAŞA 21 23 AÇI GENÇLİK U12 KIZ
    20:20 TEŞVİKİYE AKADEMİ 70 71 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18 AGR
               
    29 NİSAN CUMA TEŞVİKİYE SK S.S.
    20:00 OLİMPİK BASKET MAVİ 59 19 MODA BASKETBOL ATLETİK U12B BGR
               
    29 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 AÇI GENÇLİK 47 31 GALATASARAY U14 KIZ
    20:20 KEMER COUNTRY 53 26 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14B BGR

    haberin devamı >>
  • 30/04/2016
    PEAK SPORT 22.HAFTA PANORAMASI
    PEAK SPORT 22.HAFTA PANORAMASI
         
    PEAK SPORT HAFTANIN BEŞİ
    ARDA KÖK BEYKOZ U11
    ÖMER ÜÇMER ATAŞEHİR KARTALLARI U11
    DORUK GÜLGEÇ İTÜ GVO_AYAZAĞA U12
    NAZ CANEV GÖKÇEN AÇI GENÇLİK  U14 KIZ
    SENA IŞIK İST. YILDIZLARI BASK. U14 KIZ
         
    PEAK SPORT İKİNCİ BEŞİ
    BAHA KORKMAZ UPS U12
    İBRAHİM MERT BÜYÜKADA İST. BASKETBOL AKD. U12
    CAN TAŞCAN İELEV_İSTANBULSPOR U13
    OĞUZ TULUM FLORYA ELİT U16
    SADULLAH BALKAN BAŞAKŞEHİR ASLAN U18
         
    PEAK SPORT HAFTANIN OYUNCUSU
    ZEYNEP ÖZEL BEŞİKTAŞ  U12 KIZ
         
    PEAK SPORT HAFTANIN TAKIMI
    AÇI GENÇLİK U12 TAKIMI  
         
    PEAK SPORT HAFTANIN ANTRENÖRÜ      
    BİRTAN ALACAKOÇ ATAŞEHİR YILDIZLARI  
         
    PEAK SPORT HAFTANIN MAÇI   
    İELEV_İSTANBULSPOR - BİZİMKENT U13
         
    PEAK SPORT HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI    
    TİTAN AKADEMİ U18 TAKIMI
         
    PEAK SPORT HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    KIZILTOPRAK SOYAK U11 TAKIMI

    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2016 25.HAFTA MAÇ PROGRAMI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 25. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    30 NİSAN CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK S.S.
    13:30 YILDIRIMSPOR FMV IŞIKSPOR U12B AGR
    14:45 BORUSAN OTOMOTİV ZNK ŞİŞLİ TERAKKİ U12A PLAYOFF
    19:15 CAAN OLİMPİK BASKET U12B AGR
    20:15 KIZILTOPRAK BAHÇ. BASK. İHT. U12B BGR
           
    2 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 İST. YILDIZLARI BASK. AÇI GENÇLİK U14 KIZ
    20:20 FENERBAHÇE AÇI GENÇLİK U14A PLAYOFF
           
    4 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U11A PLAYOFF
    20:20 TEŞVİKİYE AKADEMİ ÇAĞDAŞLAR U14B AGR
           
    5 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ FMV IŞIKSPOR U13 BGR
    20:20 BASKETS İSTBOL U12A PLAYOFF
           
    6 MAYIS CUMA TEŞVİKİYE SK S.S.
    20:00 STARLARIN DOĞUŞU DEV ADAMLAR U13 AGR
           
    6 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 GALATASARAY AÇI GENÇLİK U12 KIZ
    20:20 İST. YILDIZLARI BASK. TEŞVİKİYE SK U14 KIZ

    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    2015-2016 SEZONU U16 ve U18 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU












    U16 ve U18 şampiyonluk yoluna aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz..

    http://www.gelisimligi.com/upload/files/U18%20ve%20U16%20%C5%9Eampiyonluk%20Yolu.pdf

    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    2015-2016 SEZONU U14 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU












    U14 Seri A ve Seri B şampiyonluk yoluna aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz..

    http://www.gelisimligi.com/upload/files/U14%20A-B%20%C5%9Eampiyonluk%20Yolu%281%29.pdf
    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    2015-2016 SEZONU U13 KATEGORİSİ ŞAMPİYONLUK YOLU












    U13 şampiyonluk yoluna aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz..

    http://www.gelisimligi.com/upload/files/U13%20%C5%9Eampiyonluk%20Yolu.pdf


    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    2015-2016 SEZONU U12 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU












    U12 Seri A ve Seri B şampiyonluk yoluna aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz..

    http://www.gelisimligi.com/upload/files/U12%20A-B%20%C5%9Eampiyonluk%20Yolu.pdf

    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    2015-2016 SEZONU U11 KATEGORİLERİ ŞAMPİYONLUK YOLU











    U11 Seri A ve Seri B şampiyonluk yoluna aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz..

    http://www.gelisimligi.com/upload/files/U11%20A-B%20%C5%9Eampiyonluk%20Yolu.pdf

    haberin devamı >>
  • 27/04/2016
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2016 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 23. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    16 NİSAN CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK S.S.
    13:30 BAHÇ. YILDIZLARI B 10 24 DEV ADAMLAR KIRMIZI U11B AGR
    14:45 BİLFEN 45 20 İSTBOL U12B AGR
    19:15 İTÜ GETBETTER 11 54 BAHÇ. YILDIZLARI U11B BGR
    20:15 ANADOLU EFES 48 27 GALATASARAY U12A PLAYOFF
               
    17 NİSAN PAZAR TEŞVİKİYE SK S.S.
    11:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 24 54 AKADEMİ İSTANBUL U12B CGR
    12:45 HİSAR OKULLARI 59 39 TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    14:00 BAHÇ. BASK. İHT 33 32 ATAŞEHİR KARTALLARI U11B CGR
    15:00 BİLFEN 46 23 ATAŞEHİR KARTALLARI U12B AGR
    19:15 DEV ADAMLAR BEYAZ 13 71 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U11B CGR
    20:15 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ 63 34 BAHÇ. YILDIZLARI U12B CGR
               
    17 NİSAN PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    13:00 KIZILTOPRAK SOYAK 26 15 TEŞVİKİYE AKADEMİ U11B BGR
    14:00 CAAN 57 14 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B AGR
    18:00 İSTBOL 35 37 BASKETS U12A PLAYOFF
    19:00 İST. BASKETBOL AKD 51 24 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U18 BGR
               
    20 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    20:20 İST. YILDIZLARI BASK. 53 52 DEV ADAMLAR U18 BGR
               
    21 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    19:00 FENERBAHÇE 94 37 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U14A
    20:20 TEŞVİKİYE AKADEMİ 55 52 HİSAR OKULLARI U16 AGR
               
    22 NİSAN CUMA TEŞVİKİYE SK S.S.
    20:00 TEŞVİKİYE SK 57 51 ANADOLU EFES U14A
               
    22 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S.S.
    18:00 AÇI GENÇLİK 57 44 BEŞİKTAŞ U12A PLAYOFF
    19:10 BİLFEN 45 32 OLİMPİK BASKET U12B AGR
    20:20 TED 50 53 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16 BGR

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U11 Seri A
U11 Seri B
U12 Seri A
U12 Seri B
U13
U14 Seri A
U14 Seri B
U16
U18
U12 KIZLAR
U14 KIZLAR
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design