Adobe Flash Player'ı Edinin
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 3.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 1.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 18/12/2014
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 3.HAFTA PANORAMASI












    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 3.HAFTA PANORAMASI
     

    HAFTANIN BEŞİ
    ŞEREF YAZAROĞLU          İTÜ GVO_AYAZAĞA           U16
    EFE CEM ÇOLAK               ANADOLU EFES                U12
    EFE KESKİNER                 AKADEMİ İSTANBUL          U12
    EGE ÖZSEVER                  FENERBAHÇE ÜLKER         U12
    EGE BERK YILDIRIM         TEŞVİKİYE SK                   U12
     


    İKİNCİ BEŞİ
    EMRE GERAN                   İSTANBUL DSİ                    U12
    ALİ YÜCE ORAL                ACIBADEM ÜNİ.                  U13
    ARDA KAZIM YALÇIN        OLİMPİK BASKET                U12
    TOLGA KARADENİZ          BAHÇ. YILDIZLARI              U12
    BERK KÖMÜRCÜOĞLU      İTÜ GVO_AYAZAĞA              U11
     


    HAFTANIN OYUNCUSU
    EFE ÖZKAN                     İTÜ GVO_BEYLERBEYİ  


    HAFTANIN TAKIMI
    OLİMPİK BASKET  U12 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    ERMAN EREL                     FENERBAHÇE ÜLKER U12 



    HAFTANIN MAÇI    
    ANADOLU EFES-AÇI GENÇLİK U14 A MAÇI

    haberin devamı >>
  • 18/12/2014
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2.HAFTA PANORAMASI












    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 2.HAFTA PANORAMASI
     

    HAFTANIN BEŞİ
    EFE DEMİRKAYA                OLİMPİK BASKET               U13
    EFE SERVİ                        GENÇ KIZILTOPRAKLILAR   U12
    EFE ÖZYURT                     ÖZEL KALE OKULLARI        U14
    BERK ERTAN                     BEŞİKTAŞ                         U12
    ARDA ADIGÜZEL               TURUNCU SK                     U14
     


    İKİNCİ BEŞİ
    YİĞİT ALİ UYSAL               FENERBAHÇE ÜLKER           U11
    ARDA ERGENE                  AÇI GENÇLİK                      U11
    DORCEK KASIMOĞLU        HİSAR OKULLARI                U16
    ERDEM ERSÖZLÜ              İSTANBUL BASKET              U11
    ALP ÇAĞLAYAN                 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ         U12
     



    HAFTANIN OYUNCUSU
    MEHMET OĞUZ                 FLORYA ELİT U14


    HAFTANIN TAKIMI
    AÇI GENÇLİK SK U11 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    KADİR DAĞ                     OLİMPİK BASKET U13



    HAFTANIN MAÇI    
    BEŞİKTAŞ-İBB U12A AGR MAÇI

    haberin devamı >>
  • 18/12/2014
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 1.HAFTA PANORAMASI













    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 1.HAFTA PANORAMASI
     
    HAFTANIN BEŞİ
    EREN YAVUZ                     İTÜ GVO_BEYLERBEYİ       U13
    ALİCAN GÜRSOY               HİSAR OKULLARI               U11
    CAN ANIK                         KIZILTOPRAK                    U16
    TOPRAK ÇIRAĞ                 BALKAN YEŞİLBAĞLAR       U12
    CEM ÜNER                        ENKA OKULLARI                U12
     

    İKİNCİ BEŞİ
    BERKE YILMAZ                 İSTANBUL DSİ                    U12
    ACAR ŞEN                        FYL                                    U12
    DENİZ AYDIN                   BAHÇEŞEHİR BASKET İHT.   U12
    EFE GÜNAY                      FENER ATŞEHİR SARI          U11
    EGE ERDİNÇ                    KIRMIZI                              U11
     

    HAFTANIN OYUNCUSU
    BERKE SÖYLEMEZOĞLU     (MODA BASKETBOL ATLETİK   U18)


    HAFTANIN TAKIMI
    BAHÇ. BASK. İHT. U12 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    UFUK URFA (BAH. BASK. İHT.)


    HAFTANIN MAÇI    
    FENER ATAŞEHİR-HİSAR OKULLARI U11A MAÇI

    haberin devamı >>
  • 18/12/2014
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    20 ARALIK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 AÇI GENÇLİK SK PAŞABAHÇE U14 KIZ
    18:15 İSTBOL BEYAZ KEMER COUNTRY U11B CGR
    19:30 İELEV 125.YIL BASK. YILDIZLARI U12B DGR
    20:30 ALTINELLER BOSNA BASKET U13 BGR
           
    21 ARALIK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    13:00 ATAŞEHİR KARTALLARI KIZILTOPRAK SOYAK U11B AGR
    14:15 BEŞİKTAŞ ŞİŞLİ TERAKKİ U12A AGR
    15:30 FENERBAHÇE ÜLKER BAHÇ. BASK. İHT. U11A
    16:45 GALATASARAY BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14 KIZ
    18:00 ÖMER ONAN BASK. BEŞİKTAŞ AKD U12B AGR
    19:15 BEŞİKTAŞ AKD KIRMIZI SK U11B BGR
    20:30 KIRMIZI SK TEŞVİKİYE SK U13 BGR
           
    22 ARALIK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FENERBAHÇE ÜLKER İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14A
    19:15 TEŞVİKİYE AKD FENER ATAŞEHİR SARI U12B DGR
    20:15 KIZILTOPRAK FENER ATAŞEHİR U16 AGR
           
    23 ARALIK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 HİSAR OKULLARI CENNET AKADEMİ U16 BGR
    18:15 TEŞVİKİYE AKD ATAŞEHİR YILDIZLARI U16 CGR
           
    24 ARALIK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 İSTANBUL BASKET İTÜ GVO_BEYLERBEYİ MAVİ U14B BGR
    19:15 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR ATAŞEHİR YILDIZLARI U14B AGR
    20:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÖZEL KALE OKULLARI U14B BGR
           
    26 ARALIK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 TEŞVİKİYE SK İSTANBUL DSİ U14A
    19:15 TED İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U12B CGR
    20:15 PENDİK YEDİTEPE FENER ATAŞEHİR U14B DGR

    haberin devamı >>
  • 13/12/2014
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI
               
    6 ARALIK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 FMV IŞIKSPOR 36 67 ANADOLU EFES U12A BGR
    18:00 ŞİŞLİ TERAKKİ 24 41 AÇI GENÇLİK SK U12A AGR
    19:00 ANABİLİM SK 26 38 AKADEMİ İSTANBUL U12B BGR
    20:00 ANADOLU EFES 67 60 AÇI GENÇLİK SK U14A
               
    7 ARALIK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 HİSAR OKULLARI BEYAZ 11 27 İTÜ GVO_AYAZAĞA U11B AGR
    18:00 OLİMPİK BASKET 50 41 GALATASARAY U12A BGR
    19:00 BASKETBOLUN YILD. 72 14 ATAŞEHİR KARTALLARI U11B AGR
    20:00 ACIBADEM ÜNİ. 53 44 İSTANBUL YILDIZLARI U13 AGR
               
    8 ARALIK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 FENER ATAŞEHİR 51 16 İST. BASKETBOL AKD U14B DGR
    18:15 HÜRRİYET AKD 28 59 TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    19:15 BAHÇ. YILDIZLARI 48 11 PAŞABAHÇE U12B CGR
    20:15 TEŞVİKİYE SK 54 27 TURUNCU U18 BGR
               
    9 ARALIK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FENER ATAŞEHİR SARI 29 54 TEŞVİKİYE SK U16 BGR
               
    10 ARALIK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FENERBAHÇE ÜLKER 55 18 İSTANBUL DSİ U14A
    19:15 GENÇ KIZILTOPRAK 69 32 TED U14B AGR
    20:30 İTÜ GVO_AYAZAĞA 68 38 İST. BASKETBOL AKD U16 CGR
               
    12 ARALIK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 61 66 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ MAVİ U14B BGR
    20:30 FENERBAHÇE ÜLKER 79 23 İBB U12A AGR

    haberin devamı >>
  • 11/12/2014
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 4. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    13 ARALIK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ŞİŞLİ TERAKKİ SARI U12B DGR
    18:00 AÇI GENÇLİK SK HİSAR OKULLARI U11A
    19:15 İST. BASKETBOL AKD. KEMER COUNTRY U12B BGR
    20:15 TİTAN AKADEMİ ANABİLİM SK U13 CGR
           
    14 ARALIK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 ALTINELLER ÇATALCA BASKETBOL U11B BGR
    18:00 GSK FENER ATAŞEHİR SARI U11B BGR
    19:15 DEV ADAMLAR GENÇ KIZILTOPRAK U12B AGR
    20:15 DEV ADAMLAR BAHÇ. BASK. İHT. U13 AGR
           
    15 ARALIK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 MODA BASK. ATLETİK AÇI GENÇLİK SK U16 CGR
    18:15 FYL İELEV İSTANBULSPOR U12B AGR
    19:15 BALKAN YEŞİLBAĞLAR AKADEMİ İSTANBUL U12B BGR
    20:15 TEŞVİKİYE AKD SANCAKTEPE İSTANBUL U14B CGR
           
    16 ARALIK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 MODA BASK. ATLETİK ATIŞALANI AND. LİS. U18 BGR
    18:15 AÇI GENÇLİK SK İSTANBUL DSİ U14A
           
    17 ARALIK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FLORYA ELİT FENER ATAŞEHİR U16 AGR
    19:15 CAAN SK DEV ADAMLAR U18 AGR
    20:30 CENNET AKADEMİ FENER ATAŞEHİR U18 AGR
           
    19 ARALIK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 BEŞİKTAŞ PAŞABAHÇE U12 KIZ
    19:00 GALATASARAY AÇI GENÇLİK SK U12 KIZ
    20:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U14A

    haberin devamı >>
  • 11/12/2014
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    29 KASIM CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 İSTANBUL BASKET 40 23 ENKA OKULLARI U11B AGR
    18:00 FENERBAHÇE ÜLKER 54 34 İSTBOL U11A
    19:15 BAHÇ. YILDIZLARI 15 40 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U12B CGR
    20:15 OLİMPİK BASKET 71 67 ÖZEL KALE OKULLARI U13 AGR
               
    30 KASIM PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 ÖMER ONAN BASK. 36 49 GENÇ KIZILTOPRAK U12B AGR
    18:00 AÇI GENÇLİK SK 40 38 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U11A
    19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 11 46 BAHÇ. BASK. İHT. BEYAZ U11B CGR
    20:00 BAHÇ. YILDIZLARI 66 50 FYL U13 CGR
               
    1 ARALIK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 TURUNCU SK 36 32 ATAŞEHİR YILDIZLARI U14B AGR
    19:15 DEV ADAMLAR     ANADOLU YAKASI GENÇLİK U18 AGR
               
    2 ARALIK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 ÖZEL KALE OKULLARI 82 44 İSTANBUL BASKET U14B BGR
               
    3 ARALIK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 ATAŞEHİR KARTALLARI 28 97 FLORYA ELİT U14B CGR
    19:15 ATAŞEHİR KARTALLARI 47 87 HİSAR OKULLARI U16 BGR
    20:30 ATIŞALANI ATL SK 59 58 İTÜ GVO_AYAZAĞA U18 BGR
               
    5 ARALIK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI 36 41 AÇI GENÇLİK SK U16 CGR
    20:30 BEŞİKTAŞ 38 39 İBB U12A AGR

    haberin devamı >>
  • 11/12/2014
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
    Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
    haberin devamı >>
  • 11/12/2014
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 1. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
    Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
    haberin devamı >>
  • 04/12/2014
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    6 ARALIK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 FMV IŞIKSPOR ANADOLU EFES U12A BGR
    18:00 ŞİŞLİ TERAKKİ AÇI GENÇLİK SK U12A AGR
    19:00 ANABİLİM SK AKADEMİ İSTANBUL U12B BGR
    20:00 ANADOLU EFES AÇI GENÇLİK SK U14A
           
    7 ARALIK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 HİSAR OKULLARI BEYAZ İTÜ GVO_AYAZAĞA U11B AGR
    18:00 OLİMPİK BASKET GALATASARAY U12A BGR
    19:00 BASKETBOLUN YILD. ATAŞEHİR KARTALLARI U11B AGR
    20:00 ACIBADEM ÜNİ. İSTANBUL YILDIZLARI U13 AGR
           
    8 ARALIK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 FENER ATAŞEHİR İST. BASKETBOL AKD U14B DGR
    18:15 HÜRRİYET AKD TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    19:15 BAHÇ. YILDIZLARI PAŞABAHÇE U12B CGR
    20:15 TEŞVİKİYE SK TURUNCU U18 BGR
           
    9 ARALIK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FENER ATAŞEHİR LACİVERT TEŞVİKİYE SK U16 BGR
           
    10 ARALIK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 FENERBAHÇE ÜLKER İSTANBUL DSİ U14A
    19:15 GENÇ KIZILTOPRAK TED U14B AGR
    20:30 İTÜ GVO_AYAZAĞA İST. BASKETBOL AKD U16 CGR
           
    12 ARALIK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14B BGR
    20:30 FENERBAHÇE ÜLKER İBB U12A AGR

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U11 Seri A
U11 Seri B
U12 Seri A
U12 Seri B
U13
U14 Seri A
U14 Seri B
U16
U18
U12 KIZLAR
U14 KIZLAR
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design