Adobe Flash Player'ı Edinin
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 10.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI..
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 8.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 9.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI..
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 6. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 7.HAFTA PANORAMASI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 23/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 10.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI..
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 10. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    24 OCAK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 ŞİŞLİ TERAKKİ İBB U12A AGR
    18:15 GALATASARAY FENERBAHÇE U12 KIZ
    19:30 ANABİLİM FENER ATAŞEHİR U13 CGR
           
    25 OCAK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 GALATASARAY PAŞABAHÇE U14 KIZ
    18:15 ÇATALCA BASKETBOL BEŞİKTAŞ AKD U11B BGR
    19:30 ACIBADEM ÜNİ. ÖZEL KALE OKULLARI U13 AGR
           
    26 OCAK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:30 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ KIZILTOPRAK U16 AGR
    20:00 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ İSTANBUL DSİ U14 AGR
           
    27 OCAK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:30 ATAŞEHİR KARTALLARI CENNET AKADEMİ U16 BGR
           
    28 OCAK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 BOSNA BASKET CENNET AKADEMİ U18 AGR
    18:30 ATIŞALANI ATL SK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18 BGR
           
    30 OCAK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 TEŞVİKİYE SK MODA BASKETBOL ATLETİK U18 BGR

    haberin devamı >>
  • 18/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 8.HAFTA PANORAMASI











    8.HAFTA PANORAMASI


    HAFTANIN BEŞİ
    BERKE ERTAN                 İELEV İSTANBULSPOR        U12
    DORUK ÇELİKEL              ÖMER ONAN BASKETBOL    U13
    YOEL NASİ                      HİSAR OKULLARI               U12
    ÇINAR GÜNGÖRSÜN        TEŞVİKİYE                         U11
    YUŞA DÖKMETAŞ            BAHÇ.YILDIZLARI               U13
     


    İKİNCİ BEŞİ
    ATİLLA GÜLBEYAZ           FENER ATAŞEHİR               U11
    EFE CEM ÇOLAK              ANADOLU EFES                  U12
    OZAN ZİYAL                   İTÜ GVO_BEYLERBEYİ         U12
    CEM ÜNER                      ENKA OKULLARI                 U12
    BERNA ŞAHİN                 PAŞABAHÇE KIZ                 U12
     


    HAFTANIN OYUNCUSU
    YOAV EVYATAR        TEŞVİKİYE AKD U12


    HAFTANIN TAKIMI
    ANABİLİM   U12 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    ERDEM ÖZBUĞA (İELEV İSTANBULSPOR)



    HAFTANIN MAÇI    
    ANADOLU EFES-İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14A MAÇI

    haberin devamı >>
  • 17/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    10 OCAK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 SPOR TEKNİK AKD. 8 50 İELEV İSTANBULSPOR U12B AGR
    18:15 BAHÇ. YILDIZLARI 54 27 ENKA OKULLARI U12B CGR
    19:30 İSTBOL BEYAZ 16 34 BAHÇ. YILDIZLARI U11B CGR
    20:30 BAHÇ. YILDIZLARI 22 33 TİTAN AKADEMİ U13 CGR
               
    11 OCAK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    13:00 FENER ATAŞEHİR SARI 10 29 ŞİŞLİ TERAKKİ SARI U12B DGR
    14:15 AÇI GENÇLİK 29 33 FENER ATAŞEHİR U11A
    15:30 AÇI GENÇLİK  14 32 PAŞABAHÇE U12 KIZ
    16:45 KEMER COUNTRY 36 37 ANABİLİM U12B BGR
    18:00 ÖMER ONAN BASK. 34 21 DEV ADAMLAR U12B AGR
    19:15 TEŞVİKİYE AKD 37 28 ATAŞEHİR YILDIZLARI U12B DGR
    20:30 KIRMIZI 30 28 BOSNA BASKET U13 BGR
               
    12 OCAK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 HİSAR OKULLARI 57 65 TEŞVİKİYE SK U16 BGR
    18:15 TED 24 41 HİSAR OKULLARI U12B CGR
    19:15 ATAŞEHİR KARTALLARI 9 32 TEŞVİKİYE SK U11B AGR
    20:15 ATAŞEHİR KARTALLARI 29 62 TEŞVİKİYE AKD U14B AGR
               
    13 OCAK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 TEŞVİKİYE AKD 65 41 AÇI GENÇLİK U16 CGR
    18:15 ÖZEL KALE OKULLARI 84 63 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ MAVİ U14B BGR
               
    14 OCAK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 AÇI GENÇLİK 59 73 TEŞVİKİYE SK U14A
    18:15 İST. BASKETBOL AKD 20 46 TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    19:15 İTÜ GVO_AYAZAĞA 54 44 FYL U13 CGR
    20:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI 20 0 İTÜ GVO_AYAZAĞA U16B BGR
               
    16 OCAK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 ANADOLU EFES 80 75 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14A
    19:15 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ 24 6 PAŞABAHÇE U12B CGR
    20:15 ANADOLU EFES 56 17 İSTANBUL DSİ U12A BGR

    haberin devamı >>
  • 16/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 9.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI..
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 9. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    17 OCAK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    16:00 OLİMPİK BASKET FMV IŞIKSPOR U12A BGR
    17:15 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U12 KIZ
    18:15 ENKA OKULLARI KIZILTOPRAK SOYAK U12B CGR
    19:30 CAAN SK BASKETBOLUN YILDIZLARI U12B DGR
    20:30 CAAN SK TEŞVİKİYE SK U13 BGR
           
    18 OCAK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 BAHÇ. BASK. İHT. ŞİŞLİ TERAKKİ U12A AGR
    18:15 SANCAKTEPE İSTANBUL KEMER COUNTRY U11B CGR
    19:15 HİSAR OKULLARI İSTBOL U11A
    20:30 ACIBADEM ÜNİ. OLİMPİK BASKET U13 AGR
           
    19 OCAK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 PAŞABAHÇE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14 KIZ
    20:15 HİSAR OKULLARI FENER ATAŞEHİR U14B DGR
           
    20 OCAK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    16:30 ATIŞALANI ATL SK TEŞVİKİYE SK U18 BGR
    18:15 GENÇ KIZILOPRAKLILAR TURUNCU SK U14B AGR
           
    21 OCAK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:15 İTÜ GVO_AYAZAĞA TURUNCU SK U18 BGR
    19:30 SANCAKTEPE İST. FLORYA ELİT U14B CGR
    20:45 BOSNA BASKET DEV ADAMLAR U18 AGR
           
    23 OCAK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 DEV ADAMLAR ÖZEL KALE OKULLARI U13 AGR
    20:15 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ DEV ADAMLAR U16 AGR

    haberin devamı >>
  • 16/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    3 OCAK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 ŞİŞLİ TERAKKİ 24 63 FENERBAHÇE ÜLKER U12A AGR
    18:00 İSTBOL 51 59 FENER ATAŞEHİR U11A
    19:15 KIZILTOPRAK SOYAK 37 48 HİSAR OKULLARI U12B CGR
    20:30 BAHÇ. BASK. İHT. 48 54 ÖZEL KALE OKULLARI U13 AGR
               
    4 OCAK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 GALATASARAY 51 39 FENERBAHÇE U12 KIZ
    18:00 ENKA OKULLARI 6 32 KIZILTOPRAK SOYAK U11B AGR
    19:15 SANCAKTEPE İSTANBUL 8 47 BASK. YILDIZLARI U12B DGR
    20:30 ALTINELLER 8 78 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U13 BGR
               
    5 OCAK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 55 14 HÜRRİYET AKD U12B BGR
    20:15 TURUNCU 51 47 TED U14B AGR
               
    6 OCAK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 ATAŞEHİR KARTALLARI 43 45 FENER ATAŞEHİR SARI U16 BGR
               
    9 OCAK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    19:00 HİSAR OKULLARI 67 38 İST. BASKETBOL AKD. U14B DGR
    20:15 BAHÇ. BASK. İHT. 38 29 İBB U12A AGR

    haberin devamı >>
  • 16/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
    Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
    haberin devamı >>
  • 16/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 6. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ
    Maç özetlerini izlemek için devamını oku butonuna tıklayınız...
    haberin devamı >>
  • 13/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 7.HAFTA PANORAMASI











    SPALDING GELİŞİM LİGİ 7.HAFTA PANORAMASI


    HAFTANIN BEŞİ
    SABRİ KAYRA AĞAR         FENERBAHÇE ÜLKER           U12
    MELVİN HİSARLI              ÖZEL KALE OKULLARI         U13
    OZAN AKAT                     KIZILTOPRAK SOYAK           U11
    ARKAN TAHSİLDAROĞLU  HİSAR OKULLARI                U14
    ARDA ADIGÜZEL              TURUNCU SK                     U14
     


    İKİNCİ BEŞİ
    YOEL NASİ                      HİSAR OKULLARI                U12
    DOĞA SOLMAZ                BASK.YILDIZLARI               U12
    EGE ALACALIOĞLU          İTÜ GVO BEYLERBEYİ          U13
    ERCAN İLKİZ                   BALKAN YEŞİLBAĞLAR        U12
    BERKER KESER                BAHÇ.BASK.İHTİSAS          U12
     


    HAFTANIN OYUNCUSU
    ATİLLA GÜLBEYAZ      FENER ATAŞEHİR   U11A


    HAFTANIN TAKIMI
    ÖZEL KALE OKULLARI   U13 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    İZZET HAN (BALKAN YEŞİLBAĞLAR)



    HAFTANIN MAÇI    
    ATAŞEHİR KARTALLARI-FENER ATAŞEHİR SARI (U16 B MAÇI)

    haberin devamı >>
  • 08/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 8.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI..
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    10 OCAK CUMARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 SPOR TEKNİK AKD. İELEV İSTANBULSPOR U12B AGR
    18:15 BAHÇ. YILDIZLARI ENKA OKULLARI U12B CGR
    19:30 İSTBOL BEYAZ BAHÇ. YILDIZLARI U11B CGR
    20:30 BAHÇ. YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ U13 CGR
           
    11 OCAK PAZAR TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    13:00 FENER ATAŞEHİR SARI ŞİŞLİ TERAKKİ SARI U12B DGR
    14:15 AÇI GENÇLİK FENER ATAŞEHİR U11A
    15:30 AÇI GENÇLİK  PAŞABAHÇE U12 KIZ
    16:45 KEMER COUNTRY ANABİLİM U12B BGR
    18:00 ÖMER ONAN BASK. DEV ADAMLAR U12B AGR
    19:15 TEŞVİKİYE AKD ATAŞEHİR YILDIZLARI U12B DGR
    20:30 KIRMIZI BOSNA BASKET U13 BGR
           
    12 OCAK PAZARTESİ TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 HİSAR OKULLARI TEŞVİKİYE SK U16 BGR
    18:15 TED HİSAR OKULLARI U12B CGR
    19:15 ATAŞEHİR KARTALLARI TEŞVİKİYE SK U11B AGR
    20:15 ATAŞEHİR KARTALLARI TEŞVİKİYE AKD U14B CGR
           
    13 OCAK SALI TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 TEŞVİKİYE AKD AÇI GENÇLİK U16 CGR
    18:15 ÖZEL KALE OKULLARI İTÜ GVO_BEYLERBEYİ MAVİ U14B BGR
           
    14 OCAK ÇARŞAMBA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    17:00 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE SK U14A
    18:15 İST. BASKETBOL AKD TEŞVİKİYE SK U12B BGR
    19:15 İTÜ GVO_AYAZAĞA FYL U13 CGR
    20:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI İTÜ GVO_AYAZAĞA U16 CGR
           
    16 OCAK CUMA TEŞVİKİYE SK SPOR SALONU
    18:00 ANADOLU EFES İTÜ GVO_BEYLERBEYİ U14A
    19:15 İTÜ GVO_BEYLERBEYİ PAŞABAHÇE U12B CGR
    20:15 ANADOLU EFES İSTANBUL DSİ U12A BGR

    haberin devamı >>
  • 05/01/2015
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 6.HAFTA PANORAMASI











    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 6.HAFTA PANORAMASI
     

    HAFTANIN BEŞİ
    CANER ERKİN TEK           GALATASARAY                    U12
    DERİN ERYILMAZ             FENER ATAŞEHİR               U13
    YİĞİT ASLAN                   ŞİŞLİ TERAKKİ SARI           U12
    EKREM DİLBER                İSTANBUL YILDIZLARI        U13
    EMİR OFLAZ                    GALATASARAY                    U14
     

    İKİNCİ BEŞİ
    BARIŞ ÇALIŞKAN              ANADOLU EFES                 U12
    KUZEY ÖZPAK                  İTÜ GVO AYAZAĞA             U11
    YİĞİT MİRASYEDİ             BALKAN YEŞİLBAĞLAR       U11
    VOLKAN GÖKAYGUR         ATAŞEHİR YILDIZLARI        U12
    ALP GÜNERİ                     İSTANBUL BASKET             U11
     

    HAFTANIN OYUNCUSU
    DENİZHAN ALBAYRAK   DEV ADAMLAR  U16 AGR


    HAFTANIN TAKIMI
    GALATASARAY  U12 TAKIMI


    HAFTANIN ANTRENÖRÜ       
    NADİR DÖNMEZ – FLORYA ELİT U14 TAKIM


    HAFTANIN MAÇI    
    İSTANBUL YILDIZLARI-OLİMPİK BASKET (U13 AGR MAÇI)

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U11 Seri A
U11 Seri B
U12 Seri A
U12 Seri B
U13
U14 Seri A
U14 Seri B
U16
U18
U12 KIZLAR
U14 KIZLAR
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design